Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne Lycaenidae kullanıcısının eklediği dosyalar

1. NitianErXing, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler önerin için. Bakacağım bugün önerdiklerine. Ben daha çok kan görmeyi seviyorum aslında. Örneğin en sevdiğim seinen manga Berserk. Bu tarz var mı bildiğin ?

Şimdi berserk sağlam gore sahneler içeriyor, ona en uygun sanırım Blade of the Immortal olur, samurai ve meiji dönemi gibi şeyleri seviyorsan kesin tavsiye ederim. Ama oldukça sert sahneler var, gerçi Berserk okumuşsun. :) 

2. NitianErXing, 13.08.2020 - 16:30 tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Bana önerebileceğiniz, Türkçe çevirisi olan seinen manga var mı ? Manhua ve manhwa da olur. Çizimleri kaliteli, hikayesi kaliteli olsa hoş olur. 

Liar Game okuyorum, eğer zeka oyunlarını seviyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Matematik, fizik ve psikoloji yönünden oldukça iyi bir şekilde yoğrulmuş bir manga. Ayrıca, Kouko no Hito var, aslında uzaktan spor animesi gibi dursa da oldukça iyi bir şekilde işlenmiş bir psikoloji mangası ve çizimleri de oldukça muazzam. 

3. NitianErXing, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Samurai 8: The Tale of Hachimaru diye bir manga çıkardı. Yani bundan bahsediyordur herhalde. Tabi istediği başarıyı yakalayamadı. Naruto çizmeye şimdi başlasa yine tutulur açıkcası. 

Daha geçen yıl çıkmış, hala yayımlanması devam ediyormuş. Belki ileriki bölümlerde kırılma anı yakalarsa gayet tutulur fakat Naruto'ya bayağı benziyor. :/  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.