Jump to content

aloneordead

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    aloneordead reacted to No_MerCy in İstek Resim   
    Arkadaşlar Böle anime karakterleri çizmeye yetenekliyim (m çevremdekiler öle diyor) istediğiniz bi karakter varsa söleyin çizerim ama zaman sıkıntısı olabilir şimdiden söleyim :D

Buyrun güzel olmadı k.b 2bkalemım kaybolmus golgelendırme yapamadım inş beğenirsiniz

2. Beğen
    aloneordead reacted to AdminSlayer in Merhaba :)   
    Admine hanım bir tanedir :) Hacu özelden yaz. Sonra konu dağıtmaktan ve konu dışı sohbetten kanunsuzluk yapmış oluruz. 

Ps: Sanji  :good-job-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    aloneordead reacted to AdminSlayer in Merhaba :)   
    Merhaba, ben Samet, 92'liyim, hesaplayın işte (Masashi Kishimoto ile aynı gün doğdum, o yüzden bende de hafif trollük oluyor zaman zaman). 354 gün önce foruma üye olmuştum. İlk defa tanışma konusu açıyorum.

Sevdiğim animeler, HunterXHunter, One Piece, Yowamushi Pedal, One Outs.
    Manga okumayı daha çok severim.
    Shoujo anime ve mangaları da severim ama bu konuya hiç girmeyim :D

3D tasarımcı ve oyun programcısıyım. Üniversite 3. sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ama okulla alakam yok. Bütün öğretilenler gereksiz. Kendi ekibim var ve sloganımız "okul öğrenmeye engel değildir.". Bunu kötü örnek almayın lütfen, Türkiye'de oyun programlama üzerine bir bölüm olmadığı için böyle davranıyorum. Gerçi bilgisayar mühendisliğinde de adam akıllı bir şey öğretmiyorlar.

TEOG mağduru değilim :D

Roman yazıyorum. Adı Kusatra Şeytanı. Fantastik/Bilim Kurgu türünde. Bu yaz bolca yazmayı hedefliyorum.

Birçok spor dalıyla uğraştım. Yazmaya bile gelmez.

Steam nickim barbarosoruc, dota'cıları vs'lerde görmek isterim. Pis oynarım. 

Saygılar.

Ps: Buradan Ezgi adminime ve köydeki halamlara selamlarımı gönderiyorum.

4. Beğen
    aloneordead reacted to No_MerCy in Ohayo Gozaimasu   
    Abi 11 yaşımda youtube arıyodum bulana kadar canım çıkıyodu :D 
  5. Beğen
    aloneordead reacted to AYKa in Selam minna :D   
    teşekkürler umarım sen de iyi vakit geçirirsin. içim rahatladı(yaş konusunda :D) ders konusunda başarılarının devamini dilerim ben sınıfta 5. filan oluyorum genelde :/ yazdığın kitapların linklerini sayfaya atarsan ben de takip ederim :D
  6. Beğen
    aloneordead got a reaction from AYKa in Selam minna :D   
    hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) 

şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D

hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin
  7. Beğen
    aloneordead got a reaction from AYKa in selam animeci gençlik   
    tabi ki diyebilirsin :D matematik candır matematik hayattır :D
  8. Beğen
    aloneordead reacted to AYKa in Selam minna :D   
    selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )
    anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D
    sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 
    bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi
    http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari
    http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :
    Vampire knight
    kaichou wa maid sama
    Another
    mahouka koukou no rettosei
    ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D
    bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D
    hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

9. Beğen
    aloneordead reacted to AYKa in selam animeci gençlik   
    konnichiwa sana oni-chan diye bilir miyim. c: :D hoşgeldin evet bi matematikçimiz de oldu :D 
  10. Beğen
    aloneordead reacted to Adige in selam animeci gençlik   
    Hoş geldin bende Tuğrul. Benimde favori karakterim Zoro. Senle iyi anlaşacağımızı düşünüyorum :D
  11. Beğen
    aloneordead got a reaction from Closery in Üye Albümü   
    ben de koyayım madem :)

12. Beğen
    aloneordead got a reaction from mutou in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
    sakin ol daha yolun başındasın 23 senelik doktor tastikli bir deli olarak ( :D ) sana tek önerim şu 

do whatever you want, dont let anybody judge you :)

ayrıca ben de yeni geldim sayılır siteye onun için hoşgeldik birlikte :)
  13. Beğen
    aloneordead reacted to Mileydi in selam animeci gençlik   
    Forumumuza hoş geldin  ^_^ Samet te heemn yandaş buldu kendine  :huh: hiç bir fırsatı kaçırmıyor bakıyorum da  :D flood uyarısı yapılmışsın zaten onun haricinde, spoiler nasıl yapılır resimli anlatım  :P 

Kurallara uy istediğini yap  ;) keyifli forumlar  B)
  14. Beğen
    aloneordead reacted to AdminSlayer in selam animeci gençlik   
    https://www.facebook.com/torucon?ref=ts&fref=ts  şurada afişleri falan var. Bizim de yan dairedeki Azeri çocuklar interneti vakumluyorlar, ping yüzünden oynayamıyorum. 3. Dünya savaşını başlatacağım yakında.
  15. Beğen
    aloneordead reacted to AdminSlayer in selam animeci gençlik   
    Öncelikle Ezgi, arka arkaya iki yorum attığın zaman ortaya çıkan bir admindir :D O yüzden iki yorum üst üste atmak yerine önceki yorumunu güncellemelisin.

HunterxHunter'ın mangası (son bölümler hariç) cidden özensiz bir çalışmadır. Okumak eziyettir ama muazzam bir konusu ve efsanevi bir animesi vardır. 2011'de yeniden yapılanını izlemeni öneriyorum.

Bu arada ben de bir pro gamer'ım. Çocukluğumdan beri (7 yaş) oynarım. Mesleğim "Game Developer". Oyun yaparak para kazanırım ve zaman içinde sektörde daha da güçleniyorum ekibimle. 

Dota deyince, canım kardeşim, çok pis sevdim seni şu an :D steam'den ekle kanka, barbarosoruc. Oynarız. Facebook kullanıyorsan oradan da ekle, kaynatırız arada. 
    https://www.facebook.com/oruc.barbaros

Ps: Bu arada 28-29 Haziran'da İstanbul'da Torucon animeciler buluşması olacak. Forumdan birkaç arkadaş da gelecek. Luffy Cosplay'i ile yarışmaya katılacağım. Gelirsen iyi olur :)
  16. Beğen
    aloneordead got a reaction from Allah diyen tirbüşon in selam animeci gençlik   
    gintama yı herkese öneririm özellikle parody komedisi sevenler için on numara ama bazen öyle sahneler geliyor ki ağlarsın :D 
  17. Beğen
    aloneordead got a reaction from AzizCanBinen in selam animeci gençlik   
    merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım 

adım ali osman doğan 23 yyaşında kocaeli üniversitesi matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim 

yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum bir çok seriyi izledim bitirdim 

lifetime favori animem one piece şu sıralar manga olarak d. grayman okuyorum anime olarak ta gin tama izliyorum

en sevdiğim tür aksiyon-komedi(bildiğiniz anime ve mangalar varsa önerilerinizi beklerim bu türden :D)

favori anime karakterim one piece den sanji

bir sitede kısa dönemliğine çevirmenlik yaptıktan sonra şu sıralar pek ilgilenmiyorum dersler çok zorluyor onun için :D (ama yaz geldi belki gene ilgilenirim)

insanlarla samimi olmayı seviyorum sitede de öyle bir samimiyet ortamı gördüğüm için katılmaya karar verdim ve kendimi tanıtayıım istedim okumak için vakit ayırdığınızdan dolayı teşekkür ederim  herkese iyi günler dilerim :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.