Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Kadir- in En Çok Akıllarda Kalan 20 Düello-Charapedia Anketi   
    Kagami vs aomine çok başkaydı benim açımdan 
  3. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Bilael in Bilael Çizimler   
    En iyisi kirito olmuş
  4. Beğen
    AlucardHell got a reaction from .:Kanema:. in Ebeveynlerinize Tavsiye Ettiğiniz Animeler Listesi-Charapedia Anketi   
    Babam Tsubasa'yı sever heralde onu izler sadece
  5. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Kadir- in En sevdiğiniz karakter sesleri?   
    Fairy Tail - Happy :D
  6. Beğen
    AlucardHell reacted in Game of Thrones Tartışma   
  7. Beğen
    AlucardHell reacted to Bakabakashi! in Selamlar   
  8. Beğen
    AlucardHell got a reaction from AndaAtsushi in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
    sahurda az su içtiğim için pişmanım :D
  9. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Hera in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Witch in Senin yaptıktan sonra pişman olduğun şey ne ?   
  11. Beğen
    AlucardHell got a reaction from AndaAtsushi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir tane keko var yeni doğmuş bebeklerden bile çok ağlıyo bi psikopat kız da bu çocuğu susturmak için gerekirse adam öldürüyo
  12. Beğen
    AlucardHell got a reaction from historianWeeb in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bir tane keko var yeni doğmuş bebeklerden bile çok ağlıyo bi psikopat kız da bu çocuğu susturmak için gerekirse adam öldürüyo
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from ShiroYuu in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
  14. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Laetitia in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
  15. Beğen
    AlucardHell got a reaction from hunkokefendi in Selamlar :)   
    Hoş geldin.
  16. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Erascupin in Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)   
    Anime is not for kids ve nine tasarımlı tişörtler çok iyi olmuş
  17. Beğen
    AlucardHell got a reaction from WolfoxTR in Animeleri Hazırlayanlar Kaç Para Kazanıyorlar?   
    Ben bu büyük emeklerin daha fazla maaşla ödüllendirileceğini sanıyodum ama durum çok farklıymış.
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from MiranamiTsuki in Dublaj Grubu   
    Oreki'yi seslendiren çok iyi seslendirmiş. Projeniz umarım başarıya ulaşır. Uzun zamandır dublajlı anime izlemiyordum bi garip hissettim :)
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from ito in AMV   
    Görüntü kalitesi daha iyi olabilirdi
  20. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Erascupin in Fan art ve Tasarım çalışmalarım   
    Hepsi çok iyi tebrik ediyorum. özellikle yato çalışmasını beğendim
  21. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Witch in Özlü Sözler   
    benim kelime hazinem çok geniştir, derdim. Senin bir kelimene yetemedim; 

git, ne demekti sevgilim ?

Nazım Hikmet RAN

22. Beğen
    AlucardHell got a reaction from S3RD4R in Merhaba Arkadaşlar   
    Hoş geldin :)
  23. Beğen
    AlucardHell got a reaction from zaman in Ertuğrul Gemisi ve Japon Türk Dostluğunu Konu Eden Manga   
    Gururlandım helal olsun adamlara yapılan iyiliği unutmamışlar
  24. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Boshi Sandy in En İdeal Öğrenci Konseyi Üyeleri- Charapedia Karakter Anketi   
    Midorima tam oturmuş
  25. Beğen
    AlucardHell got a reaction from fuyu in Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)   
    bu tarz bir oyun vardı küçükken oynardım balık kendinden küçük balıkları yiyip büyürdü 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.