Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

bluegrass kullanıcısının paylaşımları

1. Hava delicesine sıcak. Param olsaydı salardım kendimi buzullara :( 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bluegrass

bluegrass

@Barış  Bu rüzgar konusunda biraz evin konumu da önemli cephe dedikleri şey var ya. Ama hayır efendim Adana burası. Sadece nemi ile boğulabilirsiniz. İstanbul bu bakımdan daha iyi oranın nemi buradan daha az orada da kaldım çünkü. Burada ise sabah öğlen akşam güneşte ve gölgede hep sıcak :/ Kışın bile yarım kolluyla geziyorum üzerimde uzun kollu bir gömlekle Adana bir türlü soğumuyor:sweetdrop-onion-head-emoticon:

3. Barış

Barış

adanaya geldim bi gün deneme yapmaya. iş teklif ettiler ben burda kafayı yerim diye reddettim. hakkaten yaşancak yer değil. alışık olmayan çok zorlanır.

4. bluegrass

bluegrass

@Barış Ahahah kaçın buradan ajsdaadw . Şaka maka alışanı için bile zor neyse bakalım başka  bir şehirde işe başladığımda ben de özlerim inşallah Adana'yı, Amin. 

2. Photoshop insanı yoruyor . Ama eğlenceli de. ^.^

2. bluegrass

bluegrass

Oooğ o tür şeyler bende de oldu canım asjdasd çalışmanın orta yerinde transparent boşluklar bıraktığımı bile hatırlıyorum asdkmhasdha hatırlayınca güldüm ya bak şimdi. Ama neyse şimdi eğlencesine kullanıyoruz işte hobi gibi bir şey oldu. Keşke geliştirseydim kendimi bak ya belki bu alandan çalışırdım tüh :/

3. lntegral

lntegral

Bu seni eğlendiriyorsa bu alana yönelseydin keşke

Gerçi hala yaparsın yav hiçbirşey için geç değildir hayatta

4. bluegrass

bluegrass

Lisedeyken grafikerliği hiç düşünmemiştim ben ya ne bileyim o.o  tabiiki bir sürü kursu felan var öğrenmek isteyip devam ettirmekte sorun. Bakalım belki olur :D

3. https://www.youtube.com/watch?v=deV_DmHKwjc

Chungha gene döktürmüş. jhsdasdsa

4. O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 

2. bluegrass

bluegrass

@quincy Gene de bulamayınca şifreyi bir türlü sinirlerim bozuldu asjkds ve de forum normalden daha mı sakin ne yaz geldi oysaki  u.u 

3. quincy

quincy

pek takılan olmuyor artık. buralar hep dutluk oldu... :p 

4. bluegrass

bluegrass

@quincy Eh biraz fark ettim gibi oldu. Sanırım sadece anime izleyip geri gidiyorlar. Olsun ilerde gene değerlenir burası :d

5. Mezun oluyorum be. :( Kpss geliyor felan. Çok uzak geleceğe ait şeylerdi bunlar şuan yaşıyorum. 

6. Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT

2. bluegrass

bluegrass

Lisenin en zor zamanları :( Doğruyu söylemek gerekirse en güzel öğrencilik zamanları lisedeki zamanlar ama . Bitsin istemiyor insan. 

3. Can

Can

bence lise deneminde staj koaly yani okuyacağınız bölüme ünüversiteden sonra nabıcanıza sizi ufak ufak hazırlıyor 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Lise dönemim ders haricinde çok boş geçti bi an önce bitsin

7. Eskiden yazlarımı photoshopta eğlenerek geçirirdim, bu yaz elimi sürmedim. Şimdi de düşününce sanki tatil yapmamışım, boşa harcamışım gibi geliyor. Erken yaşlandım bu yaz resmen. o.o 

8. https://www.youtube.com/watch?v=FeD9ruDoEmA  

sıcak, sıkıldım ve kralkatili güncesinin 3. kitabı hala çıkmış değil.

9. bluegrass

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Duel, Sung Hoon'un ölümü için hala yas tutmaktayım. :(
  10. Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

2. Fumi
    3. bluegrass

bluegrass

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: reality bites diye bu duruma deniyor işte. 

4. sShoguNn

sShoguNn

Aynen yaaa güzel şeyler hep bitiyor :cray:

11. Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

1. Perfectum

Perfectum

Ooo mushishi güzeldir ya :) İnsanı garip bir şekilde sakinleştirme gücü olan bir anime ve her bölümü de ayrı güzeldi. Ayrıca, Johann Liebert mi o kendisi benim favori psikopatım olur da gözüm tanıdı hemen :D

2. bluegrass

bluegrass

Ne denebilir ki güzel şeyler çabuk bitiyor.  Bir natsume gibi söyle 6 sezon falan çıkarsalardı iyiydi bence.  Çünkü çok doğal ve seviyorum böyle karakterleri ya.  Ahahahh ta kendisi, en cool haliyle ikonumdur.  :D 

12. 2 Aylık şeker mi şeker yavru köpeğiyle otobüse bindi diye kız inince arkasından laf söyleme cesaretini kendinde bulabilen teyze, sen önce bir kendine bak sonra o hayvanı aşağıla.  Bir de ağzını geverek  'almıycaksın bunları' otobüse diyor.  Sen önce bir dedikodu yapma be teyze :( 

1. bluegrass

bluegrass

Yok açıkcası, ben duygularımı yüzüne söylediğim için otobüsten onunla kavga ederek indim ama eminim hayatında hiç bir şeyi değişmedi. 

13. Yeni Zelanda da yaşamayı çok isterdim. Ondan sonra İskoçya ve İrlanda geliyor aklıma. En sonda da Kore'yi görseydim hiç fena olmazdı.
  14. Bahar yorgunluğu mudur nedir köpeğim panda gibi bulduğu her yerde uyuyor. o.o

1. Heimatlos

Heimatlos

kopek kedi hepsi yatislarda :D bizdeki kedi bile 3 4 saat uyuyor gunduz vakti gecesi ayri :D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

Kediyi köpeği bırak etraf panda insanlarla çevrili. Ben de yorgun değilim desem yalan olur. Ne bahar ama

3. bluegrass

bluegrass

Yeni favori yeri de koltuk üstü mübarek oradan ayrılmıyor.  Canı sıkılırsa milleti gözetliyor felan oradan.  Gece de ayrı bela. Çok uyuduğundan sabahın köründe kalkıp oyun istiyor.

Ahahahh :D Ben hep panda gibi olduğumdan benim durumumda değişiklik yok ama uykudan ineceği durağı kaçıran insanları gördükçe etkisini anlıyorum. 

15. Yahu nedense şu sıralar hep bir slice of life türünden yada tarihi animelere merak salıp izlesemde şu serinin yeri ve tadı değişmez. Nasıl da seviyorum Rin'i. Kereta. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. :)
  16. Demi-chan wa Katagiri'yi şuan izlemekle beraber sevdiğimi söyleyebilirim. Bana göre şirin serilerden. Kuzu no Honkai ise herkese hitap edebilecek bir seri değil bence. En azından kendisiyle beraber çok eleştiri getirecek bir seri. Ancak beğenen olursa mutlu haberi vereyim dizisi de çevrilmeye başlandı. Bana göre listede Onihei eksik. Orada yer alan animelerin hepsini izlemedim ama içgüdüyle aralarından bazısının yerine geçebilirdi diye düşünüyorum. ^.^
  17. bluegrass

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Benim için unutulmaz bir anime oldu. İşlenişi bu kadar güzel bir anime bulmak gerçekten çok zor. Hele ki klasik shounenlerin o rüzgarını taşımadan bu kadar bu kadar güzel üstüne düşündüren ,hayal kurduran, hatta sorgulatan az anime bulunur. Neredeyse böyle bir gerçeklik olsa ben içine düşsem ne olurdu ne yapardım ? dedim. Çok önemli bu. Ki unutmadan harika bir de eding ve openinge sahip ,şarkılar favorim. Light novel çevirisine kaldım şimdilik beklerken ama ikinci sezon için yeşil ışık var inşallah yeniden ellerinizden izlemek mümkün olur emeği geçenlere çok teşekkürler :)
  18. bluegrass

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

İlklerin adamı olmak da yakışır Aomine'ye zaten. :D Kesinlikle. Bir çırpıda bitiyor zaten bir de bazen iki günde iki bölüm bazende aradan on beş gün geçiyor bir bölüm çeviriyorlar. Öyle bekleyip kalıyorsun. Benim yaptığımı yapma için içini kemirmesin noluyor diye. Çok iç paralayıcı bir şey :(
  19. bluegrass

Ahahhh aynen. Kara tenlimiz maviş saçlımız. Mangasına istersen tamamlanınca başla beklemek çok sorun, insan merak edince okuyası geliyor ya hep. Ben mangasına animeden adaptasyonundan önce başladığım için olacakları biliyorum zaten. Ama gene de seyretmek çok ayrı bir zevk. Ah o Tanizakiler yok mu !! . Cidden çok ilgi çekiciler çünkü ikisinin ilişkisi çok gizemli. İkinci bölümde anlarsın zaten bir kimin ne olduğunu tahmin etme muhabbeti var aralarında. u.u
  20. bluegrass

Dimi ya dimi . Ömrümde bu kadar tatlı surat asan görmedim. Aslında acısız derken mangasından hareket ediyordum.Şurada http://mangafox.me/manga/bungou_stray_dogs/v01/c002/7.html canım acısın istemiyorum tabiiki derken Atsushi 'ye attığı sen salak mısın? bakışı ile beni kendine hasta etti işte. Ah akıllı yahu sen git o kadar güzel romanlar yaz. Sonrada intihar et. Yahu dünyada kötüler öleceğine yetenekli insanlar ölüyor iyi mi... :(
  21. bluegrass

Ne demek Aomine sever güzel insan ^.^ Dazai'nin acısız intihar teşebbüsleri insanlık için yeni bir gelecek felsefesidir bence. İlerde izleyeceğimiz ciddileşeceği zamanlarda olacakları düşününce bölümler hoop diye düşsün istiyorum. :) Dazai ve Edogawa sevilesi karakterlerden. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.