Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. en sonunda one piece manga bee

2. World trigger guncel izleyenler.. Filler bitmedi mi daha?

1. Barış

Barış

mangada da güncelim moruk toei ile alakası yok :D one piece'i hiç beğenmiyorum çünkü daha iyisini zamanında yaptılar. seri belli bi fan base oluşturdu diye kaliteyi düşürebileceklerini düşünüyorlar. beni deli eden o

2. Barış

Barış

ayrıca soruma cevabın yoksa dükkanın önüne kapatmazsan sevinirim :D

3. ahahahaaha supernatural iyice b*ka sardı kahkahalat attırdılar bana. yani reytingi yüksek tutcaz diye bu kadarda delilik yapılmaz ki

4. shokugeki 2. sezon müjdesi geldi son mangada onu söylemeyi unuttum ya.en kötü önümüzdeki yaz 2. sezonu izleriz. gözümüz aydın

1. Strix.

Strix.

Ben Türkanime Facebok sayfasında görmüştüm haberini :D

5. ahhhhh bu nasıl bir tatmindir arkadaş ya. kaç aylık sinir, isyankarlığın üstüne böyle bi bölüm okumak. shokugeki climax yaptı bu hafta. valla kuş gibi rahatladım.. nasıl gerdiyse artık.

6. bu rus siteleride mi türk düşmanlığına başladılar çok yavaş internet yahu izlenmiyor animeler

1. houston

houston

ohoo sen farkında değilsin rus hava yolları saniyesinde türk kullanıcılarını banladı-- birçok e ticaret sitesi vs... ayyıldızda heçkırlık yetenekleriyle uyarıda bulundu şimdilik herşey olağan

7. OP manga çarşamba çıkıyordu perşembeye aldılar eyw dedik işleri uzuyordur anca çıkıyordur. ama bi aydır perşembede gecikmeye başladı. bu gidişle bi hafta geriden okucaz spoiler manyağı olcaz sonra.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. veritas

veritas

Zaten şubata kadar 2 haftada bir çıkacak aralardan dolayı o yüzden şimdiden alıştır kendini

3. Fornax

Fornax

Bu hafta manga yok diye biliyordum.

4. quincy

quincy

Bleach geldi. Thug life yedim resmen :(

8. ağır OP karakterlerin olduğu seriyi takip edilir kılan şey karakterin gücünün gerektiği övgüyü alamaması anlaşılan. tatsuyadada saitamada da aynı şey. adamları ezik görüyorlar sende gereken ilgiyi yavaş yavaş kazanıyorlar diye izleyip mutlu oluyosun. ezik karakterdede yavaş yavaş güçleniyo diye mutlu oluyosun. çözdüm artık ben bu japonları

2. Barış

Barış

bende ilgi arıyorlar demedim ki zaten, yavaş yavaş ilgiyi kazanıyorlar mutlu oluyosun yazmışım zaten bende http://i.memeful.com/media/post/Nwr3yvM_700w_0.jpg

3. Kai

Kai

ben de ilgi arıyorlar dedin demedim ki zaten, senin gibi beni mutlu eden açıyı paylaştım :D

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/29/38/4d/29384d90e3ee8c275b5f25435e8539f5.jpg

4. Barış

Barış

ya senin türkçende bi problem var yada benimkinde ama hadi hayırlısı

9. Fasıla tek sap olarak gidersen iste böyle masada yalnz kalırsın duygusal sarkida

10. biri bana digimonu çok hızlı zet geçebilir mi ya ilk sezonu. çocukken zlemiştim ama zerre hatırlamyorum. pokemondan sonra çakma gibi gelmişti ondan çok sarmadı herhalde. taklitten nefret edişim taa o zamanlar bile varmış demekki

2. Barış

Barış

çok iyi izlememişim ben bunu ya dediklerinizden hiç bişey anlamadım. arada sırada açar izlerdim bayblade'i daha çok severdim bu digimon bayaa sonradan çıktığı için benim ortaokul zamanlarıma geldi umursamadım ben bunu.

3. Barış

Barış

yok tarihe baktım ilkokul zamanlarıma gelmiş ilk yayın tarihi çok küçük olduğum için hatırlamıyorum o zaman :D pokemonla aynı zamanlarda yayınlanmış pokemonu daha iyi hatırlıyorum :D tabi tasoların etkiside büyük

11. flash yok one piece bleach manga yok aşırı boş geçiyor bu hafta ya

1. Barış

Barış

büyüklüğüne saygıdan ötürü yazdım ya :D fairy tail'den sonra okumayı bıraktığım 2. büyük seri olacak yakında.

2. Barış

Barış

ya dur lan okudum ben onu en son sıkıntıdan. p tesi yapcak bişey bulamayıp okumuştum her ne kadar okumama kararı alsamda. zevkten değil sıkıntdan okuyorum oda ayrı bi olay zaten yapcak bişey bulamayıp ft okuyim bari demiştim :D

12. recep ivediğe döncem yakında ben öyle hissediyorum. hiç çalışmak istemiyorum, kodum bozuk :D bana bi yerden para gelcek abi araba ev al sat yapıcam yarı emlakçı yar galerici, oda sırf hiç bişey yapmıyo olmamak için. o yüzden şans oyunlarından para çıkmayınca hayal krıklığına uğruyorum

13. one piecein çizimleri o kadar kötü ki ağlıcam.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bunu bulamayanlarda var :P

2. Barış

Barış

bu toe'yi bıraksınlar artık şu dressrosada iyice b*kunu çıkardılar, cartoon network gibi şekilsiz şekilsiz suratlar çiziyorlar, one piece bu kötü çizzimleri hak etmiyor valla.

14. izlemeden açma bu konuyu kendi zevkin için açma hatta bitirmeden forumlarda dolaşma hiç bitir sonra gel üzülürsün sonra
  15. overlord lightnovel'ında ilerledim, adam gerçekçiliği basmış, tecavüz mü ararsın, öldüresiye dövülmüş kadın fantezileri mi ararsın kıyma halinee getirilmiş insanlar mı ararsın... felaket artırdı adam iğrençlik seviyesini, iğrençli film diyor ya bizim salaklar aynı onun gibi.

16. onu uçuran yine happy di ki kendi uçmuyordu :D kafayı görmedin herhalde :D bastı gidiyo yine deli manyak vercek eline zeref bakcak kalcak şimdi.
  17. flash izleyen var mı? ya arkadaş nasıl süper kahraman bu önüne gelenden dayak yiyor, naruto gibi

1. FrailSym.

FrailSym.

Flash DC'nin yarattığı en çelimsiz karakterlerden biridir bence. Tek olayı hızlı olması, başka hiç bir yeteneği yok arkadaşın.

2. Leffwn

Leffwn

Hiçbir yeteneği yok. :D :D :D :D .D Diziye bakmamak lazım. Hoş yeni yetme zamanları daha öğreneceği çok şey var.

18. sinema filmleri, kısa filmler, dvd özel yapımlar vs gibi ana bölümlerde olmayan görüntüler bolca dolaşıyor internette amv yapanlarda bunların daha çok ilgi çektiğini bildikleri için bolca kullanıyorlar. merak uyandırıyor çünkü.
  19. overlord'un devamını istiyorum yaa. op karakterin dehşetinin devamını istiyorum :D

2. Barış

Barış

vaktim yok, ayrıca okumakla izlemek aynı şey olmuyor malesef

3. Red-King

Red-King

Zevk meselesi doğru :D

Oyun alanlarında olan en iyi anime diye bilirim. Diğerleri bana çocuksu geliyordu.

4. Kadir-
  20. shokugeki no soma mangası gözümde bleach'in önüne an itibariyle geçmiştir. :D 400-500 ü bulsun bu soma çok iyi. sadece bi yemek serisi değil insanı anarşist yaptırır :D

1. jans09

jans09

Çok ecchiymiş yaaa.. yoksa mengasını da animesini de merak etmiyor değilim :s

2. Barış

Barış

ecchi yok ya :D janset abla senin o seviye ecchiden uzak durman saçma bence okumak istiyorsan hiç durma. yemeği tattıklarındaki orgazm anı en ecchi yer yani, dandik ecchilerdeki o saçma külot sahnelerinden falan hiç yok.

3. jans09

jans09

Valla anime hoşuma giderse ecchi vız gelip tırıs gider :P Bir deneyim... Döneceğim sana :P

21. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

insanların sanjiyi görme isteği bence bunun ana sebebi, bende sürekli sanji sanji diye sayıklıyordum 4-5 ay önce, şuan ODA mızırdandığımız için bize ceza veriyor :D
  22. Barış

Bleach Manga Tartışma

sapık herif kendi zampaktosuyla mı yatmış ben mi yanlış anladm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.