Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    lntegral reacted to mustafalrsm in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İkinizin de doğum gününüz kutlu olsun nice yaşlara :)
  2. Beğen
    lntegral reacted to quincy in Bleach Manga Tartışma   
    Grimmjow böyle giriş yapsaydı daha iyi olurdu.Sonuçta o kadar bekledik :D

3. Beğen
    lntegral reacted to kawaii kereste in Japon Matematik Kitabı   
    lan...

edit: şimdi farkettim 2. resimde arkadaki elemanın tipi resmen haykırıyor "stalkerım ben" diye.

edit2: 1. resmin Korece olduğunu söylediler, bana da öyle gözüktü şimdi tekrar bakınca. bildiğim kadarıyla Japonca yukardan aşağı doğru yazılan bir dil, 1. resimde yazılar yatay 2.de dikey.

edit3: bu arada 1. resim Korece demek onu normalleştirmiyor  :D
  4. Beğen
    lntegral reacted to Eolo-sama in ( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)   
    Anime Adı : Arslan Senki (TV)
    Anime Türü : Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik, Tarihi, Shounen
    Bölüm Sayısı : 25 / 25
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : Eldorwyn
    Düzenleme : Sinsine
    Özet: Görkemin ve mucizenin başkenti Ekbatana'da uzanan refah içindeki Pers Krallığı, müthiş ve yenilmez Kral Andragoras tarafından yönetiliyordur. Pers prensi Arslan, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmasına rağmen, babası gibi uygun bir kralda gereken şeylere sahip birisi olarak görülmemektedir. Arslan, 14 yaşında ilk savaşına katılır ve her şeyini, yerini kavrulan alevlere bırakan kanlı savaş sisinde kaybederek bir zamanlar şerefli olan krallığının başka ellere geçişiyle yüzleşir. Ancak yönetici olmak ve sorunlarla karşı karşıya gelmek Arslan'ın kaderidir. Şimdi, düşmüş krallığını yeniden kazanmak için bir maceraya çıkmalıdır.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    lntegral reacted to extreme in Akame ga Kill OST Fallen Heroes   
    Uzun süredir beklediğim bir parçaydı bekleyenlerde çoktu paylaşıyım dedim 

[Akame ga Kill] - 01 Fallen Heroes OS

Youtube disc1 list 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLf-LHQp1nTdxc90yRcR1DK0ZAUIn3uu4v
    Youtube disc2 list
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLf-LHQp1nTdyBN6Uu65AI5p89nuMR37bK

Disc1 Disc 2 Torrent
    http://www.nyaa.se/?page=view&tid=658809

Mart ayında da çıkacakmış sanırsam 
  6. Beğen
    lntegral reacted to AceleManga in AceleManga Çeviri ve Okuma   
    Bleach 616 Türkçe >> http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/616/
  7. Beğen
    lntegral reacted to Ani.Maxiventus in 14 Şubat!!   
    Engin Günaydın'ın seslendirdiği sevgililer gününe inanmayan ayının videosu :P  İzlemesi keyifli  ^_^

8. Beğen
    lntegral reacted to Judge in Zankyou no Terror OST - "VON"   
    Ep 9'da dönme dolap kısmındaki OST  :)

9. Beğen
    lntegral reacted to Barış in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    asıl maskot görevini kediler görüyor ama lucy de bi nevi gizli maskot seride çorbalık gibi komedi olsun psikolojik olarak desteklesin diye duruyor bence. tamam aynı anda 2 zodiac kapılarını falan açmayı başardı falan da hani o grayin erzanın sahip olduğu ana kahraman olabilecek ışık yok onda. 5 senede geçse bu böyle olacak. ama buna karar vermek için erken mashima beni haksız çıkarabilir heran.
  10. Beğen
    lntegral reacted to mustafalrsm in Manga Tartışma   
    O kadar mantıklı ve mutlu edici bir dayanak ki anlatamam... Şu an havalara uçacağım ve ağlayasım geldi :D Kurome ölmeyebilir öyle bir ihtimal var gerçekten :D 
  11. Beğen
    lntegral reacted to mustafalrsm in Manga Tartışma   
    İstediğin kadar yaz bence. O zaman ben de ayda 2-3 kez Akame Ga Kill ve Akame Ga Kill Zero'yu yazarım başka takip eden varsa tartışmaya açığım :)
     Edit:Bu arada Bleach'e baktım da ah Kubo ah :P
  12. Beğen
    lntegral reacted to Vologirl in Kendi orijinal çizimlerim !!   
    Arkadaşlar , size kendi ellerimle özene bezene yaptığım bazı resimlerimi göstermek istiyorum :D

Düşüncelerinizi duymak isterim :D
    diğer resimlerim (eklendi) :

Eklendi (Bilgisayarda cizdiklerim)

13. Beğen
    Bleach 611 Türkçe >> http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/611/
  14. Beğen
    lntegral reacted to kawaii kereste in Forum TürkAnime Typing Yarışması (Hodri Meydan!)   
    madem 1. oldum, bu videoyu paylaşırım:

15. Beğen
    lntegral reacted to mustafalrsm in AMV'lerim   
    1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır.
    Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :)
    Az önce upload ettim.

2.AMV'm, 09.02.2015. Yaklaşık 3 haftadır falan uğraşıyordum, 30-40 saat falan oldu herhalde :D Umarım bunu da beğenirsiniz :) Spoiler yememeniz için aşağıya animeler ve hangi saniyeler arası olduklarıyla birlikte spoiler içerip içermediğini de ekliyorum:

3.AMV'm. Yine Akame Ga Kill, bunu yarışmalar için yaptım ama iyi olmamış olabilir bilemiyorum. Hayırlısı : :Dİyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :D Beğenirseniz youtubeda +1 çook güzel olur :)
    Edit:Türkanime yarışmasını kazandı, Ainio yarışmasında 202 AMV arasında 67'nci oldu.

4. AMV'm! İlk defa Akame Ga Kill kullanmadan AMV yapmış oldum :D Hunter x Hunter 2011 AMV'si, 20-25 saat uğraştım, eğer izleyip beğenirseniz en azından bir yorum, beğeni atarsanız çok mutlu olurum :) :)şekkürler!

16 Ocak 2016:Konuyu ilk açtığımdan beri 1 yıldan fazla zaman olmuş. Ne kadar da hızlı geçti.

Bakan, beğenen, beğenmeyen herkese gerçekten teşekkürler. İlk defa konuyu açarken hiç beklentim yoktu açıkçası ve bu konuyu açarak tanışmıştım forumla. Cevap geleceğini bile sanmazken bir sürü güzel tepki almıştım ve o motivasyonla diğer AMV'leri de yapmıştım. Artık pek vaktim olmadığı için büyük ihtimalle daha yapamam ama yazın eğer canım da çok isterse belki yaparım. Ama belki gören, bir efekt falan merak eden olursa sorabilir. Bir sürü arkadaşla da fikir alışverişinde bulunmuştuk forumdan zaten. Bu da son düzenlemesi olsun konunun :D
  16. Beğen
    Bleach 609 Türkçe >> http://www.acelemanga.tk/oku/bleach/609/
  17. Beğen
    lntegral reacted to Barış in Roronoa Zoro FC   
    çeviri
    zoro kuma ile olan savaştan sonra neden ölmedi?

Tahminimce zoronun o kadar acıyı aldıktan sonra ölmeyişinin nedeni, beyaz bir ışık gördü ve ışığa doğru gel diyen bir ses duydu ve zoro yine yolu sapıttı :D 
  18. Beğen
    lntegral reacted to Hass_ibe Kopan in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Interstellar. Sadece efsanevi diyebilirim. Müthiş bir yolculuğa çıkartıyor sizi ve gerçek anlamda Dünya'dan kopup gidiyorsunuz...
  19. Beğen
    lntegral reacted to Park_BoRam in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Berat seni tebrik ederim  :D Tamamen benim gıcık alanlarıma değinen bir konu  :D Neredeyse hepsi dikkatimi çeken işlerdir.. -_-
    Ayrıca şunları da eklemeden geçemeyecem; gevşek vida delikleri,musluk başları ve birleştirici unsurların yalama yaparak ne kadar sıkarsan sık eski halinde kalması,
    *Bir türlü kapanmayan dolap ve çekmece kapakları.(özellikle de şu kızaklı olanlar),
    *Gideri ters köşeye yapılan balkon delikleri..(o su asla akıp gitmez aslaa),
    *mekanizması veya mandalı çalışmayan çöp kutuları,
    *Dolaba hiçbir zaman sığmayacak boyutlarda üretilen enteresan mutfak gereçleri,
    *eğimi düzgün yapılmamış yer karoları,fayanslar..(Fırına koyduğun şeylerin bir tarafı hep yanar o eğrilikten dolayı),
    *İki parçayı tutan vidası tek kullanımda kırılan veya çıkan büyük dişli saç tokaları, Çok beğenerek aldığın saç tokasının lastiğinin bir seferde gevşemesi (yol o saçları yol ) Teşekkür ederim.. :lol: bu kadar yeterli yoksa cidden ortalık dağılacak  :bled2-onion-head-emoticon:
  20. Beğen
    lntegral reacted to Eolo-sama in ( 11 / 11 ) Zankyou no Terror   
    11. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
    Böylece bir serinin daha sonuna geldik. Seriyi birlikte çevirdiğim arkadaşlarım Roda ve Orçun'a çok teşekkür ederim. Yeni serilerde görüşmek üzere.
  21. Beğen
    lntegral reacted to Hokage_Minato in ( 11 / 11 ) Zankyou no Terror   
    Anime Adı : Zankyou no Terror
    Anime Türü : Psikolojik Gerilim
    Bölüm Sayısı : 11 / 11
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Eolo-sama & Cloudman
    Düzenleme : KuramaUN & Eolo-sama
    Özet: Alternatif bir gelecekte, Tokyo'nun büyük bölümü terörist bir saldırıdan dolayı yok olmuştur. Ve suçluların kimliğiyle ilgili tek ipucu internete yüklenmiş garip bir videodur. Bu gizemli ipucundan ötürü şaşkına dönen polis, halk arasında yayılan korkuyu önlemekte çaresizdir. Dünya bu trajediden sorumlu tutacağı bir suç dehasını ararken, iki gizemli genç -aslında var olmaması gereken- ustaca korkunç planlarını uygulamaktadırlar. Dokuz ve On İki isimleriyle dünyada yaşamaya lanetlenmiş bu iki genç, bir araya gelerek insanları rüyalarından uyandırmakta ve dünyaya doğrulttukları tetiği çekmekte kararlı Sfenks adlı gizli örgütü oluştururlar.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol
  22. Beğen
    Bleach 597 Oku >> http://acelemanga.tk/oku/bleach/597/

Değişiklik olsun diye sayfalara tek ton renklendirme denedim, nasıl? :D
  23. Beğen
    lntegral reacted to FuneraireS in Anime Dünyasının En Seksi Hatunları   
    Bunlar nasıl seçilmez.

24. Beğen
    lntegral reacted to Beng-chan in Fairy Tail'deki en çok güldüğünüz sahneler.   
    PEKİ MADEM.
    http://hizliresim.com/X2a2E0
  25. Beğen
    lntegral reacted to Mileydi in Bleach FC   
    anammmmm ben bunu nasıl görmemişim  tam başkan gelmiş hoş gelmiş kutlaması yapacakken girip bu paylaşımı görmek 

bende bir iki paylaşım yapayım azcık canlansın buralar 

ayrıca bunlardan istiyorum ben 

ay bunu paylaşmadan geçemiycem çok güldümm  :lol:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.