Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sabaha kadar D.I.C.E adındaki manhwayı okudum. Sonuç: Hakomariden daha "nefret dolu" bir hikaye. Daha "iğrenç" karakterler ve "iğrenç" bir olay örgüsü. İğrenç derken kötülediğimden değil, ekrana defalarca yumruk atmak istediğimden dolayı...

2. Prof. Oktay Sinanoğlu vefat etti... Allah rahmet eylesin... Umarım kitapları daha çok tanınmaya ve okunmaya fırsat bulur...

3. eve giren hırsızla göz göze gelmek...daha 5 dk önce oldu hala elim ayağim titriyor

4. Hayat en fantastik hikaye bence,daha geçen beni Ygs sınavına götüren aynı şekilde oğlunuda bize dualer eden güler yüzlü kadın...arkadaşımın annesi...bu gün ani beyin kanaması yüzünden beyin ölümü gerçekleşiyor bu haberi alıyorsun...3 gün önce diyorsun bu kadın geldi sana güldü başarı diledi diyorsun...oğlu (arkadaşım) 4 senedir harıl harıl Ygs çalışıyor sonuçlar açıklanacağı günün bir önce ki günü annesi beyin kanaması geçiriyor...Yazık...Duruyorsun sonra öyle bakıyorsun düşünüyorsun sadece d...

5. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

ne demeek :) olsun gene de alismak icin de insana zaman gerekiyor.zor oluyodur gene de alistiysan sorun yok.ne diyeyim ben de o yollardan gecicem bir kac yilim var surada :D

2. (See 21 other replies to this status update)

6. Samimi aileden gülümsetecek anime aranıyor!! ^_^

7. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

okumak için para ödüyoruz ya bazen gülüyorum şu duruma yahu.tipik Türk gençliği işte, daha geç değil diye kendimi şöyle bir değiştirmeye çalışıyorum inşallah bundan en azından çalışmaya alışmayı öğrenebileceğim :D Çok teşekkürler canım benim ben de sana başarılar ve sabır diliyorum Allah bilir sen neler çekiyorsundur çalışırken. :)

8. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

kredi degil mi ? bana da o cikti da almadim.inat ettim.gelecek yil o burs cikacak bana.cikmali ! benim atanip atananayacagim da kesin degil neyine alayim o krediyi t.t tam ornek ogrenci diyemem kendime.cok aksiyona katilmadim yakin cevrem yanimda olmadikca ama hic de derslerime oyle ozenle calismadim.onun yerine kitap okur film izler son gun yazilima calisir Allah ne verirse diye gecindim gidiyorum :D

9. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

harclik konusundaysa..... bana burs bile cikmadi ya.... ben gene de sinemadan cikmiyorum sonum hayrola.part time is felan da yok gireyim burada :D gelecek seneye kadar idare ede ede bir sekilde goturecegim :D estagfirullah. ama bende cok zekiyimdir aslinda ama gosteremiyorum pek :D

10. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

ahahhh biliyorum.gecen sene bir uc ayligina calistim uniye hazirlanirken.bir sene daha kaldim cunku ben hem calisayim dedim ama resmen hayattan bezdim calisirken.:D nasil bir esaret oldugunu ben de tattim yani :D simdilik dusunmek bile istemiyorum o is durumlarini. :ı ahahhhah ya isin kotusu ben hic liseden kacamadim hatta neredeyse bizim lisede kimse kacmaya kalkismadim bile :D hani kacsak yapacak bir sey yoktu yani koskoca liseyi sehrin disinda yapinca kacsan bile etrafta gezecegin bir yer...

11. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

Vayy gercekten cok olmus mezun olali.Ay ne demek canim ben tesekkur ederim asil.hatirladikca guluyorum kendime lise yillarimi.hos daha iki yil oldu cikali ordan ama simdiden lisemi cok ozledigimi soylemem lazim.En eglenceli zaman lisede gecti arkadasliklarim felan.universite pek oyle gelmiyor bana maalesef. :))

12. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

oooff sorma.cidden boyle bir kisilik daha gormedim ama seviyorum ne kadar cektimsede :D o ani anlatamam.Masum masum hakikaten kovulacagimi dusundum boyle annem geldi gozlerimin onune.kovuldum diyorum felan Allah korusun neyseki hallettim de fena ders oldu bana.Kopyadaysa hic basarili degilimdir hic cekemedim , az bucuk bir kopya verme yetenegim vardir ama. :D

13. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

o cografya hocamdan az cekmemisimdir.Bir zamanlari iste , sevdigin sarkicilari felan yazarsin ya bir yerlere.o da bunu gormusmO sirayi eski halime getirmezsem beni kovduracakti.Gittim yeniden sirasi cilaladim.Bakti cilada fazla , boyle zarar gormus diger siralari da cilalatti :D Ne korkmustum o zaman anlatamam.Hic daha once bu tur seylere onem veren bir ogretmen gormeyince :D

14. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

ahahhahh adama bak yahu :D merak ettim acaba stres olmadan o soruyu yapacagini biliyormuydu.Turkce ogretmenleri konusunda kesinlikle haklisin.Orta okula kadar ne sinif ogretmenim ne de baska biri beni Turkce ogretmenim kadar etkilemedi.O olmasa simdi kitap dahi okumazdim ya.ama lisede cok farkli branslarda da kahramanim oldu.mesela o dedigim 4 yil dersime giren cografya ogretmenim de bana gore dunyanin en iyi ogretmenlerinden biridir :D karakter olarak da boyle biri dunya lya daha gelmemistir...

15. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

yazdıklarını okuyunca sevindim daha bir sevindim şöyle :D Tek Türkçe hocam raporluydu bu gün onu da ekstradan görmeye gideceğim.tepkisini merak ediyorum.Lise son sınıfta da benim öyle bir şey oldu.Matematikten proje alıp yapmama rağmen ki diğer arkadaşlarım yaptı verdi notunu eksik etmeyip beni de yüksek bir puanla geçirmişti.İşte o da hayatta şanslı olduğumu düşündüğün nadir anlardan biriydi.:D

16. İlkokul hocam üniversitede beni görüp sen benim öğrencimsin dedi.Adamı tanımadım bile yok mok derken rehberlikçim olduğu aklıma geldi ama nasıl utandım.Bu gün de ziyarete gittim ilkokuluma o nasıl bir hafızadır görür görmez tanıdılar.Ben de ki unutkanlık ise diz boyu. t.t

1. bluegrass

bluegrass

yok yok çok şükür.Öyle bir şey sadece lisede oldu ama o hocamı da çok severim sayesinde coğrafyayı öğrenebildim.Ama çok ilginç çok da suskun kendi halimde biriydim o halde 35'er kişilik bir sınıfta beni tanımaları çok hoşuma gitti.Ki daha kaç tane daha sınıfın hocalığını yapan insanlar bunlar. Nostaljinin güzelliği burada demekki :)

17. bu sene de ygs zormus herhalde. girmedigime sevindim sinava :i

18. bu sene de ygs zormus herhalde. girmedigime sevindim sinava :i

19. bu sene de ygs zormus herhalde. girmedigime sevindim sinava :i

20. japoncadaki no, wa , wo vb. nerelerde kullanılıyor ben bir türlü bunu çözemedim.

21. japoncadaki no, wa , wo vb. nerelerde kullanılıyor ben bir türlü bunu çözemedim.

22. japoncadaki no, wa , wo vb. nerelerde kullanılıyor ben bir türlü bunu çözemedim.

23. free! izlemeyen kalmamalı :)

24. cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan daha zor derler ya hakikaten öyle.İnsanı çıldırtacak tipler çoğaldı her yerde ya.Allah'ım sabır.

25. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.