Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Kaxell kullanıcısının paylaşımları

1. Online değil maalesef :/ Ama güzel tarafı +20 karakterden 4 tanesini aynı anda kontrol ediyorsun! :D
  2. Normalde pek oyun haberi paylaşmam. Çünkü yeni gelen oyunlar genellikle sadece Japonca olur ve de pahalı bir fiyata PS3,PS4 ya da PS Vita'ya çıkartılır. Ama tabiki bu oyunların arasında istisnalar vardır. Bu istisnalardan belkide en çok bilineni, Hyperdimension Neptunia serisinin 3. oyunu (İngilizce çıkanları sayarsak) Steam'de 60 FPS olanağıyla beraber yer alacak. Eğer fiyatını soracak olursanız... İlk çıktığında (çok büyük ihtimalle) %50 indirimle satışa sunulacaktır. Bu da sadece 25 liraya (yaklaşık 8 dolara) oyunu Steam'den indirebilirsiniz demek oluyor. Eğer indirimli olmazsa 50 liraya alabilir ya da büyük steam indirimlerinden birini bekleyip %70 indirime satın alabilirsiniz. Hyperdimension Neptunia serisi JMMORPG'lere başlangıç yapmak için hiçte fena bir seri değildir. Eğlenceli hikayesi, zevkli karakterleriyle beraber (*SPOİLER bazılarının iki kişilikleri olsa da *SPOİLER) size kendi oyununuzu kendinizin yaratabilmesini sağlıyor. Oyunda gizli eşyaları buldukça yeni zindanlar ve eşyalar açabiliyor, zorlu düşmanlara karşı acımadan kafalarına kafalarına vurabiliyorsunuz. Son olarak, bu oyun 3. çıkan oyun olsa bile bütün oyunlar paralel evrenlerde geçtiğinden önceki iki oyunu bitirmem gerekir mi diye düşünmenize gerek yok. @kekzıl
  3. Dönemim en güzel endingi: https://www.youtube.com/watch?v=6ta1RmF--GU Hem insanın içini ısıtıyor, hem de 5 karakterin birden gösterildiği sahne orjinal olmuş.

1. Kaxell

Kaxell

İkinci sırada da Hidan No Aria AA'dan şu var:

4. Bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım ama 2 yıldan sonra haremin kraliçesi değişti. Kız hakkında uzuuun bir tanıtım yazısı yazmayı planlıyorum. Hayırlı olsun qewqewqewqewqe.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

O kadar seri devirdim bir o kadar izlemediğim animelerden hatun bilirim... Bana bir tane Teresa gibisini gösteremezsiniz... Harem queen :* ben nedense güçlü ve anaç hatunları daha çok seviyorum. Hele de zeki ise olala!!! Senin hareminin hatunları çok soğuk geliyor bana

3. Kaxell

Kaxell

Çünkü benimkiler tek başlarına güçlü karakterlere sahip değiller. Yanlarına boşluğu doldurabilecek, gerçek kişiliklerini ön plana çıkartabilecek bir erkek karakter karakter gerekiyor. Haremin amacı da bu :D. Bu yüzden Teresa'ya ne kadar hayran olsamda hareme alamıyorum. Çünkü girmeye ihtiyacı yok, yalnız olsa bile normal şekilde yaşayabilir ^^

4. Amygirl

Amygirl

Düşünce tarzın hoşuma gitti :)

5. Yatta sonuçlar gelmiş! Ama az katılım olması üzdü biraz :/ Neyse ya, tebrik ve teşekkür ederim. Böyle emek harcanmış yazılar görmek çok hoşuma gidiyor, umarım devamlı olurlar.
  6. Fate için daha azı düşünülemezdi zaten. Sadece, eğer ufotable şu god eatera orjinal bi hikaye hazirlayip 13 bolumu zamaninda çıkartmayı becerseydi kapisabilirlerdi. Malum ikisine harcanan parayla 200 bolum one piece cekilir :P
  7. Gakusen Toshi no Asterisk ve Rakudai Kishi no Eiyuutan bütün beklentilerimi karşıladı. Gakusen'nin kitabı "eh işte"ydi ama animesinde deli gibi para harcamışlar...

1. Kaxell

Kaxell

Rakudai'de ise mangası çok güzeldi, ama animesindeki çizimler ve savaş sahneleri kötü gözükmese de birazcık daha iyi olabilirmiş.

2. Kaxell

Kaxell

ha bi de rakudai'deki ana karakter ADAMIN DİBİDİR!!!

3. Kadir-

Kadir-

Son dediğine katılıyorum :D

8. no no no no. her sene tekrar bitiriyorum bunu bi 20 saat daha harcamak istemiyorum :P
  9. MAALESEF LİSTEYE KOYMAMIŞLAR !!11!biribrirbi!!'2213 ama darkness openingi candır: https://www.youtube.com/watch?v=dwBt_U6RF0Q
  10. God Eater animesinin olması gerektiği çizim yeni oyunun açılışı: Eğer romantizm içerseydi bunu isterdim kesinlikle...

11. kusura bakmayın başlıkta hata yapmışım, en çok gaza getiren anime açılış müzikleri olucaktı :)
  12. Charpedia'nın düzenlemiş olduğu son ankette 10000 kişiye en çok gaza getiren anime temalarının ne olduğu soruldu. %52 erkek ve %48 bayandan gelen oylar top 20 listesini şu şekilde belirledi: 20. K-on!'dan "GO!GO!MANIAC" 19. Himouto! Umaru-chan'dan "Kakushin-teki Metamarufōze!" 18. No Game No Life'tan "This Game" 17. Aquarion'dan "Aquarion" 16. Uta No Prince Sama'dan "Uta no Prince-sama Maji Love Revolutions" 14. (berabere) Sword Art Online'dan "IGNITE" 14. (berabere) Monogatari'den "The Story You Don't Know" 13. Buso Renkin'den "Makka Na Chikai" 12. Tokyo Ghoul'dan "Unravel" 11. Psycho-Pass'ten "Namae no nai kaibutsu" 10. Uta no Prince-sama'dan "Maji LOVE 1000%" 9. Madoka Magica'dan "Connect" 8. Blood Blockade Battlefront'tan "Sugar Song to Bitter Step" 7. Gintama'dan "Pride Kakumei" 6. Digimon Adventure'dan "Butter-Fly" İLK BEŞ 5. Haruhi Suzumiya'dan "God Knows" 4. Attack on Titan'dan "Guren no Yumiya" 3. Neon Genesis Evangelion'dan "Cruel Angel Thesis" https://www.youtube.com/watch?v=hnm7r1K0YBE 2. The Irregular at Magic High School'dan "Rising Hope" 1. A Certain Scientific Railgun'dan "Only My Railgun" https://www.youtube.com/watch?v=VZQJQT1Tw9w /* Anime açılışlarına takmış biri olaraktan To Aru'nun birinciliği hakettiğini kesinlikle düşünüyorum. Benim animeye başlama sebebim olmuştu. Onun haricinde birkaç ekleme yapmak lazım: 1. [C] Money of Soul and Possibility: Bu animeyi bilen çok az kişi vardır. SAO, Guilty Crown, Accel World gibi dönemi sarsan animeler arasında arka planda kalmış, ve birazcıkta içinde bulunan ekonomik terimlerden dolayı büyük bir başarı sağlayamamıştır. Yine de gaza getiren açılış müziği bütün eksiklerini kapatıyor. :) 2. Steins Gate : Yorum yapmama gerek var mı? :) 3. Deadman Wonderland: İkinci sezonunu hala beklediğimiz anime... 4. Kiseijuu: Sabah alarmım. :P 5. Strike The Blood: Sözleri, melodisi, çizimin kalitesi... Kısaca her şeyi gaza getiriyor. :) https://www.youtube.com/watch?v=qAFSVQkavKw 6. Amnesia: Animesindeki tek ve en güzel şey. Peki sizin beğendiğiniz açılışlar neler ???
  13. Sen git bi ay dört gözle hidan no aria'yı bekle ... ilk bölümü çıksın fanboy moduna girip izlemeye başla... sonra erkek ana karakterin yerine küçük bir loli kızın geldiğini gör... İŞTE BUUUU ... derdim ama ----

1. Kaxell

Kaxell

ana karakteri seviyordum. Bi de hangi fansub çevirisini yaptıysa resmen japonca ingilizce google translate kullanmışlar. Bütün hevesim kaçtı -_-

14. Gayet güzel bir haber. Umarım adında yazdığı gibi bir "bilim ve teknoloji" üniversitesi olur, daha fazla öğrenci Japonca öğrenip gitme şansına erişir.
  15. K Project'in ilk sezonunu izledim: Ana karakter biseksüel, azıcık yaoi azıcık ecchi azıcık aksiyon (savaş sahneleri heeeç güzel değildi kusura bakmayın) Eh işte denecek plot twist-----

1. Kaxell

Kaxell

güzel müzikler, fena sayılmayan hikayesi, ve karakter kıtlığıyla (3. bölümden sonra neredeyse yeni ana karakter hiç gelmedi) ve sadece 2 kralın anlamsız savaşıyla geçti.

2. Kaxell

Kaxell

6.3 alır: Aksiyon 7, Karakterler 6, Hikaye 6, Akış 5. Neko'nun giydiği son kıyafetten +0.3 verdim.

3. Kaxell

Kaxell

Filmini ve 2. sezonu izlemeyi şu anlık düşünmüyorum.

16. Benim kaynaklarım çok kapsamlı ve gizli bir ağ tarafından geliyor B)Ha bi de Momo'nun ilk 10a girdiğini gördüğüm her listeyi forumda paylaşıyorum insanların bilinç altına yerlessin diye :P
  17. Japonya haricinde yaşayan otakuların katıldıkları bir anketle karşınızdayım. Otakuların "En sapık bayan anime karakterleri" sorusunu cevaplandırmasıyla beraber bu yaz izleme fırsatı bulduğumuz Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai animesinden Anna karakterinin listede bir numaraya oturduğunu görüyoruz. İşte Sonuçlar!: 1. Anna Nishikinomiya - Shimoneta 2. Rika Shiguma - Boku wa Tomodachi ga Sukunai 3. Momo Deviluke - To LOVE-Ru 4. Rias Gremory - High School DxD 5. ve 6. Riko & Ako Suminoe - Kiss X Sis 7. Kuroko Shirai - To Aru Kagaku No Railgun 8. Akeno Himejima - High School DxD 9. Chizuru Minamoto - Kanokon 10. Amakusa Shino - Seitokai Yakuindomo 11. Kajou Ayame - Shimoneta 12. Miyamae Kanako - Maria†Holic 13. Kousaka Kirino - Oreimo 14. ve 15. Panty and Stocking - Panty & Stocking 16. Fujiko Mine - Lupin III 17. Miwako Mizukoshi - Hen Zemi 18. Hana Midorikawa - Prison School 19. Yamada - B Gata H Kei 20. Yaya - Unbreakable Machine-Doll 21. Nyaruko - Haiyore Nyaruko-san 22. Suruga Kanbaru - Monogatari Series 23. Maria Naruse - Shinmai Maou no Testament
  18. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

2. Kaxell

Kaxell

tamam senindir istediğin ara edersin veuvuveuveuveuveuvuveuve

3. kawaii kereste

kawaii kereste

Charlotte iyi mi bu arada yarın başlamayı düşünüyorum

4. Kaxell

Kaxell

eh işte. eğer izleyecek hiç serin kalmadıysa ve ilk bölümünde ana karakterden nefret etmezsen izleyebilirsin.

19. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

ilerledikçe güzelleşiyor ama ben çok sevememiştim. yani güzeldi ama öyle abartıldığı kadar değil.

3. kawaii kereste

kawaii kereste

daha filmini de izlemedim, ne bileyim çok ilgimi çekmediydi konusu

4. bluegrass

bluegrass

karakter olarak beyaz saçlı çocuk (yashiro) değişik bir karakter ama ne shounen ai ne de yaoi. ( bana göre olsa fena olmazdı ama neyse ) ama izlersen bence seveceksindir. ilerledikçe konu daha hmm derinleşiyor desem iyi olur.

20. Kaxell

Sword Art Online Film Projesi Açıklandı!

Hep aynı şeyi diyorum ama şu an SAO'nun en sevdiğim kitapları 13,14,15 ve devamında bulunuyor bu kızımız. Animesinde kiritoya laf edebilirim ama Alicization başladıktan sonra yazara saygım 246365473736573.
  21. Kaxell

Sword Art Online Film Projesi Açıklandı!

Alice istiyoruz reki kawahabarararafa bey hazretleri. Kizlardan kitapta olup haremde pardon animede olmayan siradaki kizimiz bu.
  22. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

2. Barış

Barış

ingilizce çevirisi çok ilerlememiş çok uğraşmıyorlar malesef LN ile, istediğim vol çevrilmemiş o yüzden bende başlamamıştım. zaten animenin bittiği yerden başlaman lazım yoksa sıkılırsın kekzıl temel bilgi. :D

3. Kaxell

Kaxell

Yok ya ben hep sifirdan başlarım, animesinde butun olaylari anlatmadiklari için :P

4. Barış

Barış

böyle sıkılır bırakırsın o zaman :D

23. Son bahar döneminden (4) animeden (13) tane harem adayı çıkardım. Hilesiz, temiz bir yarışma olması dileğiyle gelecek bölümleri bekliyoruz efenim.

1. Kaxell

Kaxell

Sonbaharı ayrı yazmış AHAHAHAHAHHAHAH

24. Gakusen Toshi Asterisk'i izleyin. Kitaplarını okudum, klişe bir hikaye ve sonu tahmin edebilinir yavaş bir okul / büyü serisi ama stüdyo anime yapımında iyi para harcamış. Yani aksiyon sahneleri falan güzel olucak.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Klişeleri severim cidden . :D Sırf klişe diye izlemeyenler var onlara hayret ederim hatta .

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.