Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lethal got a reaction from kamatsuritachi34 in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   
    - Sizce asosyal olmanın iyi yönleri varmıdır? Varsa da nelerdir?
    - Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?

Hadi konuşalım,tartışalım,paylaşalım :)

* Ben iyi yönlerinden bahsedicem, kendimi kötülücek halim yok ya :P

1. Genel kültürü, edebiyatı vs. yüksek kişilerdir. Ve ayrıca gezme tozma derdi olmadığı için parası da cebinde kalır.
    2. Yazar olmaya meğillilerdir ve empati yeteneği gelişmiş insanlardır. Ayrıca kendi yaşıtlarına göre çok daha olgun insanlardır.
    3. Sakin, huzurlu bir hayat yaşayabilirler. kolay, kolay üzülmezler ve acı çekmezler.
    4. Cep telefonu kullanmazlar. ve aylık dakika/sms gibi şeylere para vermezler.
    5. Sizi satan, sizi üzen, yalan söyleyen, sırtınızdan bıçaklayan, yarı yolda bırakan, başınızı belaya sokan insanlarla arkadaş olmazlar.
    6. Kız arkadaşı tarafından terkedilme, aldatılma gibi durumları yaşamazlar.

Not: Buna benzer bir konu varmı bilmiyorum, araştırdım ama birşey bulamadım. yada araştıramamışta olabilirim çünkü bilmiyorum :D Varsa konu kilit lütfen...
  2. Beğen
    Lethal got a reaction from Rakuncuk in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   
    - Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?

1. Genel kültürü, edebiyatı vs. yüksek kişilerdir. Ve ayrıca gezme tozma derdi olmadığı için parası da cebinde kalır.
    2. Yazar olmaya meğillilerdir ve empati yeteneği gelişmiş insanlardır. Ayrıca kendi yaşıtlarına göre çok daha olgun insanlardır.
    3. Sakin, huzurlu bir hayat yaşayabilirler. kolay, kolay üzülmezler ve acı çekmezler.
    5. Sizi satan, sizi üzen, yalan söyleyen, sırtınızdan bıçaklayan, yarı yolda bırakan, başınızı belaya sokan insanlarla arkadaş olmazlar.

Not: Buna benzer bir konu varmı bilmiyorum, araştırdım ama birşey bulamadım. yada araştıramamışta olabilirim çünkü bilmiyorum :D Varsa konu kilit lütfen...
  3. Beğen
    Lethal got a reaction from RinOsawa(Asu) in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   

4. Beğen
    Lethal got a reaction from SiyahDranza in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   

5. Beğen
    Lethal got a reaction from Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Ohooooo. Paylaşım yapalım biraz :D Uzun süredir yoktum ama geri döndüm :P aktif bi FC olalım artık.

Umarım beğenirsiniz :3 Up,up,up,up,up

Güncel :D

6. Beğen
    Lethal got a reaction from canseckiner in Selam Dostlar   
    Merhaba,
    Hoşgeldin Can :)

Umarım forumda keyifli ve güzel vakit geçirirsin.
    - Bende yiğit memnun oldum. :)

Herhangi bi sorununda  ve ya probleminde bana danışabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

7. Beğen
    Lethal got a reaction from ayanatsume in Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(   
    Teşekkür ederim, teşekkür ederim :D :P
    Konuya dönücek olursak. Bu konuda haklısın. Güçsüz ve korkak anime karakteri çok sinirlerimi bozuyor onlara sövdüğüm kadar kimseye sövmemişimdir ! 
    Karakter dediğin
    Korkusuz,
    Zeki,
    Soğuk kanlı olmalı.  
    Kısaca: Alucard gibi olmalı. yada Kaname gibi. yada Hei gibi. yada Train gibi.

8. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in DRAMAtical Murder Animeye Uyarlanıyor   
    Ohaaaaa. Resimlerinden oluşan bir arşivim vardı :D ve severek takip ediyordum.
    Animeye uyarlanıyormuş :O çok güzel bir haber ya, çok sevindim. Merakla ve heycanla beklicemmmm. <3

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler

9. Beğen
    Lethal got a reaction from faksdkfjsdklf in DRAMAtical Murder Animeye Uyarlanıyor   
    Ohaaaaa. Resimlerinden oluşan bir arşivim vardı :D ve severek takip ediyordum.
    Animeye uyarlanıyormuş :O çok güzel bir haber ya, çok sevindim. Merakla ve heycanla beklicemmmm. <3

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler

10. Beğen
    Lethal got a reaction from Can Özyurt in ( 13 / 13 ) Blade and Soul   
    Hıh... benim kadar hızlı olamasan da iyisin iyi -,-
    Yeni seri hayırlı,uğurlu olsun. :)
    Çevirmen arkadaşımıza şimdiden Kolay gelsin. :) 
    Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler Hokage_Minato   :hell-yes-onion-head-emoticon: 

11. Beğen
    Lethal got a reaction from Butterlord in Animelerden etkilenmeler.   
    Kabul ediyorum bi ara normal bi defteri açıp nefret ettiğim kişilerin adını soyadını yazmıştım  B) Sonra da hiç biri ölmedi diye üzülüp,ağlamıştım  :P  :D 
  12. Beğen
    Lethal got a reaction from kata silvia in Animelerden etkilenmeler.   
    Kabul ediyorum bi ara normal bi defteri açıp nefret ettiğim kişilerin adını soyadını yazmıştım  B) Sonra da hiç biri ölmedi diye üzülüp,ağlamıştım  :P  :D 
  13. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Bide bu var tabi :)

14. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    .... 

15. Beğen
    Lethal got a reaction from NaokoTe in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Dayan 1 hafta kaldı ! Sonra görücez Titania,Natsu,Gray,Lucy,Laxus falan :D :P
    En çokta happyyyy :D :3

16. Beğen
    Lethal got a reaction from jans09 in Bleach FC   
    Tüm FClerde kayıtlıyım sanıyodum ama değilmişim :D İlginç :D

Benide eklermisin :)

Çok iyiydi yaaaa, kalpten gidiyodum burda :D BAN-kai !

17. Beğen
    Lethal got a reaction from negitoro in konnichiha^^ merhaba   
    Welcome :)
  18. Beğen
    Lethal got a reaction from S3NPA1 in Yuzuriha İnori   
    İsim : İnori Yuzuriha
    Boy : 166 cm 
    Ortaklar : Shu Ouma
    Meslek : Şarkıcı, Öğrenci ve Funeral Parlor'ın bir Üyesi
    Kurum : Funeral Parlor ( Cenaze Salonu )
    Anime : Guilty Crown
    Seslendirenler : Ai Kayano (Japon), Nina Amerschlager (Alman)

Inori Yuzuriha Guilty Crown'un kadın kahramanı ve direniş gerilla grubunun (Funeral Parlor) bir üyesidir. Ayrıca internet sanatçısı Egoist bir Şarkıcıdır. Inori ilk olarak duygusuz gösterilmiştir. Shu ile yaşadıktan sonra daha duygusal olur. Gai onun hayatını kurtardığı için ona bir isim verir. Böylece İnori Gai'ye karşı mutlak saygı ve bağlılık gösterir.

19. Beğen
    Lethal got a reaction from free word in En güçlü Espada   
    Konu en güçlü espada diye açılmış herkes sırf dış görünüşler için kusura bakmayın ama saçmalamışsınız.

Bundan güçlüsü varmı ?

20. Beğen
    Lethal got a reaction from sphinxd in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Bunu giyipte insan içine çıkma bence :D yani en azından Türkiye de :D

21. Beğen
    Lethal got a reaction from Centılboy in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Bunu giyipte insan içine çıkma bence :D yani en azından Türkiye de :D

22. Beğen
    Lethal got a reaction from quincy in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    - Aizen gibi giyinebilirdim

23. Beğen
    Lethal got a reaction from yukii_kaname in Konnichiwa   
    Hoşgeldin.
  24. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in Fairy Tail   
    Biraz daha romantizm ve ciddiyet olsa çok daha fazla tutulucağından eminim.
    Ama bu haliylede harikaaa <3 Hele şu Natsu kızdığı zaman gözler falan kırmızı olduğu zaman hayranlık seviyem artıyo çok heycanlandırıyo beni :D çok cool.
  25. Beğen
    Lethal got a reaction from Centılboy in Yeni Üye   
    Welcome to Hell :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.