Jump to content

TianKrea

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

TianKrea kullanıcısının paylaşımları

1. TianKrea

[Light Novel] 7 Nights Çevirisi

Takibe aldım bölüm biriksin okurum :D
  2. TianKrea

Coiling Dragon (Light Novel)

Ellerine sağlık hemen okudum bile :D Acayip hızlı çeviriyorsun bu yüzden teşekkürler yeni bölümleri bekliyorum :D
  3. TianKrea

Rakudai Kishi no Cavalry Anime Oluyor

Dualarım kabul oldu lan İNANAMIYORUM... Haberi görünce şaka mı bu falan dedim ya :D Favori serilerimden inşallah güzel bir anime olur Herkese tavsiye ediyorum şimdiden :D
  4. TianKrea

Kırmızı İblis[FF]

O arenadaki dovuşte tırlatmış lan bu dedim :D Yeni bölümü merakla bekliyorum
  5. TianKrea

Kırmızı İblis[FF]

Alers nasıl bir psikopat lan :D Hayatımda böyle başkarakter okumadım :D Kendim de bir şeyler yazmayı deniyordum ama benimki bile bu kadar manyak değildi :D Ellerine sağlık güzel bölümdü :)
  6. TianKrea

Coiling Dragon (Light Novel)

Abi süpersin başka bir şey demiyorum :D Konuyu takibe aldım bile :D
  7. TianKrea

The Breaker Yeni Dalganmalar

Manga şu an bildiğin uçuyor abi :D Normalde perşembe çıkması lazımdı yeni bölümün ama nedense hala çıkmadı :( Herkese tavsiye ediyorum :D
  8. Pazar günü olacak sınavda herkese başarılar. İnşallah istediğiniz yeri tutturursunuz (pek anlamıyorum YGS/LYS den ama :D )

9. TianKrea

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Klasik abi :D -Uyumak (muhteşem bir şey değil mi ya) -Sevdiğim yemekleri yemek (yediklerimi kilomla karşılaştıran arkadaşlarım nasıl bu kadar zayıfsın lan diyorlar :D) -Manga Okumak (animeden çok severim) -Kitap Okumak (Favorim Percy Jackson :) ) -Anime İzlemek (100'den fazla izledim. Gerisi de hayırlısı artık :D )
  10. TianKrea

Aku no Hana - İnceleme

Abi açıkça söylemek gerekirse manganın birkaç chapterına bakmışlığım var ama kaldıramadım. Harbi karanlık geldi kötü kızı hiç anlayamadım erkek karakter acayip sinirlerimi bozdu :D Ve sadece 3-5 chapter okuyarak (karışık bir şekilde) söylüyorum bunları Hele iyi kız var ya çok acıdım lan ona Cesaret bulursam tekrar okurum :D
  11. Within Temptation tarzı grup bilen yok mu :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Bu arada Onmyouza forever dinleyin -_- Hemen örnek şarkı: Wa nyudou

3. TianKrea

TianKrea

Şu gruplara bak arkadaş :D neyse kendime bugün için yapacak iş çıkarmış moldum sağolun :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Blue'nun yazmadım dediklerinin bir kaçını ben yazdım,büyük ihtimal...ama daha yazmadıklarımız var :D olurda bunları beğenirseniz onlarada sıçrarız...

12. TianKrea

Kırmızı İblis[FF]

Güzel bir bölümdü :D
  13. TianKrea

Yeni Üye ^^

Hoşgeldin :D
  14. TianKrea

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Danmachi... yamada...dxd...yahari...nisekoi...denpa kyoushi Ulan ne olmuş bu dönem en guzel seriler toplanmış resmen Ayrıca gintamayı da daha bitirmdim onun için de baya heyecanlıyım Hem beklediklerim var hem de bu dönem için gerçekten muhteşem seriler var Grisia falan la başlayan grisia no kaijutsunun devamı mı acep daha bitirmedim onu da :D
  15. TianKrea

Anime mi, Manga mı?

İkisini de severim ama manga ağır basıyor. Animenin sansuru var/fillerı var/ kesilmiş yerleri var :D tabi animeyi sevmiyorum demek değil bu ama okumayı da seven bir insan olarak mangay daha çok seviyorum
  16. Türkanime Forumdaki 1. Yılım kutlu olsun :D

17. Uyumamak için hiç bu kadar çaba sarf etmemiştim -_-

18. TianKrea

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Percy Jackson Serisi (Rick Riordan) Harry Potter Serisi (J.K Rowling) Açlık Oyunları Serisi (Suzanne Collins) Sonsuza Kadar Yaşamak (Yazarını bilmiyorum kanserli bir çocuğun hikayesi gerçekten çok iyiydi) Gölgelerin Efendisi Serisi Wardstone Günlükleri Kane Günceleri Daha vardır :D
  19. TianKrea

MangaTR

Site gerçekten muhteşem hele şaşırt beni özelliği çok iyi ne çıkarsa okuyorum (bazen yaoi çıkıyor o ayrı ) siteye emek veren, düşünen, mangaları çeviren,düzelten yükleyen herkese teşekkürler :D
  20. TianKrea

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

İşte aradığım konu biri Cage of Eden e el atsa muhteşem olurdu. O kadar manga okudum bu kadar saranını görmedim (sonunu anlamadım gerçi : :D) Skyhigh çeviri 17-18 e kadar çevirmiş gerisi yok birileri sevabına çevirmeye başlasa süper olur :D
  21. Ulan ya yeni karakteri de çok sevdim :D Ama romantizm konusunda kimi desteklesem karar veremedim
  22. Allah'ım keşke Within Temptationu daha önce keşfetseydim :D Sabah akşam dinliyorum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. TianKrea

TianKrea

Surrenderi aldım bir yere dinlerim :D Our solemn hour, angels,faster,a demons fate,what have you done falan baya hoşuma gidiyor ama vokalistin sesi insanı alıp götürüyor

3. Amygirl

Amygirl

Faster ve what have you done ı ben de çok severim ama shot in The Dark farklıdır :)

4. TianKrea

TianKrea

Our solemn houru zil sesi yaptım sabah sabah sanctus espiritus diye geziyorum :D

23. TianKrea

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Hamatoradan moral ve yowamushi pedaldan midousuji :D
  24. TianKrea

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Code Geas R1 - R2 o nasıl finaldi be abi süperdi süper :D
  25. TianKrea

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ousama game 1-25 çok güzeldi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.