Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

itsmypurgatory

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

About itsmypurgatory

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 08/14/1993

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İzmir

Recent Profile Visitors

452 profile views
 1. İlkbahar animeleri ile güncel çevirilerime dönüyorum. :)

  1. Barış D. Baryshx

   Barış D. Baryshx

   Hangi animeler onlar, iyi serilerin devamları ve seinen'ler mi :)

  2. itsmypurgatory

   itsmypurgatory

   Şimdilik Danmachi ile başladım. :D

 2. Film tadında, mızmız Ash'in olmadığı bu 3 özel bölümü de siteye ekleyebilirsiniz. ;) PART I - http://altyazi.org/sub/s/344197/Pokemon-XY.html PART II - http://altyazi.org/sub/s/347044/Pokemon-XY.html PART III - http://altyazi.org/sub/s/358524/Pokemon-XY.html
 3. http://altyazi.org/sub/s/356790/Pokemon-Za-Mb-XY-Hakai-no-Mayu-to-Diansh.html Pokemon XY'ın son filmini çevirdim. Siteye ekleyebilirsiniz.
 4. Burada vücudunun suyun içindeki bölümü silinmiş. Burada açıklamaya gerek var mı? Neyse canım, biz zaten kişiliği için izliyoruz! :D 2.Dönüşüm sahneleri Dönüşümlerde belirgin vücut hatları silinmiş. 3.Cinsiyet Değişimleri Orijinalinde gay bir çift olan Zoisite ile Malachite da Zoisite'ı bir kadının seslendirmesiyle hetero bir çifte dönüştürülmüş. Lezbiyen bir çift olan Sailor Neptune ile Sailor Uranus, Amerikan versiyonunda kuzen olarak tanıtılmış ve bazı sahneleri kesilmiş. 4. Tekstil ve moda sektörüyle ortak çalışmalar! :) Burada da fazladan bir sutyen eklenmiş karaktere. Bu sansürler hakkında ne düşünüyorsunuz? Artık amerikada sansür olayı yok. Adult Swim dedikleri, bir saatten sonra yetişkenlere yönelik animeler yayınlıyorlar. O zamanlarda One Piece'e bile sansür yapmışlardı. Ellerindeki içki şişelerini, Smoker'ın sigarasını falan sansürlemişlerdi.
 5. Merak etmeyin herkesi memnun edecek bir finali olacak. 148. bölüm ise şimdiki arc'a ilk bakış gibi olacak. Şuan mangada işler Gon & Killua'dan çıktı çünkü daha çok Leorio & kurapika olarak devam edecek gibi. Tabiki yinede bitmesi üzücü. Animeyi bu kadar hızlı işlemeselerdi rahat 200 bölüm de olurdu 300 bölümde böyle işlemek istediler, tadından da yenmedi. Benim için bu anime her zaman bir numaralı SHOUNEN olarak kalacaktır.
 6. edwardı neyle çizdin ?
 7. Seriyi sana mı verdiler? Vay arkadaş bende 30'a kadar çevirmiştim.
 8. Geçen sene Attack On Titan'ı beklediğim gibi bu sene de bunu bekliyorum. Acayip şeyler oluyor mangada :D
 9. Bitmiş diye yayınlamayacaklar diye bir şey yok ki. Nasıl bizde cartoon networkte, animezde hala aynı bölümler, çizgi filmler oynuyorsa onlarda da öyle. Eski bölümleri, daha önce izlediğiniz şeyler tvde her denk geldiğinde izleyeniniz yok mu sanki?
×
×
 • Create New...