Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    sadece okan got a reaction from Strix. in Karakterler için Slogan uyduralım   
    kirito  
    ' ben afk '
    onizuka
    ' okuyup napıcan apartman yöneticisi olacan sanki'
    okabe 
    ' geçmişe mesaj göndermek sadece 0.99 Krş ( sadece yurt içi mesajlar için) '
  2. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in Karakterler için Slogan uyduralım   
    orihime ' kurosaki-kun  kurosaki-kun ∞ '
  3. Beğen
    sadece okan got a reaction from Witch in Karakterler için Slogan uyduralım   
    orihime ' kurosaki-kun  kurosaki-kun ∞ '
  4. Beğen
    sadece okan got a reaction from MiranamiTsuki in Love Live! Sunshine!! Animesinin Seiyuu Listesi Açıklandı   
    hala söylüyorum japonya da kahkül yasaklanmalı :D 
  5. Beğen
    sadece okan got a reaction from DragonSoul in Love Live! Sunshine!! Animesinin Seiyuu Listesi Açıklandı   
    hala söylüyorum japonya da kahkül yasaklanmalı :D 
  6. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cao Cao in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    izlerken bu adamda kendimi görüyordum hep :D 

7. Beğen
    sadece okan reacted to Rassvet in Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu   
    Güncel bölüm!!

Gintama 536 - İki Komutan

Bölüme ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yorumlarınızı bekleriz!

İyi okumalar!!

8. Beğen
    sadece okan got a reaction from Nishaven in En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...   
    bu ay geliyor ve şimdiden favorim açık ara :D inş çocukluğumdaki açılışı kullanırlar xD

9. Beğen
    sadece okan got a reaction from Raven-kun' in En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...   
    bu ay geliyor ve şimdiden favorim açık ara :D inş çocukluğumdaki açılışı kullanırlar xD

10. Beğen
    sadece okan got a reaction from Sabah Sisi in 2015’in En Popüler Kadın Seiyuuları   
    ee o zmn ergen erkek bulsunlar seslendirme için :D bu ne yokluktur xD
  11. Beğen
    sadece okan got a reaction from Gaijino in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Bleach
    Orihime: Kurasaki-kun,Kurasaki-kun   Kurasaki-kun    Kurasaki-kun   Kurasaki-kun 
  12. Beğen
    sadece okan got a reaction from DragonSoul in İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler   
    http://www.turkanime.tv/anime-seri/Serial-Experiments-Lain izlerken beyniniz yanabilir xd  ve stein gate in olmaması çok şaşırtıcı :D 
  13. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler   
    http://www.turkanime.tv/anime-seri/Serial-Experiments-Lain izlerken beyniniz yanabilir xd  ve stein gate in olmaması çok şaşırtıcı :D 
  14. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in Favori Anime Müzigin ?   
    biri cool mu dedi 
  15. Beğen
    sadece okan got a reaction from DragonSoul in En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?   
    hitman ve tom raider bitirdim geçen xd şimdi roma total war atilla ile uğraşıyorum
  16. Beğen
    sadece okan got a reaction from Meroe in Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti   
    allah korusun inoue koyma kurasaki-kun diye başının etini yer :D  :happy-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    sadece okan reacted to Meroe in Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti   
    Nickimden isim olur yani :D ben Aizen koymazdım sonra çocuk onun gibi olacak uğraşamıcam :D bence erkek için en iyisi Shinji :) 
  18. Beğen
    sadece okan got a reaction from Raven-kun' in En Beğendiğiniz Oyun ...   
    cs ve Mu online derim xD     cs yi sevmek için bir sebebe gerek yok klasiktir zaten.
    Mu Online da bir sürü bu tarz oynadım silkroad-knight-archage falan ama hiç biri onun yerini tutamadı xd
  19. Beğen
    sadece okan got a reaction from Witch in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Bleach
    Orihime: Kurasaki-kun,Kurasaki-kun   Kurasaki-kun    Kurasaki-kun   Kurasaki-kun 
  20. Beğen
    sadece okan reacted to Burakesan in Beat MP3 2.0 ile istediğiniz Anime müziğini telefonda çalın!   
    Merhaba, arkadaşlar.

Uzun zamandır anime ile ilgili video çekemiyordum, vakit bulup bayağıdır kullandığım uygulamayı inceledim.

Bir önceki kanalım bir sebepten dolayı (bir şirket için iş yaparkene gmail hesabımla...) feshedildi, yeni kanalımı açtım; abone olmanızı rica ediyorum :)

Bu sefer daha fazla anime ve manga uygulamarıyla karşınızda olacağım :)

İyi seyirler.

21. Beğen
    sadece okan got a reaction from Hass_ibe Kopan in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    bu tarz filmlere bayılırdım geçen hafta gittim. yani izlerken dedim yani lan bütün paramı alsınlar yeter ki bende gideyim onlarla diye. uzayda yolculuk abi herşeyi feda eder giderdim. 10 kere izlerim o filmi.
  22. Beğen
    sadece okan got a reaction from eniyi arkadaşım Pelin abla in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    çok nuri alço izlemişsin sen :p
  23. Beğen
    sadece okan got a reaction from Shoryuken.M in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   
    herkes hatırlamaz :D
  24. Beğen
    sadece okan got a reaction from quincy in Bleach' ın en karizma karakteri kim ?   
    söylemeye gerek yok tabi ki de aizen-sama
  25. Beğen
    sadece okan got a reaction from quincy in Nickinizin anlamı?   
    hiç bi anlamı yok :D takım tag ı gibi bişi ' sadece ' 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.