Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne ohmy34 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

1. ohmy34

ohmy34

Annem odamı bastı ve şöyle dedi ; " kız sevgilinden falan mı ayrıldın bu nasıl ağlamak içeri kadar geliyor sesin "

2. (See 41 other replies to this status update)

2. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

1. ohmy34

ohmy34

Ano Hana da güzel ağlattı dene belki seversin

3. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

1. ohmy34

ohmy34

2. sezon finalinde ben baya bir ağlamıştım en sevdiğim 2. anime olur kendisi

4. korkuyorum tırsıyorum dehşet içindeyim

5. Bana izlemelik fantastik film onersenize. İzlemelik olursa cidden sevinirim.

1. ohmy34

ohmy34

ejderhanı nasıl eğitirsin 2 ben filmine gittim *-*

2. (See 24 other replies to this status update)

6. İçim dışım kitap oldu :I

7. ilkkez bilgisayar karşısnda uyyuya kaldım çok tuhaf bir şey miş :D

8. Keşke zamanında nelere kırıldığımı bana hatırlatacak bir şey olsaydı. Yeri geldiğinde çat çat söylemek isterdim. İnsanlara kırıldığımda boşverdiğim için geriye dönüp ihtiyacıım olan bilgiyi alamıyorum. Ve ben her ne kadar o olayı unutmuş olsam da kalbim unutmuyor ve öyle bir an geliyor ki bu patlamaya hazır olan arkadaşlığımda nelere kırıldığımı yüzüne vurabilmek için elimde bir şeyler olması gerekiyor. Oysa elimde kalan sadece duygular. Başka bir bok yok anasını satayım. Gidip günlük falan y...

9. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

10. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

11. Fotoğrafı geçtim, sadece Türklerin farkına bakın. (Hemen alttaki etiketlemeler...) http://goo.gl/6rI7om

12. Tatil olalı tek bi seri bitirememiş animeci kız. Abi anime izlemiyorum kitapda okumuyorum nası geçiyo bu gunler bn bile anlamadım.

13. Ya bana şöyle güzel sürükleyici bi anime önerebilirmisiniz ? Çok uzun olmasın :D

14. Beceriksizin tekiyim T_T geçenlerde 2 defa kek yapdım ikisinide yandırdım :D bu sefer pasta yapayım dedim her şey iyi gidiyodu çok sevinmişdim bu sefer pastanın çikolatasını yandırdım :D sinirimden kah-kaha atıyorum -,- ama pes etmiycem ^_^

1. ohmy34

ohmy34

misaki-chan candır benimde biricik dostumdur yamuk yapana yamuk asdfg :D

2. (See 23 other replies to this status update)

15. 3 gündür her gördüğümde gülme krizi geçiriyorum :D
  16. Hava sıcaktı, beynim aktı.

17. https://www.facebook.com/photo.php?v=10152334606333381&set=vb.719948380&type=2&theater harika vakit geçirilmiş eğer bir aksilik olmazsa seneye kesin katılıcam...
  18. Sao II ye kaç gün kaldı ?

19. 8. sınıf psikolojisi nasıl bir şey?

20. Adriana Limanın ağda reklamında oynaması iyi olmuş.. Onun da insan olduğunu anlıyor insan :D

21. Turkanime.tv deki yorumlarmı silinmiş ?

22. No.6 final süperdi lan şu ana kadar izlediğim en iyi sonlardandı tabi son dakikalarında olan olay biraz orayı bozdu asdfg

23. Marketten dönüyorum araba varmı diye bakarken karşıda okuldan nefret ettiğim tip ailesiyle bir yere gidiyorken beni gördü ve ''el salladı'' araba çarpsaymış keşke >:I

24. Hani FC kapanması gibi bir durum olmazdı http://i.hizliresim.com/krVgVD.png .s.s

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.