Jump to content

denizakkas13

Üyeler
  • İçerik sayısı

247
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne denizakkas13 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ben de deniz, ben de izmirde oturuyorum ama ben 17 yaşındayım :D Ben hiç kitap okumayı sevmem, sanırım ilk 2 dışında ve anime sevmemiz dışında başka bişi tutmuyor derken ne görüyim :D Angel beats benim en sevdiğim animem, angel beats ayarında güzel bişi istersen clannad öneririm, hoşgeldin foruma.

2. Buraya sachi gelebilir. Korktuğu halde kimseye kendini koruması için yalvarmadı, ölümüne sebep olan kişiye teşekkür bile etmeyi bildi. Oysa sao2 de sinon denen illet öylemi :D 'koru beni, Koru BENİİ !!' diye ağladı... Klein de ana karakterin baş arkadaşı olarak tabiki sevilme kontenjanına giriyor :D Asunanın sevdiğim, ayar olduğum yanları var, az kiritoya sahip çıksın. Kuzenini ise hiç sevmedim, bende durum böyle :D

3. Zaten animenin ilk bölümünde orası belli bir şey, Luffy den önce Nami  ile tanışıyoruz :D

gerçi ben şu an 130. bölümdeyim, luffy nin shanks olayı dışında ufaklığı ile ildili hiçbir şey bilmiyorum. Bide robin hakkında. Ama geri kalan karakterlerin hepsinin tayfaya katılış süreleri içinde çocukluğundan bahsedildi... Yani ana karakterin detayını daha geç öğrenmemiz klasik gibi geldi bana. Tayfada benim görüşümde herkes aynı değere sahip, hepsinin kendine özel katkı ve yetenekleri var ama en sevdiğim usopp, güçlenmesini bekliyorum şu an :D

4. bro şimdi zoroyu kaçırmaları mantıklı bişimi, adam kesiyor yani... Ama nami kadar iyi bir rotacı bulmak zor ve diğer tayfa üyelerinden güçsüz. Genel olarak bu olmakla birlikte anime her kaçırılmada sana açıklıyor aslında neden kaçırıldığını ...

5. Yalnız 12.bölüm dehşet bi şeydi o neydi öyle :Dddd

ilk bölümlerde görüp çoksevdiğim rize nin dehşet bir hatun olduğu tesçillendi. Rizeden zaten böle bişi bekliyordum, ocakta gelsin izlemeye devam...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.