Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2195
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

299

İletiler bölümüne Nones kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Öncelikle karakter bir shounen-ai türüne ait bir anime-mangadır. Herkesin seveceği bir tür değildir.  Bu yüzden bunu göz önünde bulundurarak incelemenizi yapınız.

1306776053794_f.jpg

Adı: Yukina Kou

D. Tarihi: 6 Eylül

Boy:1.86

Kilo:66

Seslendiren: Tomoaki Maeno

Görünüm: Açık kahverengi saç ve göz rengine sahiptir. Dikkat çeken ilk görüntüsü sağ kulakta 1, sol kulakta 4 tane piercingi vardır. Uzun ve atletik bir görünüşe sahiptir. 

Kişilik: Güzel sanatlar öğrencisidir. Ve bir kitapçıda shoujo manga bölümünden sorumludur. Kendi deyimiyle : 186 boyu, yaklaşık 66 kilosu olan, 43 ayakkabı numarası giyen, Kan grubu A olan, Burcu Başak, İyi yönleri ileriye bakan ve olumlu düşünen, Kötü özelliği inatçılık olan, Hobileri resim yapmak kitap okumak müze gezmek olan, son olarak sevdiği kişi "Kisa Shouta" olan biridir :)

Resimler: 

kisa+yukina+9b.JPG

large.jpg

Yukina-Kou-sekai-ichi-hatsukoi-33096307-

1307308910226_f.jpg

Yukina-Kou-sekai-ichi-hatsukoi-33096301-

1306961162137_f.jpg

tumblr_llvr87zYFj1qeurcno1_500.jpg

1307653578327_f.jpg

1307384867637_f.jpg

y8.png

tumblr_static_yukina-kou-sekai-ichi-hats

3473677_640px.jpg?1339033765

7961267D8.png

kisayyukina.jpg

sekai-ichi_hatsukoi_episode8_capsbyaloud

yukina_and_kisa__s_first_kiss___sekai_ic

Görüşüm: Bir kızın hayallerini süsleyecek tüm özelliğe sahip bir karakterdir. Şirindir, sempatiktir, yeri gelir masaya yumruğunu vurur. Bu karakteri sevmemdeki en büyük neden Kisa-san ile aynıdır. Yani tipi :) Ayrıca ses tonu çok etkileyici bir karakterdir. Seslendiricisini özellikle merak edip araştırdığımı bilirim. 

Son bir istek lütfen bu türü sevmeseniz de izleyenlere saygı duyun. Ortada bir emek var. Bu tarz animelere sırf zevkinize uygun değil diye acımasız yorumlar yapmayın. 

2. Angry_Erza.png

Adı: Erza Scarlet

Büyü: Şövalye (Ekipman Değişimi, Kansou)

D. Tarihi: Yıl x765

Saç Rengi: Kırmızı

Göz Rengi: Kahverengi

Görünüm:

Erza, uzun kızıl saçları ve kahverengi gözleri olan genç bir bayandır. Ayrıca çocukken yaşamış olduğu bir olay yüzünden Porlyusica tarafından yapılmış yapay sağ gözü vardır. Fairy Tail dövmesi mavidir ve sol üst kolun ortasında yer almaktadır. Saçlarının renginden dolayı soyadı kızıl anlamına gelen 'Scarlet' dir.

Kişilik:

Disiplinli bir tiptir. Loncada ki bir çok arkadaşı kendisinden korkar bir o kadarda saygı duyarlar. Zırhları ve silahlarını dilediğince değiştirebildiği bir büyü kullanır. Genç yaşta S Sınıfı bir büyücü olmuş ve Natsu'yla her 1'e 1 dövüşünde onu yenmiştir. Loncada ki en güçlü kadın büyücüdür. Makarov’un vermiş olduğu her karara saygı gösterir. Görevlere genellikle Natsu, Gray ve Lucy beraber çıkarlar. Bu şekilde loncadaki en güçlü takımı oluştururlar. Natsu ve Gray bir tek onun yanındayken kavga etmezler. 100’den fazla zırh ve silah değişimi yapabilir. Sadece zırhlarını değiştirmez, günlük kıyafetler, gecelik ve bikini gibi değişimlerde yapabilir.Çok iyi bir lider ve takım elemanıdır. Her görevi ciddiye alır.

Kullandığı Zırhlardan Birkaçı;

Gothic Loli

500px-Erza_Goth_Loli_restores_from_Stone

Lightning Empress Armor

269235-erza_lightning_empress.jpg

Heaven's Wheel Armor

257250-episode_38_screencap_7.jpg

Fire Empress Armor

190507-22-8225.jpg

Erza`s Simple Armor

250px-Erza01.jpg

Farewell Armor

Farewell_Fairy_Tail_Armor_-_Close.png

Erza Knightwalker

386px-Erza_Knight.jpg

Flight Armor

306387-et90.jpg

the Giant's Armor

1z36sub.jpg

Robe Of Yuen

2qv894g.jpg

Adamantine Armor

260598-erza_adamantine_armor.jpg

Black Wing Armor

4pWiS08-x2FTyG9ZBXjhRGkmdZc.jpg

En sevdiğim zırhı budur.

Erza_clothes_to_defeat_Ikaruga.png

Resimler:

Erza_without_armor.png

310px-Erza_in_normal_clothes.jpg

Erza_first_arrive_to_Fairy_Tail.jpg

mira__juvia__erza_and_gray_by_decimo27-d

3091142837_1_3_0W0g8VHp.jpg

maxresdefault.jpg

erza+scarlet+fairytail+anime+manga+japan

Erza_death.png

Jellal_and_Erza_Stare_Wonders_What_was_t

maxresdefault.jpg301584.jpg

Görüşüm:

Bu karakter için ne desem ne yazsam az kalır. Her şeyi ile sevdiğim 2 bayan karakterlerden biridir. Fairy Taile başlamak istiyorsunuz ve bir neden mi arıyorsunuz ? En büyük neden Erza'dır. Hem yaşamış olduğu acı tecrübeler hemde sert görünüşünün altındaki o narin Erza sizi güldürmesini de ders vermesini de sizi hüzünlendirmesini de sizi nereden bağlayaması gerektiğini de iyi bilecektir.

3. Bakışlarıyla bile etkileyebilen ender karakterlerden biridir. :)  İlk 9 bölüm, gözümü kırpmadan izlememe, alfeim online serisinde de "neden o?" diye sorgulamama neden olmuştur. Güzelliği davranışları, tam anne olmaya aday birisidir. Ve cümlemi  bunlar 1 ay önceydi diyip 4. sezona kadar kenara çekilmesini, yeni kızlara fırsat vermesini temenni ediyorum diyerek bitiriririm. B)

Sorma o konuda bende çok dertliyim. Kızımız resmen Kirito için evinin kadını çocuğunun anası moduna geçti :D

Yeni sezonda ki akıbiyetini özellikle merak ediyorum.

Asuna bir tanedir. Güçlü aynı zamanda romantik karakterlerden.Emeğine sağlık konu güzel olmuş. (:

Beğenmene sevindim. Teşekkür ediyorum :)

4. Baştan belirteyim Spoiler içerebilir. Dolayısıyla bunu göze alarak konuyu incelemenizi öneririm.

sword-art-asuna-dies-53.jpg

Adı: Yuuki Asuna

Yaş: Sword Art Online başlarken 15, Sword Art Online biterken 17,  Gun Gale Online 18

D. Tarihi: 30 Eylül 2007 ( Sword Art Online sene olarak 2022 yılında gerçekleşmektedir.)

Boy: 1.68

Kilo:55

Vücut Ölçüleri: 82-60-83

Görünüm:

Asuna sarıya yakın kahverengi saç tonu ( Turuncu - sarı karışımı da denebilir.) ve ela göz rengine sahiptir.

Altta ki Spoiler butonunda Asuna'nın item dönüşümleri gösterilmektedir.

Asuna ilk görünüm ;

Sword+Art+Online+%25284%2529.jpg

Kan Şovelyelerinden bir kare;

yuuki_asuna_by_hibari_mx-d5jjxeg.png

ALO'da ki Titania Haliyle Asuna

tumblr_mby15i4yzh1r6ektco1_r1_500.jpg

Kirito tarafından kurtarıldıktan sonra Undine haliyle Asuna

Undine_Asuna.png

Kişilik :

Animede az rastlanan bayan oyunculardan birisidir. Gücüyle ve güzelliğiyle oyuna nam salan bir isimdir. Ayrıca Kan şövelyelerinin 2. komutanıdır. Kılıç becerisi üstün olan yetenekli bir Sao oyuncudur. Asuna başlarda ölmeyi yada oyunu bitirmeyi önemsemeyen, kimseye güvenmeyen bir tiptir. Kirito ile tanışması onun için dönüm noktası olmuştur. Ayrıca Asuna gerçek hayattaki kimliğini oyundada kullanan nadir insanlardan biridir.

Resimler :

yuuki-asuna-kirito-kiss.jpg

577851-asuna_cute_smile.png

20121013221010%21Asuna.png

1356189835612_zps87ed49e8.jpg

Asuna_Cooking.png

kirito_x_asuna_by_ask_kirito-d5ewvwl.png

573471-asuna_gloats.png

20140429075059%21SAO_Asuna_EE2.png

SAO-25_9-Kazuto-Asuna-real-life.jpg

SAO-20_22-Asuna-ALO-Undine.jpg

kirito_x_asuna_by_hazetakumi-d5e54ig.png

large.jpg

fairy_asuna_and_kirito_by_ng9-d70mk18.jp

Görüşüm : Ben, kendisine güveni olan, kendini korumayı bilen bayan karakterlere özel bir ilgi duyuyorum. Asuna'da bunlardan birisi. Genel olarak şirin bir görüntüsü olsa da Asuna'nın o kılıç hareketleri işte bu dedirtiyor.Tabi kızımız aşık olup her şeyi bir köşeye itip, Kirito ile sessiz sakin bir yaşam sürme kararı aldıktan sonra eskisi gibi pek ön planda olmasa da candır hala benim gözümde.

5. Bir tanıtım konusu da benden gelsin :) 

Sebastian_Michealis.jpg

Adı: Sebastian Michaelis

Yaşı : Bilinmiyor.

D. Tarihi: Bilinmiyor.

Türü: İblis (Şeytan)

Boyu: 1.85

Görünüm: Sebastian, siyah saçlara ve kırmızı gözlere sahiptir. Soluk cilt ile uzun boylu, yakışıklı ve yetişkin bir erkek görünümündedir. Ciel tarafından babasına benzemesi için bu şekilde şekillenmiştir. Daima giydiği siyah bir takımı vardır. Takımı, Phantomhive ailesinin sembolü olan bir cep saati ile süslenmiştir. Ciel ile anlaşmasını saklamak için beyaz eldiven takar. Kısaca standart bir kahya görüntüsü vardır.

Kişilik: Sebastian Ciel'e karşı hassas ve naziktir. Ceil'in her istediğini koşulsuz şartsız yerine getirir. Kedilere düşkündür. Köpeklerden nefret eder.

Sebastian ve kedi sevgisi :)

blog_ou_5172628_8043374_tr_t128779249953

tumblr_lixcj11c6d1qhhqzio1_500.png

sebastian-michaelis-kuroshitsuji-sebasti,

tumblr_m3zkr3j2At1ro1tu8.jpg

Video'yu da koymazsam olmaz :D

Amma çok gülmüştüm ilk izlediğimde :)

Sebastian ve Ciel'in Hikayesi :

Ciel ailesini bir yangın sırasında kaybetmiştir. Ailesinin intikamını almak isteyen Ciel, şeytan olan Sebastianla ruhu üzerine bir anlaşma yapar. Anlaşmanın içeriği, Ciel intikamını alana kadar Sebastianın onun her istediğini yerine getirmesini içerir. Ciel intikam aldığında Sebastian onun ruhunu alacaktır.

Resimler:

sebastian_ciel.jpg

yande-re-ciel-phantomhive-anime-kuroshit

ciel_phantomhive_and_sebastian_michaelis

brunettes%20trees%20forest%20suit%20tie%Ciel-and-Sebastian-kuroshitsuji-14664193tumblr_static_22896pmvz9hc40c0oo8owo8o8.

sebastianxciel_by_joincielphantomhive-d5

2456478-sebastian_and_ciel_look_at_each_

640px-Ciel-x-Sebastian-ciel-x-sebastian-

moments-like-this-sebastian-x-ciel-phant

Güçlerinden bahsetmek gerekirse Sebastianın eşsiz yetenekleri vardır. Her obje ile dövüşebilecek kadar dahi biridir. Ayrıca belirtmeliyim ki yemek takımıyla dövüşmek Sebastiana özellikle çekicilik katıyor.

Kurşunlar ona pek etki etmez. Neredeyse ölümsüzdür. 

Görüşüm: 

Bu animeyi benim gözümde çekici kılan tek nedendir kendisi. Ciel'in söylediği her şeye itaat ederken söylediği "'Yes, My Lordum" beni benden alan en ünlü sözüdür. Saç stili, göz rengi ve hareketleriyle benim için efsane karakterlerden biridir.

6. Öncelikle ne umutlarım vardı bu animenin güzelce bir tanıtım konusunu açacaktım fakat bir arama yaptım ki benden önce davranmışlar.

Sadede gelirsek animedeki olaylar birbiri ile bağlantılı bir şekilde ilerliyor. Bu da insanı sıkmıyor. Bazı sahneler sizi fazlasıyla etkiliyor. Heyecan ilerlenen her bölümde artıyor. Hele son 2 bölüm...

Bu kadar seveceğimi hiç düşünmezdim. Animenin benim gözümde 2 eksisi var. Birine zaten değinmiş konuyu açan arkadaşımız birbirini sevmelerine karşın bir romantizm yoktu. 2. si ise 

çok çocukcaydı çizimler ya :D 5 yıl geçmiş bizim kız 1 milim bile uzamamıştı son bölümde. Yazıktır günahtır ya. Son sahne çok duygulanmıştım fakat o boy farkından sonra vallahi beni bir gülme tuttu ki sormayın.

Müzikleri de benden olsun.

Openinig

Ending 1

Ending 2

Teşekkürler güzel bir tanıtım olmuş.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.