Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İletiler bölümüne DHspark kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Şey ne diyim la şimdi bilemedim ki eee sadece arkadaşız lütfen çekmeyin :D :D ama bak fairy tail logosunu iyi akıl etmişsin 2 gün önce ezgi aldı kolyesini şansa bak :D 

Ezgiyi virin bana vzyGqz.gif

Eline sağlık kardeşim yene süpersin :D 

yine güldürmeyi başardın :good-job-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: eline sağlık   animeci aşıklar gayet iyiydi bence 5 bölümen fazlasınıda yapabilirsin çizgi gözlerede çok güldüm.devamını  bekliyoruuuuum

Gin'i görünce elim ayağıma dolaştı. (Orasından burasından kalp çıkan surat.)

Geçen gün ben de Fairy Tail kolyesi aldım ehehe. Bir tek orası benziyor. ^_^

Ellerine sağlık Ahmetcik. :D

teşekkürler :) animeci aşıklar için birkaç güzel fikrim var bazen güncellerde falan denk geliyorum yazmışlar işte okulda anime izleyen kimse yok anime izleyince dalga geçiyorlar falan bende böyle mini bir seri düşündüm :D anime izleyenlerin az olduğunu sanmıyorum dahada çoğalacak inşallah :)

vaay teşrif etmişsiniz sonunda :D sadece isimlerinizi kullandım fırfırlar karakter olarak alakanız yok zaten :P bunlar aklı başında karakterler :D şaka bir yana beğenmenize sevindim fairy tail tokası iyi denk gelmiş o zaman kalbim temiz ne yapabilirim içime doğmuş B)

PS: Gin nin neresine kalpli yüz ezgicik  :blink: Byakuya falan olsa tamam diyecemde öyle kalpik falan biri değil :D

2. Bence anlamazlar bile. :D

Anca didişip dursunlar forumda, :P

aaaa ben bunu nasıl görmem  :o  :mellow:

gene güldürdün Ahmet abi eline sağlık ve benim fikri yapmışsın eline sağlık tam olmuş :D

Doğru söyledin :D anca didişsinler işleri güçleri o

Ne demek Ayhan cım fikir süper olunca gerisi teferruat B) güzel oldu gerçekten, ortaklaşa iyi bir çalışmamız oldu

3. Ellerine sağlık çok güzel olmuşlar :D

Animelife bölümü cidden harika olmuş, hiç yabancı gelmedi bana...Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Animelife ve çalar saat çok hoşuma gitti :D ellerine sağlık =)

Yine çok güzeldi. 

Yalnız abi o aşıklardan bi cacık olmaz ben sana diyim. (Gerçek hayatta diyorum yani, devamını bekliyorum o ayrı. ^^ )

yorumlarınız için teşekkürler beğenmenize sevindim :) bu 6. oldu umarım daha büyük rakamlara ulaşırım :) Komedi Dükkanı nın işi güldürmek eğlendirmek animelerdeki komik detayları tekrar kurgulayıp ondan bir çalışma çıkarmak ve okuyanların "ha evet doğdu ya asfqhsdbnq :D" diye tepkisi görmek :) takipte kalın devamı gelecek..

Kaxell: o aşıklardan bir cacık olmaz diyorsun yani :P zaten sadece isimlerini kullandım karakter olarak bunların tam tersiler :D daha kahramanlar ortada yok hiç uğramamışlar bugün, tepkilerini merak ediyorum ^_^  ama hiç tepkide vermeyebilirler, garip insanlar onlar :P

4. Çalar saatler ve çizgi gözlere koptum :D Her zaman anime izlerim de iyiymiş :) Bende fairy tail tokasıyla gezmeye karar verdim okulda :P Eline emeğine sağlık. Çok güzel olmuşlar :)

Çok güzel olmuş bu haftaki :) Ellerine sağlık :) En çok ilkini ve ikincisini beğendim :D

güzel olmuş ellerine sağlık:)

Ellerine sağlık :D Anmielife kısmı çok doğru -_-

Ahahaha. :D Çok güzel olmuş. :D En çok Çizgi Gözler ve AnimeLife' ı beğendim. Güzel fikirmiş böyle devam.  :P

Çizgi gözler durmunu anlamadım gitti animelerde inatla yapıyorlar. Bu arada beyblade bilgiç unutmamak lazım :D.

:D teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim. Çizgi gözler uzun zamandır yapmak istediğim bir çalışmaydı. İnoue,Sanji ve Sakura üçlüsü papağan gibi yaklaşık üç bin dört bin defa o isimleri söylemişlerdir :P ben çok sinir olmuyorum ama gördüğüm kadarıyla sinir olan birçok anime sever var :D onların sesi olmak istedim. AnimeLife çalışmaları devam edecek ayrıca Animeci Aşıklar çalışması mini seri 4-5 bölüm sürecek bu hafta komedisi yok daha çok tanıtma amaçlı ama gelecek haftalar için güzel fikirlerim var -_-

5. Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D
    Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D
    Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirlerinizi paylaşabileceğinizi söylemiştim. Ayhan "
    free word" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^
    Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub:  Ama bu sizi şaşırtmasın romantik bir seri değil bir komedi serisidir. B)  (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P )
    Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak...

ÇALAR SAATLER

qmJJJd.png

MPaaa1.png

ÇİZGİ GÖZLER

Q4pppy.png

dW777D.png

ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.)

12GGGN.png

ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-

A0yyyv.png

6. Hoşgeldin foruma :) umarım iyi vakit geçirirsin.. Bleach la narutoyu izlemişsin One Piece kalmış o zaman tereddüt etme izle hem OP mangakası Dragon Ball mangakasının asistanlığını yapmıştı. Dragon Ball'ı sevdiysen One Piece ide çok seversin

7. yakın çizimlerde yüz uzunluğunu daha kısa alıyorsun. yanakları aşağı doğru biraz daha uzatsan karakter tam olacak ama bu şekilde kendi tarzın gibi olmuş. Fanart olduğunu biliyorum ama ben karakterin aynısının çizilmesi taraftarı değilim bu şekilde senin tarzın oluşmuş ve çok beğendim açıkçası. karakterleri daha çok benzetmek istiyorsan dediğim şeyi deneyebilirsin ama bu şekilde devam etsende güzel çalışmalar çıkaracağından eminim.

8. Eğer kız olacaksa logo'da, yaşı biraz büyük olsun, ortaokullu veya liseli olmasın illa yani  :P

Black lagoon - revy

1zp1r2h.jpg

Claymore - Teresa ve diğerleri

72669.jpg

Claymore.full.1039571.jpg

Ryougi Shiki - Kara No Kyoukai

rv1z6n2.jpg

Re-l Mayer - Ergo Proxy

3465_render_renderergoproxy_copie.png

Shihōin Yoruichi - Bleach

yoruichig.png

Balalaika - Black Lagoon

oj1b.jpg

Kyoukai - Kingdom

_1girl_black_hair_headband_kingdom_kyouk

Motoko Kusanagi - Ghost in the Shell

thumb_big_wide_0885e20bbdbb6e79df005b7bb

Abi çaktırmadan haremini mi attın :D bence  anime karakteri alınmasındansa kendi maskotu olmalı yani şuan ki kız gibi chibi versiyon yerine yukarıdaki modellerden biri olmalı  yerine bu konudaki modellerdeki gibi olmalı :)

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Kendi çizimimden hazırladığım Logo

QX2m2G.png

Bu ikisinden biri olsun bence. :D Aralarında kararsız kaldım. 

Öneriler çok güzel Barış Adminim özellikle Claymore - Teresa saçı çok hoşuma gitti öyle uzun dalgalı saçları seviyorum :) ama daha büyük bir kız çizdiğim zaman yine asıl (mavi saçlı, saçını iki yandan bağlamış) kızı model alarak onu daha büyük haliyle yapmayı düşünüyorum. Tabi bu konuda yöneticilerden bir istek gelmesi lazım. Bende sizin gibi düşünüyorum böyle büyük güzel bir kızı logo olarak kullanma taraftarıyım ama işe yaramayacaksa kullanılmayacaksa o zahmete girmeyide pek mantıklı bulmadım açıkçası

Ene: beğenmene sevindim ama bu logolar site ve forumda kullanılmayacak en azından şimdilik ileride kullanılması gündeme gelirse söylediğin logolar güzel olur hatta daha iyilerini yaparım kullanmaya karar verilirse.

9. ''Daha modern şey'' çok güzel olmuş, eline sağlık :D Aslında hepsi güzel de o baya cool duruyor :)

Orjinaller değilde, diğer 3 tanesi iyi, artık büyümeli yani kız :P çocuklar içinmiş gibi durmasın animeler -_-

Bence çok iyi olmuş,kendimi bildim bileli bu logo var artık değişiklik gelsin siteye :) Bence bunlar kullanılmalı ellerine sağlık ^_^

Bunu çok beğendim ellerine sağlık :D Tabii diğerleri de güzel  :D

teşekkürler elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım.

Barış adminim söylediğine kesinlikle katılıyorum "çocuklar içinmiş gibi durmaması" olayı :)

arkadaşlar bende o modern olanı yaparken beğendim ama dediğim gibi yönetime bağlı, çeviri işiyle çok yoğunlar birde site-forum tasarımı üstünde çalışmak için fırsatları olur mu bilemem.

10.  schneizel abinin (gerçek ismi aklıma gelmedi şimdi yada aziz miydi tam hatırlamıyorum kusuruma bakmayın :) ) siteye gelecek yenilikler gösteren konus vardı oraya da koy bence yada direk ulaşabilirsen sor Ahmet abi :)

Halil abiyle konuştum, logoları gösterdim siteye ekle lazım olduğunda oradan alır kullanırız dedi, aynı zamanda başka kişilerde faydalanır.

11. Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün bir şey yapayım da kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Orjinal Logo (Yazılı)

rL1ElB.png

Orginal Logo (Yazısız)

6RNdJE.png

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Sadesi

0VzyMW.png

Kendi çizimimden hazırladığım Logo

QX2m2G.png

12. zaten anime karakterleri için saç çizimi erkek-kız ayrımı için çok önemlidir kalkıp baş karakteri uzun saçlı çizmek nedir ya ? Resmen farklılık yapayım derken saçmalamak  -_-  açıkça kıza benzemiş işte :blink: . ayrıca SAO nun altın cazibesi Krito-Asuna ilişkisidir. Kalkıp Asuna'yı geri plana atarak yeni karakteri öne çıkaracaksa demek ki kurguya güveniyor yazar. Kurgusu SAO I 'in en az iki katı daha sağlam olmazsa malesef SAO severler olarak hayal kırıklığı yaşayacağız gibi geliyor. :(

13. iyi olmuş ama yukarısı değişmdikçe aşşağısı daha da berbat olur :D

Keşke devlet bize kalsa :D

çalışmaların herzamanki gibi güzel nasıl çiziyorsun bikaç taktik versen

teşekkürle arkadaşım :) çizimlerim henüz o kadar iyi değiller. ben kendi çizimlerime 10 üzerinden ancak 6 veririm. eksiklerim var. ağırlık verdiğim yer kurgu. bence resim bir yetenektir ama nadir bir yetenek değildir. Çoğu insan gerekli pratikle bir seviyeye kadar çizebilir. Bence önemli olan kurgudur. tek bir sayfada  karakter bile çizilecek olsa onu nasıl çizeceğini tasarlamak duruşunu detaylarını kafanda canlandırabilmek işte önemli olan noktalar bunlardır.

Önce uçlu kalemle taslak çiziyorum sonra mürekkepli kalemle üstünden geçiyorum. Yazıcıdan PC ortamına aktarıp boyuyorum. tabi ben yaklaşık 6-7 aydır sürekli vakit ayırıyorum bu şekilde bir nebzede olsa ilerledim. Başta zihnimde çizmek istediğim işin sonunda çizdiğim şeye artık daha çok benziyor. Sende gerekli zamanı verirsen çok değil biraz üstünde durursan böyle çizebilirsin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.