Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. Barış

Bleach FC

bende gerçi kime ne diyorsam bnm aldığım takım kaptanıda bayan :D ben her ne kadar soi fon'a bayılsamda :wub: asıl alış sebebim suikast ve kamuflajın özel ilgi alanım olması :) bu kadar ecchi öğenin bulunduğu platfomda ben bi kıyafetten dem vurmuşun ne olacak zeynep abla :unsure:
  2. Barış

Bleach FC

listede yokta. sende o kadar erkek espada'nın içinde gidip tek bayan olanı almışın ya insafsız.
  3. Barış

Bleach FC

sana 3. espada olmak yakışır abla :D kıyafeti giy giyme o sana kalmış ama :P
  4. tokyo goul'a bu kadar kısa zamanda 2. sezon yapılyorda no game no life'a neden yapılmıyor arkadaş ya.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

ben sayıyım: mahouka, ngnl, kagerou daze, accel world,

3. Kaxell
    4. kurumi chizuru

kurumi chizuru

en sevilen animelere 2.sezon yapmamak gibi bir huy edinmişler artık .ss

5. asıl maskot görevini kediler görüyor ama lucy de bi nevi gizli maskot seride çorbalık gibi komedi olsun psikolojik olarak desteklesin diye duruyor bence. tamam aynı anda 2 zodiac kapılarını falan açmayı başardı falan da hani o grayin erzanın sahip olduğu ana kahraman olabilecek ışık yok onda. 5 senede geçse bu böyle olacak. ama buna karar vermek için erken mashima beni haksız çıkarabilir heran.
  6. bunlar hep spoiler illaki öğrenmek istiyosan okul 1. ve 2. kur öğrenciler arasındaki tatsuyanın oluşturduğu dengesizliği gidermek için tatsuyalar sınıf atladıklarında 2. sınıflarda yeni bi kur başlattı deneme amaçlı bir sınıf büyü mühendisliği kuru açıldı o arma büyü mühendisliğinin arması normal 8 yapraklı çiçekten farklı novel'a bence 9 okul turnuvası arcından başlasan iyi olur. blanche arcında çok fark yoktu ama turnuvadan itibaren çok fazla atladılar. önemli olan yerleri gösterdiler konuyu aksatmıcak şekilde ama arada geçen konuşmalar vardı büyüyle ilgili tatsuya ve diğerleri arasındaki ilişkisi ile ilgili falan.
  7. bahamut pek sarmadı ya. ana karaktere ısınamayınca animeyede ısınamıyorum. bonus kafalı hınzır karakterli bir tip olsa olsa yardımcı karakter olabilecek birini ana karakter yapmışlar.

1. aizen-

aizen-

Aynen ben izledim onu hani çocuktan güç patlaması bekliyorum ama.. Öyle böyle bitirdim.

8. Uyumak istemeynler izlesin. uyarı bu video'yu izledikten sonra psikolojik olarak değişim geçirebilirsiniz :D

9. Barış

Bleach FC

beni kaptan yap diye yüzsüzlük yamadım ama kaptan olma isteğim son cümlede dışa vurdu o yüzden. onmitsukidoyu istedim :D
  10. yine durarara yine akıl bulanıklığı:D sanki yeni animeye başlamışım gibi karakter sayısı 2 ye katlandı ya kim napıyo kimin amacı ne hiç belli değil. en azından aksiyon boldu bu bölümde eğlendim baya. heiwajima'nın gömleği yırttıkları yerde kahkaha attım :D

2. DHspark

DHspark

ben durarara ya beklenti içinde başlamıştım ama pek beğendiğimi söyleyemem dediğin gibi ne oluyor ne bitiyor, sürekli bir karmaşa açıkçası ikinci sezonu izlemeyi düşünmüyorum

3. aizen-

aizen-

Bende yeni başladım bekliyorum birşey olucak diye ama olmıcak gibi sanırsam.

4. Barış

Barış

ya hani şu enteresan sanatsal filmler olur ya onun gibi bişey durarara birinci sezona bayılmıştım ben ama bu 2. sezonu daha çözemedik. yavaş yavaş açılacak inşallah anime. şuan sanki bölsen 5 sezon edecek senaryoyu aynı anda anlatmaya başladılar çok karmaşık geliyo bana. 2. sezonu izlemeseniz bile ilk sezonu mutlaka izleyin muhabbetten geri kalmazsınız en azından kültür olur.

11. Barış

Bleach FC

2. takım'a girmek istiyorum. her zaman her yerde suikastciyim :ph34r: onmitsukido'yu emrime verin. :D
  12. Barış

One Piece 775 Tartışma / 776 Öngörü

logia o kadar yaygın bi tür değil. logia gelse bile muhteşem 3'lü çoktan alır usopp'a düşmez bişey :D
  13. Barış

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

tamam para bu mangayı çizmeye başlamasındaki amacı olabilr de daha bir sürü başka sebebi var bu kadar hikaye oluşturmuş hayran kitlesi oluşturmuş o serinin sonunu görmek ister mangaka. yarıda kalırsa çok üzülürler hatta. ayrıca insanoğlunun aç gözlü bi yaratık olduğuda ayrı bir gerçek her zaman daha fazlasını ister. yarıda bırakmak istese bile hayranları var oda'ya dünyayı dar ederler valla. dergi bıraktırmaz zaten. böyle kitle toplanır mı kolay kolay ya. bi sinema filmi yapıolar 3 yıllık dergi karını topluyolar daha ne olsun.
  14. Lazerimsi şeyde decomposition. ben onu büyüsü anlaşılmasın diye özellikle lazerle ateş ediyormuş gibi yapıp silahını doğrulttuğu yerde delik açtığını düşündüm sanki görünmez bişeyle ateş ediyormuş gibi. o adamların lazeri gördüğünü sanmıyorum sadece tatsuyanın silahını doğrulttuğu yerde delik açıldığını gördüler. ama farklıda olabilir. ingilizce okuduğumuzdan bazen farklı şeyler anlayabiliyoruz.
  15. bu assasination classrom nası bişey yaw değişik mi desem saçma mı desem. o nası yavan kurgudur aga. durarara'da değişikti ama ilk bölümden kendini sevdirmişti but this shit aint like that

2. Barış

Barış

yok izlemem zaten ya. anca tekrar nasıl izlerim plot twist falan olduğunu duyarsam izleyenlerden anca öyle olur .Shingeki no Bahamut'un bittiğini yeni fark ettim ona başlıcam ve bu gece uyumicam gibi bi his var içimde :D

3. Kaxell

Kaxell

aynen eğer plot twist gelirse ya da school days e bağlarsa sana haber veririm :) eğer plot twist'i ilgini çekerse kantai collection'ı da izle, beni 3. bölümde wtf etti. :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

ben de merak ediyordum o animeyi, demek ki merak etmeme gerek yokmuş :/ kantai collections'ı merak ediyim onun yerine.

16. Barış

bunu daha önce düşünmüştüm usopp aynı anda 2 hakiyi kullanabilecek birisi deil. gözlem kasması lazm onun için en hayrlısı o olur
  17. Barış

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

bu gidişle 2 sene sonra çıkarlar artık dressrosa'dan.
  18. Barış

ciddi mi söyledin onu :D treboll'u usopp nasıl yensin ya, treboll sakız gibi çiğner onu çiğnedi de zaten. dof'un generallerinden biri treboll. onu yenmek sanjiye yakışır. usopp yürüyen ölü şuan zaten yapacağını yaptı oda dahada dönmez ona.
  19. Barış

sanjiler en son big mom'la karşlaştılar işte. ordan beri gözükmüyorlar. 15 bölüme bitmez bu arc ya :S trebol'u kim yenecek ben onu sanji yener diye hesap ediyordum. sanjiler gelecek onların başından geçenleri falan izlicez falan diyordum. birdcage'in kırılması gerek sanjilerin gelebilmesi için onuda ya fujitora yada sabo yapar zaten.
  20. Barış

marineford savaşına rakip olabilecek bi savaş oluyor ama arc içinde yonkou yok dof dan başka shichibukai yok bi tane amiral var ve nerdeyse hiç etkisi yok. yeni elemanlar aldı götürüyor savaşı. 5 arclık karakter çıkardı adam bir arc'da vallahi helal olsun. dressrossa uzayacak ve hertürlü uzatmaya hakkı var adamın bu kadar emek üstüne 30 bölümde falan bitmez 100 ü geçer tahminim bu arc.
  21. Barış

ya o kadar dalga geçtim hem senior la hem oda'yla şimdi kendimi kötü hissediyorum. çok güzel hikaye yazmış. böyle her karakterin geçmişini anlatacak olursa bu arc bitmez yanlız. law-rebecca-curos-senior. dahasıda gelir muhtemelen. sırf şu arc bi kaç animeye bedel. kaç tane yeni karakter kaç tane background.
  22. kocaeli'de yüksek lisans hakkı kazanmış bulunuyorum. öğrenciliği o kadar kolay bırakacağımı sanmayın :D

23. sitedeki zetsuen no tempest tam bir karmaşa ya. 3. bölüm diye indiriyorum farklı anime çıkıyor 4. bölüm indiriyorum 3. bölüm çıkıyor offfff

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Animeou'un kendi forumunda neden indirmiyorsun, ben oradan indirdim ve hic sorun yok. :). Ayrica cok guzel anime, daha dun bitirdim :)

24. evett boşluğu buldum sıkışmadan bütün oscar filmlerini izleyeyim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.