Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. aşkım yaa yine yapmış yapacağını
  2. Karakterleri ölümüne karizmatik bi anime istiyorum *-*

3. laaan nolcak en kotu ihtimalle seneye veririm deyip sallamadgim dersi gecemzsem okul uzuyomus nepcem bn ya. daha 3. donemden okul uzatirsam kim bilir 4. snifin sonuna kadar kac sene uzar bu okul ya :(

4. laaan nolcak en kotu ihtimalle seneye veririm deyip sallamadgim dersi gecemzsem okul uzuyomus nepcem bn ya. daha 3. donemden okul uzatirsam kim bilir 4. snifin sonuna kadar kac sene uzar bu okul ya :(

5. hazırlıkta hep yatıyoruz diyen arkadaşlara saygılarımı iletiyorum :D

6. Trafik yazılısının sorularını verip de cevapları vermeyen hoca, gören de ehliyet sınavına giriyoruz sanar, zor zor soruları koydun önümüze, bu kadar kasmana ne gerek var? Trafik ışıklarının faydalarını falan sor işte. 12. sınıf olmuşuz uğraştığımız şeylere bak!

7. şu fairy tail'in rezalet seneryosunu bile farkedemeyecek kadar fan olanlar varya işte en çok onlardan nefret ediyorum. sırf fariy tail öğeleri barındrıyor diye saçma sapan hazırlanmış bi seneryoya güzel bölümdü diyorlar yahu delirecem.

8. Oh be japoce yazabilicez arkadaşlar :)

9. Onsen! Onsen!

10. Onsen! Onsen!

11. Narutonun finali çok aceleye gelmiş bence. Resmen 10 yılı 30 sayfaya sığdırmaya çalışmış kishimato. Ben hepsinin değişim sürecini görmek, izlemek isterdim. Kim kimle diye takip etmekten okuduğumu anlamadm

12. Senin sesin ne hoş *o*

Benim babam niye ejderha değil la T.T
  13. Senin sesin ne hoş *o*

Benim babam niye ejderha değil la T.T
  14. bizim okulda koridorlarda kahve icilmiyo ona gore tercih ederken iki kez dusunun. biraz gec oldu ama olsun seneye snava girecek arkadaslara duyrulur.

15. Sıkıntın mı var ? Bunalıyor musun ? Çözüm basit... Zincirlikuyudan bin bir Metrobüse bir durak sonra in... Kapı açılınca şükrediyon.Nirvanaya ulaşıyorsun..

16. hastayım halsizim açım yalnızım huysuzum. bi kase sıcak çorbaya böbreğimi verebilirim o haldeyim.

17. Sao'da en sevdiğiniz karakter konusu açılmışta benim şöyle bi düşündümde gerçekten yok ya harbi harbi ayrı ayrı gıcık karakterleri barındıran bir seri izliyorum neden izliyorum açıkçası oyun bölümdeki kısımlar hoşuma gidiyor diğer konularında ise sıkılıyorum ama o aksiyona değer...

18. cennet hurması mevsimi gelmiş eöehöeheöh

19. Benim torunun Cuma dersi yok sizle pazara gidiverir merak etmeyin... o.O... Anneannelerin oyunları...

20. ölüyorum .. karnım feci ağrıyor :( off

21. saatleri geri almayı unutmayın emi :D

22. bu law'ın hikaye çok uzadı ya. Oda ne zaman tayfaya birini alcak olsa onun çocukluğunu anlatır ayrıntılı. benim burdan çıkarımım bu law bizim tayfaya gelir :D doğru düzgün bi tayfası yok zaten. tek kişilik ordu :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.