Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Baş ağrısı ve yorgunluk dolu bir sabaha uyandım sanırım..:( Herkese Günaydın..:)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Şu anda kahve içiyorum ama işe yaramıyor..:( Normalde böyle ağrımaz başım ama yorgunluk işte insana işkence ediyor.. Tavsiyen için sağol..:)

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Sanada günaydın umarım geçmiştir başının ağrısı.

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sağol..:) Geçmeye başladı, tatilde dinlenemeyen sadece benim galiba..

2. Golge_Kaze

Hoş Bulduk

Hoş geldin, umarım buralarda iyi vakit geçirirsin..:D
  3. Evde dedemin kırkını okutcaz yani öğlenden sonra birkaç saat buralarda değilim..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dostlar sağolsun arkadaşlar.. Allah şu an yaşayan herkese uzun ve güzel bir ömür versin, kalpler iyilikle dolu olsun..

4. Mutfak kazaları başa bela.. Parmağımı kestim, kesik acımadı ama kan tutmasından gidiyordum az kalsın..XD Annem animelere verdiğin dikkati keşke mutfakta yemeğe versen dedi..

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkürler, mutfak kazaları başa bela..:D

5. Ginban Kaleidoscope de bitti, buz patenini seviyordum şimdi daha çok seviyorum..:D Şaka bir yana bu komikti ama yeri geldiğinde de duygusaldı.. Finalini de doğru buldum..:)

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İki günde su gibi içtim seriyi, bayağıdır böyle anime izlememiştim..:D

6. Ginban Kaleidoscope tam bir komedi, ilk bölüm güzeldi sıra diğer bölümlerde..:D

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Evet, güzel bir seri..:D

7. Golge_Kaze

ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)

Hiç güleceğim yoktu, anime komediyi açtım ve gülmeye başladım, Sword Art Online, Bleach'in isim macerası ve Animeci Aşıklar beni en çok güldürenler oldu, ellerinize sağlık..:D
  8. Golge_Kaze

Yeni Çalışmam (Güncel)

Çok eğlenceliydi, hediye edeceğin arkadaşın bence beğenecek, hem orjinal bir fikir hem de el emeği..:D
  9. Golge_Kaze

Naruto Shippuuden Ağustos 2014 Programı

Naruto'nun bu ay kesintisiz olacağına sevindim.. Darısı diğer aylara..
  10. Mangasını takip ediyorum, animesini de izlerim..:) Yazı için Teşekkürler..:)
  11. Çok iyi bir çalışma olmuş, başarılarının devamını dilerim..:)
  12. Gece gece Love in The Mask adlı Manhwa'yı okuyorum..:) Ama güzel Manhwa..

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben daha bitirmedim, çok güzel ama çok uzun.. Ama gerçekten çok güzel, koreliler dizisini yapmalı bence..:D

13. Burada feci yağmur yağıyor ama umurumda değil.. Tam böyle kahvemi, laptobımı alıp hikâye yazarken arada bir anime izlenecek hava..:)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Allah korusun! :) Bu bilgisayar ne eziyetler gördü, bir şey olur mu bilmiyorum ama bilgisayar giderse yaklaşık 20 hikâye taslağı gitmiş demektir.. Her neyse güzel yağıyor, ilham verici..:)

Cherry haklısın yağmur dinince yürüyüş yapmak güzel olur..:) Apartmanın bahçe tarafında oturduğum için bitkilerin kokusu da geliyor, çok güzel..:)

3. Pryda

Pryda

Cok iyiymis bizim apartmanin yakinindada bir park var en sicak havada bile biraz eser yemyesil oraya gitmek lazim ama useniyorum :) Ayrica kolay gelsin hikaye yazmak zor is :D gostermek istedigin hikayen varsa gonderirsen okuyabilirim

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Wattpad linkini atarım özel mesaj olarak..:) Ben de üşeniyorum, bahçe dibimde ama camdan bakmakla yetiniyorum..:)

14. Golge_Kaze

Merhabalaar :)

Hoş geldin, umarım forumda iyi vakit geçirirsin..:)
  15. Golge_Kaze

Vocaloid Türkiye

Hepsini izledim, çok güzel bir fikir bence, ellerine sağlık..:)
  16. Çıkınca bir bakarım dediklerimden oldu, belki güzel olur..
  17. Beyazıttaki kitapçımı özlemişim ama eve dönerken aldığım kitaplar ağır geldi, ne zaman kitapçıya gitsem aynı şey oluyor..:)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bense tüm kitapçıyı satın almayı planlıyorum bazen..:D

3. jans09

jans09

o bende de var ama işte elden gelen yok :( yayın evi ya da kapak aynı olsun diye takıntım yok neyse ki :) istediğimi buldum mu acımam :) tabi yeterince maddi donanımım varsa o esnada :P

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynen bazı kitaplar yakında altın fiyatlarıyla yarışacak..:D Zaten önemli olan kendine göre olan kitabı okumak..:)

18. İnsan uyandığında kendini dinlenmiş hisseder aksine ben dayak yemiş gibiyim, kanepede uyumanın sonuçları..:/ Neyse konuşmak isteyen varsa buralardayım, belki kiliseye giderim o ara yokum, sonra da anime izlediğim için sık sık buraya bakarım zaten..:)

2. Kaxell

Kaxell

bende hava atabilir miyim? bende üniye geçtim ehehe. :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu arada seni de tebrik ederim..:)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bense 11. sınıfa geçen bir liseli olarak kendimi ezik hissettim..:D

19. Golge_Kaze

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014

Bence de çok güzel olmuş, ellerinize sağlık..:)
  20. Sabah kahvemi içerken anime müzikleri dinliyorum ama tek başıma çekemiyorum, konuşacak birileri var mı etrafta? Bu arada sabah diyorum ama öğlen olmuş..:)

21. Haberi görünce kalakaldım, daha 15 yaşında bunu yapabilecek kadar ne yaşamış bu çocuk.. Allah kimseye göstermesin..
  22. Golge_Kaze

Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?

Bence abartılmadığı sürece eğlenceli..
  23. Cat Street diye bir mangaya başladım, konusu güzelmiş..:)

24. Bence iyi düşünmüşsünüz :good-job-onion-head-emoticon: Şarkıları iyi çevirip güzel vakit geçirilebilecek bir site yapacaksınız anlaşılan..:) Kolay gelsin..:)
  25. Golge_Kaze

Merhaba

Hoş Geldin..:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.