Jump to content

xylm

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

1 Follower

About xylm

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/12/1992

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

357 profile views
  • smg

1. Ama listeyi ayırmıyor. Direk takip listesine basınca tamamladıkların izlemeyi sürdürdüklerin hepsini karışık atıyor. o yüzden yine bir işe yaramıyor. Mecburen tek tek eklemek gerekiyor....
  2. Bunların üstüne Golden Time, Kaichou wa Maid-sama, Lovely Complex, Kimi no Iru Machi, Tasogare Otome x Amnesia, ve daha aklıma gelmeyen bir çok seri. Ama 1. sıradakini görünce şaşırmadım tahmin ettiğim gibi çıktı.
  3. Listede sadece hakkını veren iki anime var. -Steins;Gate -F.M.A 'dir. 1. sıradaki eyw güzel seriydi her hafta heycanla bekledik ama oradaki hiç biri Steins;Gate'deki kurgu içindeki kurguyu yenebilecek tarzda değildir. Yaklaşık 5 senedir anime izliyorum düzenli olarak, Steins;Gate'in yeri bende farklıdır. Her izleyişimde yakalayamadığım yeni şeyleri yakalıyorum ve o zaman daha da derinleşiyor konu. Hertürlü duyguyu yaşatan ve anime bittikten sonra genel çerçevede düşününce o kadar şeyi anlatmış ki, vazgeçmemeyi, arkadaşlığın dostluğun önemi, her nasıl birisi olursak olalım sevilmeyi ka
  4. Baktım da genel olarak herkes aynı sahnelerde ya ağlamış ya duygulanmış. Angel Beats! İlk Iwasawa'nın 3. veya 4. bölümdeki gitarla söylediği şarkıda zaten gözlerim dolmuştu. Sonra kendisiyle konuştuktan sonra kaybolması, göz yaşlarımın dökülmesi... Yuzuru Onegai : : :(( Son sahne höngür höngür ağladım yalan yok.. Donten ni Warau 2014 sonbahar serisinden. Fakat o 7. bölüme kadar büyük kardeşi sevdirdikten sonra bize bağladıktan sonra, öyle bir sahne yok olamaz ya, anikiiii diye bağrışları zaten içimi parçaladı, sonra da konuşmasıyla dayanamadım bende ağladım animedeki herkes gibi..
  5. Steins;Gate unutulmamalı tabi ki de :) En sevdiğim openinglerden birisidir.
  6. vaaaaaayyy demekki evlenmeden önceki nasıl karşılaştıkları aşık olduklarını anlatıcak. Filmi zaten on numaraydı. Filminde ağlamıştım. Çizimleri beni benden alan bir movieydi zaten. Animesi de çıktığını duyunca çok mutlu oldum şuanda :) Emin olun ki en iyi aşk animeleri arasına giricektir. Umarım filmi izleyenler ağır spoiler vermezler bu konuda -.-
  7. Tutturuuuuuuu ^_^ Çok sevindim yaaa. Kirisu'yu görmek için bile okurum. Umarım animesi de gelir
  8. Abi opening denilince Guilty Crown ve Death Note'dan başkası aklıma gelmiyor. http://www.youtube.com/watch?v=PkXw1iBgzoY
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.