Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Junketsu no Maria ilaç gibi geliyor ya :D O kadar benzer animeden sonra iyi eğlendiriyor, tavsiye ederim.

1. Pingu

Pingu

Hidan no aria

2. Bu ne be herkes birbirine bıçak bilemiş, en iyisi bal yiyin bal. Şaka bi yana anime haricinde her şeyi konuşuyoruz güncellerden takip etmeye değer bir şeyler var mı?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Garo da fena değil, sezonun devamı gelmeye başladı..

3. Kaxell

Kaxell

@Eon onu izlemez olur muyum hiç :D Tipik ecchi olmasına rağmen adamlar visual novel yapıyor- ki zaten karakter tipleri falan da tam benim favorim. :D

Emel abla Kamisama H. 'e başladım. İlk sezonun birinci bölümü izledim fena değildi :P ama shoujo limitim günde 1-2 bölüm falan. daha fazla dayanamıyorum. (Yaoi'de ilk 15 dk dayanabildim.)

3. HD Neptunia'yı neden mi daha izlemiyorum? İnsanın sakladığı iyi bir animesi olduğunu bilmek mutluluk veriyor. :P http://funnymama.com/store/130519/179114_v0_600x.png

2. Kaxell

Kaxell

nasıl açılmıyor dnsiniz bozuk kekekekekek. neyse al yeni link.

3. Kaxell
    4. houston

houston

^^ haklısın

saklamak gerek $$##

4. Bir dönemi büte girmeden kapattık. :3 Mutluyum huzurluyum.

2. houston

houston

bana laf sokucak insan dünyaya gelmedi dicektim ki aklıma geldi kendileri hazretleri **

bizdede o duruma kalkışan hocayı laf dalaşına sokup deli edip sınıftan çıkarıyoduk xd baya hocayı tersliyoduk

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Doğrudur valla ne diyim reis hadi ben #roadtodiamond

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Başarılarının devamını dilerim..:) Ben de tam bir şanssızlık.. İki dersim zayıf..:/(Meslek lisesi 3. sınıf dramı yaşıyorum ya..:D)

5. Murano kezbanlığı bırak artık çocuk öldü öldü dirildi sen hala gözlörön çök körkönç modundasın. -_-

1. Pingu

Pingu

keke yaktın beni :D

2. Kaxell

Kaxell

Abi o nasi bir giris ben onu klisebolmayacak sekilde devam ettiremem ki.

3. Pingu

Pingu

:D işte bunu demen yeterdi abi neyse ben hallettim

6. http://goo.gl/6TlbKh Ahahah Asuna ben demiştim ondan adam olmaz diye. :P Bizim eve gel çekirdek çitleyek soğukta kağıt oynayıp mideni üşütüceksin. :D
    1. Kadir-

Kadir-

Aslında sadece animecilerin okulu olcak böyle dolaşcan :D

7. wtf?? pentakill olaf, kırmızı çekiç popy ve kızıl garen çıktı. wtf??

1. MiightyDante

MiightyDante

Vallahi ne diyeyim hacı yakında kanlı ay luluda çıkartır rito :S

8. ana karakteri (kız olan) OP olan shoujo anime var mı hiç? Onu geçtim slice of life haricinde shoujo bulmak bile sıkıntı...

2. Amygirl

Amygirl

Kadının hası :D ama orda en kadının hası olan bu karakterdir :D http://www.retornoanime.com/wp-content/uploads/2012/12/jormungand09-17.jpeg

3. historianWeeb

historianWeeb

bir göz bantlıysa korkacan o karaketrden :D

4. LeornKayn

LeornKayn

İzleyemedim videoyu çünkü kullanıcı kaldırmış...ama resimde gördüm Tekkenden fırlamış gibi :D

9. Tonari no Kabitsu-kun'u ilk bitirdiğim shoujo ilan ediyorum. Artık sadece shoujo izleyip fan-girl lük yapacağım. Yakında yaoiye başlarsam şaşırmayın çünkü bıktım aynı hikayelerden. -_-

2. Lucifèr

Lucifèr

Ayhan sen izlemek yaoi -.- usak dur pendennn -,-

3. historianWeeb

historianWeeb

ehehüeihhüehhühehühehüephhüahüh yok ceğarim no:6 yoaiden saymıyorum ben asdfg ayrıca izlemyorum ben yaoi boku no picodan sonra asdfg

4. Kaxell

Kaxell

Boku no pico şaheserdir ona lütfen laf etmeyelim. Biz onun opunu kutsal ilan ettik her gece başa sardırarak ayin yapıyoruz.

10. Beni bile ecchiden bıktırdılar ya... Hep aynı hikaye, aynı klişe olaylar aynı karakter fantezisi... Sadece bir sezonda 3 tanesinin tıpatıp aynı olmasından gına geldi. Ulan bari Seiyuu'yu değiştir bu ne kıtlık?!

2. Barış

Barış

aynen ya başlayıp başlayıp 3. bölümde bırakıyorum. nerde o HSTD gibi senaryolar :D

3. jans09

jans09

Bahar döneminde anime izleyemicen desene :P Ecchisi bol :)

4. Kaxell

Kaxell

Yok bahardakilerin hepsini izleyeceğim :D Onların mangalarını takip ediyorum hikayeleri çok zevkli. Ama bu sezondakilerden gına geldi. ^^

11. Forum hotspot shield'sız açılmıyor :P Bilgisayardan denediğimde forum ziyaretçilere kapalıdır diyordu. ip adresim mi banlandı adasdsa.

2. Rıse

Rıse

Merhaba beforesurrectition.. Cok uzun be ..

3. noirwinglessova

noirwinglessova

BEforesurrectoN. BEFOREsurrection. befoRESURRECTION. 3 kişi :D

4. LeornKayn

LeornKayn

aynı muhabet bendede var.. :D

12. Biri Kök A'daki karakterlerin neden yarısını bilmediğimi açıklayabilir mi? Mangasında mı vardı onlar?

2. noirwinglessova

noirwinglessova

(ve hiç kimsenin bilmediği o sözcükleri söyleyi verdim :D)

3. historianWeeb

historianWeeb

Tokyo ghoul mangayla zerre alakası olmayacak belli ki :/

valla TR alt yazı okuyorum şu koca ağızlı maskeliyi hiç tanıtmadılar küçük kızla yüzünün yarısı maskeli olanda kralın en iyileri falan heralde ayrıca bunlar hapisaneye gitmediler lan acaba düşündüğüm gibi mi olucak :P

4. MiightyDante

MiightyDante

Daha ilk bölümden senaryodan koptu malesef

13. Aldığım altı dersten sadece Japonca'nın A olduğunu (ortalamam 100.0) söylesem ne dersiniz? - Çabuk o animeyi yere bırak!!!

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Adamlardaki lükse bak arkadaş. Bizde bir tek ingilizce var (zorunlu) o da uzaktan eğitim :D

14. Kancolle'u izlediğime göre artık rahatlıkla ölebilirim. :P Animedeki erkek karakter sayısı: 0 ahhahaha

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aşmış bir seri yani...yuri'nin dibi bir seri mi yoksa XD

2. Kaxell

Kaxell

Japonya'da çok popüler olan bir kart oyununun serisi. Kızlar denizaltı/savaş gemisi/uçak gemisi/bombardıman gemisi diye ayrılıyor. Düşmanlar bile kız :D Yuri değil ama harem, çünkü kaptanları erkek. :P

15. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

2. Amygirl

Amygirl

Bence Skip Beati izlemelisin :) beğenirsen mangasına da bakarsın sonra yarım kalmış çevirisini çevirisin falan :( Emel ablan sana deli gibi dua eder :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İlk buluşma yani deeto, Parmakların istem dışı değmesi (verilen tepkilere bitiyorum zaten), birazcık ıslandıklarında hemen banyo yapmaları ve bunun fantaziye dönüşmesi, külot ve sütyen takıntıları, idol olma hevesi, okulda kulüp üyeliği, sorumluluğu almalısın yani evlenme olayı...aklıma peşi sıra geliyor haaa, yazdıkça geliyor.

16. Son zamanların en büyük hayal kırıklığı: Büyük bir hevesle indirdiğim Dramatical Murder görsel romanının +18 yaoi çıkması... -,_ -

2. Kaxell

Kaxell

:) animesinde yaşasam bu kadar olmazdı herhalde. VN'nin yapısı çok güzeldi. Çizimleri müzikleri havalı ana karakteri... aslında silmeyip biraz ilerleyebilirdimde sonradan yaşayacağım şokları düşünerek vaz geçtim. To Love Ru ile terapi yapıyorum. :P

Hani zevkler tartışılmaz sözü var ya, tam olarak ne olduğunu o an anladım. mesela kız olsam kesin sabaha kadar oynardım. hatta mesela çoğu görsel romanda yapıyorlar: 5 tane çıkılabilecek kız karakter koyup 2 de erkek ekliyorlar yaoi olması...

3. Kaxell

Kaxell

ve kız oyuncuları çekmek için. keşke bunda da 1-2 tane kız karakter koysalardı da öyle oynayabilseydim. ----

4. jans09

jans09

Zeynep tercüman oldun diyemediklerime.. Dedim zaten şokta bir de aksini düşünen kişilerin varlığını kaldırmanın şokunu yaşatmayım :) Ama Ertuğrulun da dediği gibi zevkler ve renkler lafını suratımıza çarpan bir dünya anime - manga dünyası :)

17. durum mesajı derken bunu kastettim. burdan konuşalım insanlara ileti gitmesin.

2. MiightyDante

MiightyDante

@Kaxell hacı harbi gel bi fansub kuralım yanımıza ONLIN3 hala yaşıyosa onuda alalım FF yazalım novel çevirelim çay içelim takılalım yav.Bune tek başına novel okumaya çalışıyorum.Gerçi çalışıyorum biraz saçma olduda.

3. Kaxell

Kaxell

@baris mesajı yollamak istedigin kişinin profiline gir. Orda guncellemelere tikla. Acilan kutuya yollamak istedigini yaz.

Ayrica fansub kuramam zaten manga ekibi kurdum. Elimde bir ln cevirisi var , kendimce çevirdiğim, baska bir sey cevirmeye vaktim yok.

4. MiightyDante

MiightyDante

@Kaxell reis neden hiç kimse benim konularıma bakmıyor cevap vermiyor :(

18. Matematik anlayışım: http://goo.gl/Qh1III

2. LeornKayn

LeornKayn

hahahaha :D +1

3. Kaxell

Kaxell

2 gün oldu izlemeyeli :D Yeni şeyler keşfetmem lazım ecchilerin benzer hikayelerinden artık gına geldi. :)

4. MiightyDante

MiightyDante

Hacı gel senle ben bi FC-FS kuralım novel çevirelim banada gına geldi şu animelerden :(

19. Tamam güldük eğlendik artık Absolute Duo'yu yayınlasınlar!!!1!

20. Bir haftadır tekrar gorsel romanlara daldım. Ingilizce ye çevrilmiş olanlar bile çok az ya...

21. Seneye görüşürüz. (Kimse yapmadan ^^)

2. Kaxell

Kaxell

Ahah niye bozdum ya gekin kutlama yapalım!! Hemde 2 ocakta finallerim başlıyor! Sabaha kadar icmeyi planlıyorum.

3. Kaxell

Kaxell

Ahah bi de o var dimi? O ne zaman basliyor ya pofff

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İyi seneler..:) Bugün "seneye görüşürüz" cümlesini o kadar duydum ki artık tepkisiz karşılıyorum..:/ :D

22. Son bir haftadır mesaj kutum kafayı yedi. Cevapları açmaya çalıştığımda 5 dk yükleniyor ve çoğu zaman boş sayfa görüyorum. Var mı çözümü bilen biri??

2. LeornKayn

LeornKayn

Senin şu yayınladığın şeyin linki konusu nerde oğlum...linkini at bana...:D bak hiç durumunu bile sallamadım :P :D vardır birşeyide bilmiyorum...admine sor

3. Kaxell
    4. Kaxell

Kaxell

*seversin.

Garip ya. telefondan girince sıkıntı olmadı. ama bu seferde cevap yazamıyorum. mesajception oldum burada adasdasasd.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.