Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının paylaşımları

1. evet kaliteli karakter benimde hoşuma gitmeye başladı :LTkJN9u:
  2. okumayacaktım uzun bi süre gene dayanamadım bari yorum atayım okumuşken. ya sen 12 spriggan diye öve öve bitireme kaç bölüm yok çok güçlüler bilmem ne sonra her birini ikişer bölümde harca. hayal kırıklığısın hiro başka bişey değil. azcık şu kusurlara kafa yormaya başlasa herkes bu seri bu kadar çok yol alamazdı herhalde herkes beyni kapatıp okuyor şu seriyi.
  3. love nectar sahibi anna sempai'nin seiyuusu ölmüş ya la :(

1. Kaxell

Kaxell

38 yaşında gitti kızcağız :/ bende çok üzüldüm

4. one piece animesi tarihin en kötü çizimine sahip bölümünü gördü. o ne berbat çizimdir yahu cartoon network falan mı izliyorum bi an dedim. rezalet!!

1. Fornax

Fornax

Toei Animation batırıyor güzelim seriyi.

2. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Hangi bölüm o? o.o

5. Benim cıkacagım kızın animeci olması lazım 1 ay anlatacak malzeme var kullanamioz arkadas ya.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Raffee

Raffee

Sınıfımda izleyen bir kişi var da , pek konuşmuyoruz , onun dışında yine okulumdan yaşıtım biri var , onunla da biribirimize duyduğumuz derin sevgi ve bağlılıktan ötürü (!) iki dakika insan olamıyoruz :/

3. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Yani Ahmet ve sen OK. .s

6. c.tesi sabahı yine geldik işe. bu fabrika bensiz dönmüyor arkadaş yaa :D sabah aldım çayımı geçtim masama ama akşama kadar başka fırsat bulamam herhalde. neyse ben çayımı içip haberlerimi okuyup ineyim yavaştan üretime.

1. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Kolay gelsin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. shokugeki no soma mangası felaket şu ara ya :D azami arc öyle sardı ki sonraki bölümü iple çeker oldum. one piece i bu kadar hararetli beklemiyorum

1. Kaxell

Kaxell

Zaten save my princess arcı oldu bu. :P bende merakla bekliyorum 141. Bolum bugun çıktı

8. istanbul çevresinde olupta internetinde yavaşlama olan var mı? öyle bi takılıyor ki 2007 ye döndüm sanki

1. Sciathán

Sciathán

Aynı sorun bende de var ama ttnet diyip geçiyoruz alıştık artık

2. Witch

Witch

Telleri çıkarıp takıyolardır dlakandkşv

9. aylar sonra yeni avatarr :D

2. Barış

Barış

insan bi yerden sonra değişiklik istiyo be :D benimde bi seneden fazla olmuştu herhalde bi önceki avatar, zırt pırt değiştirmeyi onaylamasamda arada sırada değiştirmekte fayda var bence :D

3. asci

asci

bazen kişilik gibi oturuyor,bence de çok değiştirilmemeli:)

10. vurur yüze ifadesi forum çok boş bitanesi(bu durumu trolleyebilirsiniz böyle bi ihtiyaç var galiba :D)

11. çalışma hayatına bi girdim tam girdim.. hem çalışıp hem master yapıyorum bi taraftanda avrupa birliği projesini üstlenicem. gençler beni zor bulursunuz artık burda :(

1. Kaxell

Kaxell

pek zannetmiyorum benimde sürüsüyle işim var ama hala burdayım :D

2. Barış

Barış

çok hızlı girdim sektöre ya :D boyumdan büyük bi projenin altına giriyorum var ya, prestiji çok yüksek bi arge projesi, bi alırsak akıcam arge alanında :D kekzılın dediği gibi arada girerim de nadir olur artık. anca manga tartışmaya haftalık one piece bleach yorumlarını atar giderim.

12. Barış

Bleach FC

daha dur göremedik bugün kubo düşse ölse üzülürsün. bende üzülürüm arar bulurum seni üzüntümü senden çıkarırım sonra :D
  13. Allahım sözde arge mühendisiyiz masam var bilgisayarım var kullanamıyorum. bugün toplam 30 dk oturamadım masada. arada 4-5 kez gelip maillerimi kontrol ettim o kadar. üretim sıkıntı..

14. size bişey diyim mi ben artık sonunuda merak etmiyorum, saçmalık kapasitemi doldurdum, mantıksız bulduğum bişey daha görürsem bırakabilirim mangayı. animeyi bırakalı aylar oldu zaten
  15. yeni işimden masamdan yazıyorum ilk durumum. tebrik edin beni :D

2. Witch

Witch

Oo tebrikler. *.*

3. Barış

Barış

fakire ölüm yaşasın patron emperyaliizm yeaaaah :P

16. Barış

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Anam anam devrimcileri harcayacak mı la bu yoksa. Odaaa delirtme beni yonkou yonkou ile savaşsın bütün pis işi karasakala yaptırtacak bu herif anlaşılan. Gemideki o koca herifi sabolar nasıl farketmez ya bilinci yerinde olmayınca özel sığınağa girilebiliniyoru yani. Hayret arkadaş ya. Dragonun aklı varsa başka bulunamayan sığınaklarda inşa etmiştir. Valla cok kötü oldu bu ya.
  17. Barış

Bleach Manga Tartışma

Shinigamilerin dayak yediğini görmekten sıkılan bi ben miyim yahu ama helal olsun kyoraku gibi bi karakteri nasıl uaratmış bu adam. Başka bi animede ana karakter olabilir cok rahat iyi calıştı kyorakuya. Hem karakter olarak hem güç olarak.bişey yaptığı yok oyun oynayarak rakiplerini yeniyor adamn savaşıbda reiatsu lafı hiç gecmio ichigo gibi deil hic gücü. Tamamen zekaya dayanıyor. 15 ekim edit; oyş yıllardır görmeyi beklediğimiz şeylerden biri geliyor sıkı durun.
  18. Sonunda 6 ekim geldi flash 2 sezon bugün başlıyor

1. aizen-

aizen-

yarın'da arrow başlıyo.

2. Angriel

Angriel

Doctor Who başladı bile nihahaha :D

19. bu FT manga bi yere gidiyor ama bu gidiş iyi değil,
  20. one punch man'i beğenmedim, beklentiyi yükseltirsen bu olur işte....

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Orda toplum içerisinde sönük kalmış bir kahraman vurgulanmış -.- Cık cık cık... Bazı şeyleri aşırıda herhalde ilerde bazı şeyleri açıklarlar.Hem düşünürsek 3 senede biri nasıl o canavarları yerle bir edecek güce kavuştu di mi bu da var :D

3. Kaxell

Kaxell

Yok ya meme popo olmadigindan degil aslinda. Nedeni... Yalniz harbiden yok bende neden sevmedim diyorum hahahahaa. Tipik shounen izleyemiyorum bünyem kaldırmıyor (bu seri her ne kadar orjinal olsa da):P

4. NatsuJun

NatsuJun

seri absürd komedi içeriyor arkadaşlar genelde mantıklı bir yan yok zaten seride ayrıca tam manasıyla shounen, mantık aramaya çalışmakla kafadan elemişsiniz seriyi mangasını takip edenlerin dört gözle beklediği gintama kadar gülerim dediği bir seridir onu da demiş olayım.

21. soma manga çok iyi gidiyor ya. mangakası bi dahi yeminlen çizimleride çok güzel zevkle okuyorum.

22. Barış

Naruto vs One Piece

birader sen hiç üşenmiyon mu ya :D roman yazmışın gene kimse okumuyodur bunu ben sana söyliyim.
  23. clamity armor arc'ını kapsar inşallah merak ediyorum haruyuki çıldıracak mı acaba
  24. Barış

Naruto vs One Piece

nesini uzatyor one piece pardon? naruto one piece karşılaştırmasında narutonun fillerlarını grmezden gelip one piecedeki hikayenin akışını anlatırken ayrıntıya girmesini uzatma olarak görmek enteresan gerçekten. mangalar içinde esas uzatan bleach'in mangakasıdır. one piece'in mangasının bi bölümünden bi anime bölümü çı0kar ama bleach'in anca üç manga böölümünden bi bölüm çıkarabiliyorlar. o kadar boş oluyor bölümleri. one piece gayet güzeldir. etrafta bir dünya kral varken hepsini yenmek asıl saçma olandır. osmanlı imparatorluğu bile 10 yılda bütün dünyaya korku salmadı en güçlü olmak zaman gerektirir.
  25. Barış

Naruto vs One Piece

anime yerine mangalarını kıyaslarsak iki seri içinde daha adil olur narutodaki fillerlar seriyi bıraktıracak derecede fazla. one piece'inde anime çizimleri son zamanlarda rezalet. narutodan uzun süre nefret ettim. çok çok geç açılıyor insanı çileden çıkarıyor. (ilk 200 bölümüne katlanarak izlememin sebebi bu kadar meşhur olması ve beğenilmesi kendim sevdiğimden değildi. ama ortalara doğru olan dramı hoşuma gittiği için izledim dram fanı olmasam devam da etmezdim zaten. benim için one piece'dir cevap. one piece fan'ı olduğum için değil naruto'dan bazı konularda nefret ettiğim için one piece'i seçtim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.