Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sen git bi ay dört gözle hidan no aria'yı bekle ... ilk bölümü çıksın fanboy moduna girip izlemeye başla... sonra erkek ana karakterin yerine küçük bir loli kızın geldiğini gör... İŞTE BUUUU ... derdim ama ----

2. Staj yapmayı sevdim ^^ -Tabii biraz yorucu ama ortam güzel umarım hep böyle olur :D

3. yeni işimden masamdan yazıyorum ilk durumum. tebrik edin beni :D

4. K Project'in ilk sezonunu izledim: Ana karakter biseksüel, azıcık yaoi azıcık ecchi azıcık aksiyon (savaş sahneleri heeeç güzel değildi kusura bakmayın) Eh işte denecek plot twist-----

5. K Project'in ilk sezonunu izledim: Ana karakter biseksüel, azıcık yaoi azıcık ecchi azıcık aksiyon (savaş sahneleri heeeç güzel değildi kusura bakmayın) Eh işte denecek plot twist-----

6. K Project'in ilk sezonunu izledim: Ana karakter biseksüel, azıcık yaoi azıcık ecchi azıcık aksiyon (savaş sahneleri heeeç güzel değildi kusura bakmayın) Eh işte denecek plot twist-----

7. Bana bir tane mantıklı biten yaz animesi söyleyin Allah aşkına :@ Rokka no Yuusha sınıfta kaldın!!!

8. Dünyanın en yarım bitmiş animesi olarak Gangsta.'yı ilan ediyorum :|

9. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

10. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

11. Bütün güzel animelerin hafta sonu çıkması ve gece 11e kadar devrelerle uğraşıp kafayı yedikten sonra izleyecek anime bulamam... Bi de galiba bana mesaj atan ya da alıntı yapan ama cevap alamayan birileri var, küfretmekte serbestsiniz.

12. one punch man'i beğenmedim, beklentiyi yükseltirsen bu olur işte....

13. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

14. one punch man'i beğenmedim, beklentiyi yükseltirsen bu olur işte....

15. one punch man'i beğenmedim, beklentiyi yükseltirsen bu olur işte....

16. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

17. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

18. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

19. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

20. Son bahar döneminden (4) animeden (13) tane harem adayı çıkardım. Hilesiz, temiz bir yarışma olması dileğiyle gelecek bölümleri bekliyoruz efenim.

21. Şunu gerçekten merak ediyorum:Çevirdiğim haberleri türkçe herhangi bir kaynaktan bakarak yaptığımı düşünen var mı?

22. Bu üniversite benlik bir şey değilmiş ilk günümden anladım,gerçi ilk günden ne,ne kadar anlaşılır tartışılır da neyse...

23. Bu üniversite benlik bir şey değilmiş ilk günümden anladım,gerçi ilk günden ne,ne kadar anlaşılır tartışılır da neyse...

24. Staja basladim iş bitti servise bindim eve yakin yerde indim şoföre sabah nerden alacagini kaçta alcagini sormadim (=_=) toyluk diz boyu: D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.