Jump to content

Gardenya

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Gardenya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Üniversite seçiminde yer(şehir) gerçekten önemli mi?

1. Gardenya

Gardenya

Eğer büyük bir şehirde yaşıyorsan bolu yu yazma derim. Aynısı diğer küçük şehirler içinde geçerli. Köye gelmiş gibi hissediyorsun.

2. (See 20 other replies to this status update)

1. Gardenya

Gardenya

Öyle ama bunu izlemeden önce keşke burada olsa da sevsem demiştim içimden. Kim bilebilir acı çektiğini. Bazen çok masum görünen şeyler düşündüğümüz gibi olmuyor :(

2. (See 6 other replies to this status update)

2. Kpss'ye iki hafta kala çalışmaya başlamak. Risk budur :D

1. Gardenya

Gardenya

Pek kaçışın olduğunu sanmıyorum bu saatten sonra :) Hepimize kolay gelsin

2. (See 3 other replies to this status update)

3. https://soundcloud.com/emre-klf/acoustic-work-emre-klf-red-sky Red Sky adında akustik bir beste yapmıştım , line-in ve gain yüksekliklerinden dolayı biraz cızırtı var :D
    1. Gardenya

Gardenya

Yetenek gerektiren bir şey. Emeğine sağlık güzel olmuş :)

2. (See 1 other reply to this status update)

4. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

5. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

1. Gardenya

Gardenya

Zaten izlediğim her animede sevdiğim karakterler ölüyor. Alıştığımı sanmıştım :D Senin aklına hangi anime geldi ?

2. (See 5 other replies to this status update)

6. Vakit bulmuşken yeni bi anime izliyim dedim onda da herkes öldü. Adaletin bu mu dünya :'(

1. Gardenya

Gardenya

Terminatör de fena deil farenin böyle bi amaçla kullanılabileceği hiç aklıma gelmezdi :D

7. Atmasyon, sallamasyon becerilerimi sonuna kadar kullanıcam gibi geliyor. Vizeleri olan herkese başarılar :)

1. Gardenya

Gardenya

Genelde bende mantıklı atarım ama 40 almışım :/

8. Dünyada en genç yaşta profesör ünvanını alan, 60 yıldır çözülemeyen bir matematik kuramını çözerek adını matematik tarihine yazdıran, DNA sarmalının açıklamasını en sağlam şekilde açıklayan, katıldığı tüm konferanslarda iyi derecede ingilizce bilmesine rağmen sunumunu türkçe yapıp türklüğünden taviz vermeyen, bilim dünyasında ismi tüm dünyada şöhretle anılan ama

1. Gardenya

Gardenya

Allah yardımcısı olsun. Keşke beyin göçünün önüne geçilse bilime ve bilim insanına gerekli destek sağlansa, içimizdeki dehalar keşfedilse. Umarım sağlığına kavuşur.

2. (See 5 other replies to this status update)

9. Eluveitie...

1. Gardenya

Gardenya

Folk metalle bu grupla tanışmıştım. Çok severim :)

10. En iyi 10 Anime Serisi 1-Slam Dunk 2-Rainbow 3-Cowboy Bebop 4-Hajime No İppo 5-Major 6-GTO 7-Bleach 8-Black Laggon 9-Ghost İn The Shell 10-Monster

1. Gardenya

Gardenya

Slam Dunk en çok güldüğüm animedir ama sonu beklediğim gibi olmadı :/

2. (See 9 other replies to this status update)

11. Manga studio kullanan var mı?

1. Gardenya

Gardenya

Aslında bende photoshop kullanıyordum ama bu işlerde pek iyi değilim. Manga studio daha kolay gibi göründü ama tabletle kullanılıyor sanırım bi bilginiz var mı?

12. Perspektif çizemiyorum böhü :'(

13. Perspektif çizemiyorum böhü :'(

1. Gardenya

Gardenya

Mekan ve eşyayı az buçuk yapıyorum ama farklı açılardan insan çizemiyorum. Yine de teşekkürler :)

2. (See 4 other replies to this status update)

14. Mezun etmem seni diyen hoca! Araban var mı? Peki güzel mi? Umarım güzel kalır.

1. Gardenya

Gardenya

Rica ediyorum aklıma bu fikirleri sokmayın :D riskleri var ama fena değilmiş.

15. Mezun etmem seni diyen hoca! Araban var mı? Peki güzel mi? Umarım güzel kalır.

1. Gardenya

Gardenya

Benim olduğumu anlayacağını pek sanmıyorum. Aynı dersten 4 kez bıraktığı insanlar var. Yemeğine vasabi mi katsam diye düşünüyorum

16. Mezun etmem seni diyen hoca! Araban var mı? Peki güzel mi? Umarım güzel kalır.

1. Gardenya

Gardenya

Artık bakcaz bi çaresine :) İntikamım çok acı olacak

17. Ben gerçekten çeviri yapmayı sevdiğimi fark ettim..:) Animelerin şarkıları gerçekten özenli ve güzeller.. Ki şu an sadece 14 tane çevirdim ama iyi dinlemeler..:D http://animeciejderha.blogspot.com.tr/p/sarklarn-cevirileri.html

1. Gardenya

Gardenya

Eline sağlık gayet başarılı olmuş :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.