Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sadece okan got a reaction from Ozan in MangaTurk Çeviri Grubu   
    :D her hafta berserki dört gözle bekliyorum  :D çevirilerde payı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.
  2. Beğen
    sadece okan got a reaction from Amygirl in Animelerde Komik Türkçe Altyazılar   
  3. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cazoof in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    hile var seçimde :p  illengeç fazladan oy attırmış. tekrar sayılsın xD
  4. Beğen
    sadece okan got a reaction from _phantom_ in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    hile var seçimde :p  illengeç fazladan oy attırmış. tekrar sayılsın xD
  5. Beğen
    sadece okan got a reaction from TheLasTHermeS in Herkeze Merhaba   
    hoşgeldin dostum ,
    sana Great Teacher Onizuka ve Baka to Test serisini öneririm :D 
  6. Beğen
    sadece okan reacted to Tetsuya in TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014   
    İlk sayımız çıkmıştır dergiden ayrılanlar ve yani katılanlardan dolayı biraz karmaşıklık yaşadık ve çok sıkıntı çektik bu yüzden tam bir performans alamadık emin olun bir daha ki sayı çok daha güzel bir şekilde karşınızda olacağız!
    Dergiyi okumak için : http://dergi.turkanime.tv/

En sevdiğiniz hikayeyi http://strawpoll.me/1232807 buradan seçebilirsiniz sadece tek seçim hakkınız var!

Dergiye makale yazarı ve güncel olaylar hakkında yazı yazacak birilerini almak düşüncesindeyiz başvurularınızı https://www.facebook.com/by.Metehan.zengin bu adrese yapabilirsiniz.  
  7. Beğen
    sadece okan got a reaction from OnUc13 in Animelerden etkilenmeler.   
    sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 
  8. Beğen
    sadece okan got a reaction from 0nLin3 in Animelerden etkilenmeler.   
    sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 
  9. Beğen
    sadece okan got a reaction from ♠Misaki♠ in Animelerden etkilenmeler.   
  10. Beğen
    sadece okan got a reaction from Amygirl in Üye Albümü   
    kimya mühendisliği olduğundan kızlar ile olmayan nadir fotolarımdan :D 2 sene önce lab dayken.
  11. Beğen
    sadece okan reacted to Hokage_Minato in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Youtube Kanalı
  12. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20   
    bu love live da bildiğin tokyo kız meslek lisesi.
  13. Beğen
    sadece okan got a reaction from talha9696789 in Anime Bitince Depresyon   
    valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye yeni yeni çeviriliyo :D  
    lanet olası disney yüzünden clone wars izleyemiyorum tamda en iyi sezonu gelicekti -_-
  14. Beğen
    sadece okan got a reaction from free word in Anime Bitince Depresyon   
    valla banada oluyo :D bleach bittikten sonra amacım kalmadı gibi hissetmiştim :D GTO ve baka tu testte aynı şekil :D  ama bi berserk değil abi öyle son mu olur mangasından devam ediyorum ama türkçeye yeni yeni çeviriliyo :D  
    lanet olası disney yüzünden clone wars izleyemiyorum tamda en iyi sezonu gelicekti -_-
  15. Beğen
    sadece okan got a reaction from KomşununOğlu in İtiraf Köşesi   
    geçen gün spor salonuna gittim. girişte ayağa galoş giymek zorunluydu. ayağımda unutmuşum yol boyunca düşündüm millet niye bana bakıyo diye -_- allahtan 10. dk da fark ettim :D
  16. Beğen
    sadece okan got a reaction from Centılboy in İtiraf Köşesi   
    geçen gün spor salonuna gittim. girişte ayağa galoş giymek zorunluydu. ayağımda unutmuşum yol boyunca düşündüm millet niye bana bakıyo diye -_- allahtan 10. dk da fark ettim :D
  17. Beğen
  18. Beğen
    sadece okan reacted to sadece okan in Himegoto Mangası Bu Yaz Animeye Uyarlanıyor.   
    konusu ilginç çıkınca izleyecekler listeme eklerim :D bu elemanlarda da böyle köle olma aşkı nedir anlamadım D:  bide borç yiğidin kamçısıdır :p
  19. Beğen
    sadece okan got a reaction from free word in Ve Boynu Bükükler Dizisi Başladı...   
    fragmana baktım da yok arkadaş bizimkiler diziden anlamıyo ya :D isimden kaybetti direk zaten 'boynu büyükler' nedir abi :D 
  20. Beğen
    sadece okan reacted to Hikigaya-kun in selamlar :D   
    Hoşgelmişsin Okan ama sadece okan :D
  21. Beğen
    sadece okan got a reaction from frondal in AnimeTürkİndir (Anime Download Sitesi)   
    ben zaten izleyeceğim serinin tamamını idm ile indirip öyle izlerdim :D ama bazı serilerde olmuyodu . böyle bir site çok iyi oldu saolun :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.