Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. şu fairy tail'in rezalet seneryosunu bile farkedemeyecek kadar fan olanlar varya işte en çok onlardan nefret ediyorum. sırf fariy tail öğeleri barındrıyor diye saçma sapan hazırlanmış bi seneryoya güzel bölümdü diyorlar yahu delirecem.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mireille

Mireille

Ben de beğenmedim ya :( Kısa sürse bari filler, ne kadar sürecekmiş bilgisi olan var mı? Bir an önce Tartarus'a geçsek :/ Bölüm 125-150 arası olan anahtarlı filler bölümleri güzeldi bu filler hiç güzel değil.

3. Strix.

Strix.

Ben de bir faity tail hayranıyım ama Haklısın bazen Çok Bozuyolar

4. Lenny

Lenny

buna katılıyorum... saçma sahneler var anlamsız...

2. o durarara opening 1 içerisinde geçmiş bölümlerden bir iki cümle ekleyipte devamnda aaaaaaah dediği yer var ya orda bitiyorum ya

3. cod advance warfare çıktı oyun bitene kadar barış 3-4 gün offline :D

4. 3-4 yıl önce tek bölüm japonca bişey izlememişken şu bölümü izlediğimde hiç bişey anlamamıştım japonca olduğunu dahi bilmiyordum ama şimdi nerdeyse hepsini anlıyorum :D

1. Nanilyas

Nanilyas

Ne komikti bu bölüm ya 3 4 kere izlemiştim :D

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

nihahaha *-* yüz ifadeleri :'D

5. the struggle is real !!

6. fairy tail'in fillerını İZLEMİYORUM. bu kadar rezalet bi senaryo olamaz.

1. Nanilyas

Nanilyas

Kesinlikle T_T

7. baktım naruto finale geliyor 3 saattir en son naruto mangayı bıraktığım yerden tibaren okudum daha az önce son sayfayı gördüm bitirdim...söylemek istediğim çok şey var öyle ki patlayabilirim şuan.final beni tatmin etti açıkcası.

1. Strix.

Strix.

manga sonu süperdi ya :)

8. hastayım halsizim açım yalnızım huysuzum. bi kase sıcak çorbaya böbreğimi verebilirim o haldeyim.

9. animeye başlayasım var. ama senaryosu iyi olsun istiyorum. farklı bi hayata bakış açısı farklı bi hayat tarzı psikolojisi istiyorum. aynı psyco pass gibi. fate serisi nasıldır bu konuda?

1. Strix.

Strix.

Romantizim izle bende başta romantizim izlemiyordum amma romantizim banbaşka bi dünya aga -_-

2. Strix.

Strix.

heee sonanada -_-

10. o onlarca anamsız harem animesinden farklı olarak insana yeni bişeyler katan animeler olur ya bitirdiğinde seni düşümeye sevk eder böyle bi dünyada olabilir miymiş dersin. aha psyko pass öyle bi animeydi. bitirdim ve düşünceler içersindeyim. bi daha ne zaman gelir böylesi bakalım.

11. bu hava değişimi olan günlerde çok güzel bir tarif vericem. şifayı kapıpta şaşırınca açtım bunu dinlerken hazırladım çayımı

12. natsu bi kezde arc başlangıcında dayak yeme be. yeter ya az istikrarlı ol ne rezil adamsın.

1. Yabus

Yabus

Öyle deme ama kendi gücüyle kazanırsa arkadaşlığın ne önemi kalır ki (!)

2. Babbin

Babbin

öle arc kısalır başta döv sonra arc bitsin olur mu öle :D

13. bu law'ın hikaye çok uzadı ya. Oda ne zaman tayfaya birini alcak olsa onun çocukluğunu anlatır ayrıntılı. benim burdan çıkarımım bu law bizim tayfaya gelir :D doğru düzgün bi tayfası yok zaten. tek kişilik ordu :D

1. Babbin

Babbin

tayfaya kattıktan sonra anlatıyo genelde franky ve chopper hariç :P

2. Barış

Barış

sadece robin,nami ve zoronun hikayelerini tayfaya katıldıktan sonra öğrendik diğerlerininki hep katılmadan önce.

3. DHspark

DHspark

law ın kendi tayfası var hasırşapkalara katacağını sanmıyorum sadece law ı değil tüm yeni çağ korsanlarını (kid vs.) böyle sıraları gelince uzatacak büyük ihtimalle

14. ulan youtube a arabesk rapçiler reklam vermiş canga sponsorluğuyla. prayer in c açtım sanıyodum su içmeye gittim geldim o ilk şok acayipti hariden.

15. fate serisine mi başlasam ki ya

16. kakaolu cennet elmas ben seni bu güne kadar nasıl keşfedemedim yaa

17. dinlemelere doyamadım

18. yıllardır kendime GS liyim ben derim ama bugünkü galibiyetin üstüne hiç bişey hissetmedim. takım tutmuyorum artık diyebilir miyim ? yoksa oda dönekliğe giriyor mu?

2. Babbin

Babbin

bittiyse normaldir okulla ilgili :D bana hala lisedeki arkadaşlarım mesaj atıyo :D

3. Barış

Barış

zamanında liesde baya fanatiktik. zevkle fenere opera söylüyorduk heryerde ama artık ne haberini okuyorum ne dinliyorum nede bu muhabbete giriyorum. şu şike muhabbetleri ve takımın uzun kötü durumu da sebepler arasında.

19. kardeşim Harry potter'ın son filminin son sahnesini izliyormuş gittim izledim bende biraz yine kan beğnime sıçradı. madem farklı çekiyosun kitaptaki gibi anlatmıcaksın bari paralel bişeyler yap dimi mantığı tamamen değitirme grrrrrr

20. mahouka vol 13 şimdi bitti. aman yaa vol 14 beklicem bide şimdi. niye bu kadar hızlı okuyup bitirdim ki sanki

21. adamlar böyle şaka yapsın bizde hala çaydanlık devirmeye çalışalım :D

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Yurtta bana yaptılar buna benzer bişey tabi bu kadar organize değildi bunlara benzer maske bide kırmızı ışıklı fener gibi bişey vardı. Arkadaş tepeme gelip garip garip sesler çıkarmaya başladı falan benim tepkimse arkadaşı elimde itip uyuyom ben ya demek oldu. Şaka yaptıklarınıda hiç farkında değilim ama uykum o an için çok önemliydi :DÇaydanlık şakası yapsalar daha çok korkardım herhalde.

2. Barış

Barış

sen muhtemeen sezdin onların böyle bişey yapacaklarını o yüzden tepki vermedin. bide kişinin uzaylılar ile ilgili ne düşündüğüde önemli. mel gibson'ın işaretler filminin üstüne bana bunu yapsalar herhalde ertesi gün deli hastanesine kapatılırım :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Aslında sezmedim ama büyük ihtimalle uyku sersemi olduğum için olayın pek farkına varamadım. Eciş bücüş bişeyler gördüğümü bide arkadaşın korkmadı bu ya diğer odaya gidelim dedigini hatırlıyorum. Bide uzaylı varsa ki var olduğu fikrine daha yatkınım insanlara benzediklerini düşünüyorum yapısal olarak benzemeseler bile kişilik ve zeka olarak. O yüzden pek korktuğum söylenemez. Bu şakayıda bana yapsalar korkmadan önce durup dost mu düsman mı olduklarını anlamaya çalışırdım.

22. son otobüsü kaçıran salak kardeşimi almak içingecenin birinde şehir merkezine gittim ya. yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Ahaha Gomen Gomen onii-san :D Yani şimdi de diyorsun ki aslında çok merhametliyim :P

3. Barış

Barış

çok da değilim. başka çaresi yoktu hıyarın yürünebilinecek bi mesafe değil sırtındada gitarı vardı mecbur gittim :D

4. TheDirectEco

TheDirectEco

:D abisin sonuçta olsun o kadar :P belli ki araban yada motorun filan var o yüzden direk sana güvenmiştir otobüs saatlerini kaçırmak belki de çok umrunda değildi :D

23. ben çevirmen olsam sao nun o son çıkan bölüm görünümlü özetini çevirmeye yeltenmezdim valla. gereksiz olmuş. .5'luk bölümden bişeyler bekleyerek suçun bi kısmda bende gerçi

24. paprika bu gece rüyama gir. o kadar filmini izledik birazda biz uçalım bulutlarda :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.