Jump to content

denizakkas13

Üyeler
  • İçerik sayısı

247
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne denizakkas13 kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  Biraz hortlatmış oluyorum ama affınıza sığınarak ufak bir soru soracağım :3 ''Daha sezon 3 gelmeden daha ne acele ? '' diyebilirsiniz fakat 4 veya 5 vs. olabilir mi ? Ucundan bir parçacık bilgisi olan varsa lütfen yazıp sevindirsin biraz beni  :hell-yes-onion-head-emoticon:

ben novelini okumadım, daha devam ediyor mu bilmiyorum ama novelde daha çok konu var ise çıkar deriz, çıkmaz, çıkmaz 3. sezonda konular bitiyor deriz, bir bakmışız çıkmış. Ben yine tam bilmesemde bu konuda bence net birşey yoktur. hayırlısıyla bi 3. sezon çıksında :D

2. Yeniden hoşbuldum ve teşekkürler ^-^

Aslında bi önceki cevabımda link koymuştum ama sanırım bu şekilde göstermek daha uygun:

( linkler yasak değil di mi? :mellow: kuralları okudum ama öyle bir şeye rastlamadım. geldiğim gibi ban yemek istemem :D )

sweet_as_candy_by_shioberry-d7uc5r8.png

one_more_time_by_shioberry-d7uf4ex.png

çizimler efsaneymiş yalnız :O :D

3. bölümler önceden söylediğim gibi gitgide güzelleşiyor ve dahada güzelleşicek.

bence kirito turnuvayı kazanmamalıydı, gülen tabutu başına sardı. Ama anime saodan görmediğimiz sahneleri bize böyle arada göstericekse özellikle beklerim.

şunuda ekliyim : bence sinon ile aralarında hiçbirşey olmuyacak, sonuçta kiritonun asunadan 1 çocuğu var :D

4. güzelmiş şarkının sözleri, merak ediyordum zaten ama ingilizce yarım yamalak anlıyorum çok iyi değil ingilizcem malesef. Çevirmen için güzel bir şarkı seçmişim, sen de çevirirken eğlendiysen ne mutlu bana. 2. şarkılarını da dinliycem, tekrardan saol.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.