Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne ohmy34 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

1. ohmy34

ohmy34

yanloz ben torch browser'dan otomatik kullanıyorum bilgisayarıma inik durumda değil

2. (See 11 other replies to this status update)

2. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

3. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

1. ohmy34

ohmy34

şu izleyici şeysi nerede onu bulamıyorum ingilizce de

4. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

5. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

1. ohmy34

ohmy34

evet serumsuz kalmış gibi hissediyorum

6. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

1. ohmy34

ohmy34

güncel derken ? güncel heralde (ne bileyim aq ben anlamam bilgisayardan)

7. ailemde beni yatılı okutmak istediler ama ergenliğin verdiği güçler attığım çığlıklar vazgeçirdi allah sabır versin

1. ohmy34

ohmy34

ayyy tumblr sandm burayı da argo kullanmak yasaktııığğğ o_o

2. (See 3 other replies to this status update)

8. ailemde beni yatılı okutmak istediler ama ergenliğin verdiği güçler attığım çığlıklar vazgeçirdi allah sabır versin

1. ohmy34

ohmy34

evimin rahatını nah bulurum orada ben evimde mutluyum aq

9. Herkese Mutlu Yıllar!.. ^^

1. ohmy34

ohmy34

annem deyişiyle hapi nev kırismıs

2. (See 1 other reply to this status update)

10. http://www.haberself.com/h/37218/ Sıkıntı yok şans var.
    1. ohmy34

ohmy34

güzel kız makyaj yaparsa ya gösterişçidir (birine aşıktır fln) ya da kompleksilid kendini beğenmiyordur aksini idaa eden varsa buyurun tartışalım

11. Karakter yaratıyorum hiç bilmediğim ne de gördüğüm bir animenin ana karakteri çıkıyor bu ne ya bıktım >:(

1. ohmy34

ohmy34

hayal kurduğun sürece bitmez ben ne kurgu hikayeler yazdım ne karskterler ürettim bir bilseniz

2. (See 2 other replies to this status update)

12. Seneler önce burnumu sildiğim peçeteyi buldum. Gözlerim doldu lan.. Dur peçeteme sileyim :3

13. Biliyorum herkes bundan istiyo .. :3
    1. ohmy34

ohmy34

derste alıp hocanın neyse daha fazla konuşmayacağım

14. Kar yağıyor :D

1. ohmy34

ohmy34

2 sn ellerini cebinden çıkar bak ne oluyor

2. (See 5 other replies to this status update)

15. Aile ici ruhsal siddet resmen. Kadin sozleriyle tekme tokat daliyor. -,-

1. ohmy34

ohmy34

anneler hep böyle -,-

16. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. ohmy34

ohmy34

amaaaan boşveeeer çok almadığın sürece karnını içeri çekerek kurtulabilirsin bir de yazın denize filan girmedin mi olay bitmiştir

2. (See 26 other replies to this status update)

17. Günlüğümü zamanında nereye sakladıysam şimdi arıyorum bulamıyorum. Lanet olsun sana Ornitorenk Perry.

1. ohmy34

ohmy34

gözünün önünde ki göremiyorlar da dip köşe arıyorlar allah kahretmesin çok zekiyiz :3

2. (See 12 other replies to this status update)

18. Bugün derste manga ve japonca konulu bir yazı inceledik. Manganın babası bir amcamızı tanıdık. Ben çok cahilmişim. Adam günde 10 sayfa manga sayfası çiziyormuş. Vay anasını dedim. 150 tane serisi varmış. :| Ve sınıfta bir animeci daha buldum nihahahah. Çok şanslıyım sanırım. :D

19. Bugün derste manga ve japonca konulu bir yazı inceledik. Manganın babası bir amcamızı tanıdık. Ben çok cahilmişim. Adam günde 10 sayfa manga sayfası çiziyormuş. Vay anasını dedim. 150 tane serisi varmış. :| Ve sınıfta bir animeci daha buldum nihahahah. Çok şanslıyım sanırım. :D

1. ohmy34

ohmy34

bende bir tane erkek buldum sürekli beni kesiyordu ama nakil çıkcak :D

2. (See 4 other replies to this status update)

20. Hadi telefonu, telefon şarjını,defterini kaybedersin anlarım.. Laptop şarjını kaybetmek ne demek T_T

1. ohmy34

ohmy34

intihar sebebi

21. Ne okul düşmanı gençlerimiz var iki gundur kan kustunuz forumun duvarına... Halinize şükredin artık okullar daha eğlenceli ben hiç,beden eğitimi dersi yapamadım mesela ya da hiç,muzik ya da resim dersim olmadı muzik dersine Sosyal Bilgiler oğretmeni girerdi.. Hiç iyi bir gelecek göremiyorum heekes sizin gibi ise :D

1. ohmy34

ohmy34

ya okul iyi yer aslında hiç değilse bişi öğreniyoruz da içindeki insanlar sıkıntı zaten :/

2. (See 10 other replies to this status update)

22. Kinder süt diliminin son reklamında ayda bir yemeğe gitmeyi farklı algılayan kız var ya işte o Adriana Limanın küçüklüğü :D Ne kadar benziyor :D

1. ohmy34

ohmy34

yapmacılığı görünce gözlerim devriliyor yapmayın

23. Gorduğum en ilginç çizgi karakter: Çakbeşlik Hayalet :D http://dolusozluk.com/dosya/127a7ae41b9fafdea7c59615480d7ec2.png

1. ohmy34

ohmy34

bu iki karakteri kardeşimle canlandırmaya kalkmıştık ama bir tuhaflıktır ki hep o gülüyordu ._.

2. (See 8 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.