Jump to content

animestoxic

Üyeler
  • İçerik sayısı

198
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    animestoxic got a reaction from No_MerCy in Ohayo Gozaimasu   
    hoşgeldin foruma  :hi-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    animestoxic reacted to AYKa in Selam minna :D   
    selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )
    anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D
    sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 
    bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi
    http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari
    http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :
    Vampire knight
    kaichou wa maid sama
    Another
    mahouka koukou no rettosei
    ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D
    bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D
    hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

3. Beğen
    animestoxic got a reaction from AYKa in Selam minna :D   
    hoşgeldin foruma  :hi-onion-head-emoticon: yaş konusunu kafana takma eglenmene bak bende 17 yaşındayım mesela  ^_^
  4. Beğen
    animestoxic got a reaction from shadowanng in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
  5. Beğen
    animestoxic got a reaction from mutou in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
  6. Beğen
    animestoxic reacted to Songena in Anime ve Mangalar da Karşılaştığınız En İyi Yüz İfadeleri ve Chibiler   
    Hadin chibi resim atalım. :D  :wub:

Edit: Konu sevilir mi acaba?  :ph34r: Tırsarak açtım konuyu.  :mellow:
  7. Beğen
    animestoxic got a reaction from Songena in Anime ve Mangalar da Karşılaştığınız En İyi Yüz İfadeleri ve Chibiler   
    bu benden olsun ^_^  ^_^  ^_^

8. Beğen
    animestoxic reacted to biozard09 in High School DxD 3. Sezon Duyuruldu   
    Peçeteler hazırlanıyor :D:A.ADA şaka bir yana konusuda sarıyo 
  9. Beğen
    animestoxic reacted to ✴dovahkiin in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Sevdiklerini koruma isteği nefret doğurur.
  10. Beğen
    animestoxic reacted in Bir kaç çizim (6. kez guncellendi) 13/12/'14   
    :bled1-onion-head-emoticon:  :bleeding-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:
  11. Beğen
    animestoxic reacted to xxibmadoka in Bir kaç çizim (6. kez guncellendi) 13/12/'14   
    Demek benim yamuk vücutlu kizimi begendin :D 

çok tesekkur ederim :) 
  12. Beğen
    animestoxic reacted to Songena in Chihayafuru Tanıtım( Civciv Konuyu İstila Etti)   
    TürkAnime Civciv Tayfası  Bayan Civciv’e bir görev verdi!

(Yeminlen resmi ben çizmedim. :D )
    Görevi:
    Seçilmiş forum üyesiyle One Piece’ teki Dünyayı gezmek ve üyeyi tehlikelerden korumak. 
    Ancak Bayan Civciv’in görmeyi çok istediği karakterleri tayfa bilmiyor. Üstelik bu karakterler başka bir animede.
    ve Civciv forumda konu açar. Bakalım görevini yerine getirecek mi?

Yo!
     Şimdi risk alıyorum. Bu yazıyı okumaya devam ettiğin için risk almaya devam ediyorum.  Tanıtım yazan üye taklidi yaparak seni kaçıracağım. Forumun polisi adminlere beni onlara ihbar edebilirsin.

Ya da yolculuğa çıkabiliriz.  Hem de anime dünyasındaki Tokyo’ya.
    Karuta oynayan geçlerin yanına uğrayalım. Başka yere mi uğramak istiyordun yoksa? 
      Türk Anime Forum’un ücra köşelerinde konu dağıtan yanki olabilirim ama özünde düşünceli insanım(Civcivim. :ph34r: ). Oyunu iyi izleyebilmen için kurallarını açıklayacağım. İyi dinle, sadece bir kez anlatırım.

100 kart var.  Yarısı oyunculara veriliyor. Diyelim ki oyunculardan biri şu an yazımı okuyan kişi.
      Verilen kartları rakibinle paylaş. Yere çöm ve 25 kartını istediğin şekilde kendi tarafında diz. Her kartta farklı bir şiir var. 50 karttaki şiirleri ezberle. Yerlerini aklında tutmaya çalış. 15 dakikan var acele et. 
    (ilk mısraları aklında-hatta ilk kelimeyi  tutsan yeter. )
    Oyunda bir de okuyucu var. Okuyucuda 100 kart var. Oyun bitene kadar okunacak bu şiirler. Okuduğu şiirin yazdığı kartı bul ve rakibinden önce almaya çalış. 
    Oyun nasıl bitiyor? Bir gün tekrar buraya gelebilirsin. (Animeyi izleyerek) O zaman öğrenirsin.  Hoş  yöntem çıkacak karşına. :D
    Karuta salonunda güzel bir kız var.
    Chihaya...

Tam bir Karuta manyağı. Lisede Karuta kulübü açmaya çalışıyor . Maalesef Karuta' ya ilgi çok az...   (Kulüp açabildi mi sence?) Animenin tez canlı ve saf kızı. Eğlenceli olduğu zamanlar da var.  

Sola bak biii’ 

Heh gördüğün yakışıklı çocuk Taichi.  Karutayla bazı sorunları var maalesef.   Tam sevgili olunacak çocuk. Allah sahibine bağışlasın.   (Yan gözle baktığım herif Taichi olmadığı için diyorum bunu.  ​) 
    En çok anlatmak istediğim karakteeer:

Arata…

Şivesine hastayım.  İnsana tuhaf bir rahatlık veriyor. Sakin ve olgun. Ve çok başarılı olduğu bir konu var (Ne acaba? ) Buna da evlenilecek adam diyorum.

Fazla mı yüzeysel anlattım karakterleri acaba?   Ayrıntılı anlatmaya çalışsam tüm fangirllüğümle 30 sayfa yazı yazardım buraya. 
    Şimdi de geçmişe gidip üç karakterimizin nasıl bir araya geldiğini seyredelim.

Gidemeyiz. Nedeniyse pc den kalkmalıyım-… öhö öhöm yanki işlerim var.  
    Ama nasıl gidebileceğini tarif edebilirim.  Klavyendeki Home tuşuna bas. Sola bak ve “siteye dön” butonuna tıkla. Orada kime sorsan Chihayafuru’ yu gösterir.

Gideceğin yerde hayallerine sıkı sıkı tutunan karakterleri bulacaksın. Hayatın acı gerçeği olan yetenekli insanlar da çıkacaktır karşına. Ne kadar çalışsa da onlara yetişemeyen karakterler var. Yetişmek için çabalamayı bırakmıyorlar ama. Neden? Cevabını Chihayafuru’da bul. 
    Tutkulardan da bahsedeyim. Chihayafuru’daki tutku Karuta. Bunu gereksiz ve faydasız gören insanların sayısı az değil. Oynayanlar anime izleyen birinin aldığı tepkilere benzer olaylarla karşılaştılar hatta.  
    Mutlu oldukları ve  bir şeyler öğrendikleri  için Karuta’ya devam ettiler. Tıpkı animeciler gibi…

Bu da veda hediyemdi.

Kırmızı yaprakların bir  anlamı var. 
    Bu yazıda çok eğlendim.  Pekii senin yüzünde gülümseme oluşturdu mu?
  13. Beğen
    animestoxic reacted to Tugrul. in SOMA için imza çalışmam   
    soma için imza çalışmam

14. Beğen
    animestoxic reacted to Yabus in Japon Hayranlar Favori Siyah Saçlı Karakterlerini Seçti   
    Goo Ranking geçtiğimiz günlerde NTT müşterileri üzerinde favori siyah saçlı bay ve bayan anime karakterleri hakkında bir anket yaptı.
    Bayanların tarafında, K-ON!'dan Mio Akiyama birinciliği alırken Shingeki no Kyojin'den Mikasa Ackerman ve Kimi ni Todoke'den Sawako Kuronuma onu takip etti.

Bayan karakter sıralaması:
    Mio Akiyama (K-ON!) Mikasa Ackerman (Shingeki no Kyojin) Sawako Kuronuma (Kimi ni Todoke) Azusa Nakano (K-ON!) Homura Akemi (Mahou Shoujo Madoka Magica) Nico Robin (One Piece) Eru Chitanda (Hyouka) Rukia Kuchiki (Bleach) Ai Enma (Hell Girl) Ayase Aragaki (Ore no İmouto) Hinata Hyūga (Naruto) Oichi (Sengoku Basara) Kuroyukihime (Accel World) Ruri Gokou / Kuroneko (Ore no İmouto) Yuuko Ichihara (xxxHolic) Ririchiyo Shirakiin (Inu x Boku S.S.) Ruiko Saten (To Aru Kagaku no Railgun) Haruka Morishima (Amagami SS) Kana Minami (Minami-ke)  
    Diğer tarafta ise favori siyah saçlı erkek anime karakteri Shingeki no Kyojin'den Levi oldu. Onu ise One Piece'den Monkey D Luffy ve Dragon Ball serisinden Son Goku takip etti.

Erkek karakter sıralaması:
    Levi (Shingeki no Kyojin) Monkey D. Luffy (One Piece) Son Goku ( Dragon Ball) Hijikata Toushirou (Gintama) Sasuke Uchiha (Naruto) Vegeta (Dragon Ball) Kaede Rukawa (Slam Dunk) Hisashi Mitsui (Slam Dunk) Kotaro Katsura (Gintama) Itachi Uchiha (Naruto) Roy Mustang (Fullmetal Alchemist) Shota Kazehaya (Kimi ni Todoke) Lelouch Lamperouge (Code Geass: Lelouch of the Rebellion) Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) Ryoma Echizen (Prince of Tennis) Shikamaru Nara (Naruto) Hiei (Yu Yu Hakusho) Hōzuki (Hōzuki no Reitetsu) Ranma Saotome (Ranma ½) Izaya Orihara (Durarara!!) Peki sizin favori siyah saçlı anime karakteriniz hangisi?
    Kaynak: ANN
  15. Beğen
    animestoxic got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    müthiş çizmişsin yaa çok güzel hepsi  ^_^ radyo türkanimeye çok güldüm gangai style  :lol: akatsuki ekibide süper olmuş  ^_^
  16. Beğen
    animestoxic got a reaction from eXt in Manga Çevrilerim (Noragami,Code Geass,Azcik Komedi)   
    valla hangi manga bu bilmiyorum ama güzel olmuş devamını beklerim  ^_^
  17. Beğen
    animestoxic got a reaction from Nanilyas in Hatsune Miku   
    bende arkadaşlarla cosplay yapmak istiyorum ama çevremde hiç yapan yok  :lol:
  18. Beğen
    animestoxic reacted to 0nLin3 in İmzalarım - (Geçici bir süre istek almıyorum.)   
    Hazır. Kusura bakmayın beklettim, bugün bir iki tane daha yaparım.

19. Beğen
    animestoxic got a reaction from aysenur in Merhabalar :)   
    Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon: umarım iyi vakit geçirirsin  ;)
  20. Beğen
    animestoxic reacted to weirdone in 2.hafta çizim konusu Portgas D ace   
    Yeni çizemeyeceğimden dolayı eskisini koyayım ben. ^^

21. Beğen
    animestoxic reacted to xxibmadoka in 2.hafta çizim konusu Portgas D ace   
    Sen rahat uyu Ace (duygulandim birden)

22. Beğen
    animestoxic got a reaction from Nanilyas in Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?   
    görünüşe göre bayaa bi seviyosun mangayı  :lol: ve üstelik ramende yiyosun (acaip kıskandım)  <_< şuanda death note'nin 25.bölümündeyim  ^_^ bitirince dedigin gibi hellsinge başlayabilirim  ^_^
  23. Beğen
    animestoxic reacted to Nanilyas in Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?   
    :confused-onion-head-emoticon: HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY tam da aradığım konu bende şu an 11 tane manga var 8 tanesi Hellsing 2 tanesi Full Mental 1 tanesi de Vampire Knight :D:D:dD: Hellsing in 9. kitabı gelmedi hala ben kitap biriktirmeyi seven biriyim  :crying2-onion-head-emoticon:  ondan yoksa 15 liramın her hafta gitmesi hoşuma gitmezdi :D tabi 10 lira da ramene gidiyor ama :D biriktiriyorum mangaları okumak çok eğlenceli ve kesinlikle okumadıyanız Hellsing i öneririm  :hi-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    animestoxic got a reaction from Nanilyas in Hatsune Miku   
    benimde çok hoşuma gitti sabahtan beri dinliyorum  :lol: iyiki açmışsın bu konuyu  :good-job-onion-head-emoticon: 
  25. Beğen
    animestoxic reacted to Nanilyas in Hatsune Miku   
    Benimle aynı fikirde olmanız hoşuma gitti vocalid in bir sürü şarkıları var ve hepsi bilgisayarım da kayıtlı  :bsod-onion-head-emoticon:  .Mesela bir müziği çok dinlediğin zaman sıkıntı verir :bled2-onion-head-emoticon: dinlediğin zaman artık seni mutlu etmez ama Miku ve diğerlerinin müziklerini yalanım yok 100 kere dinlemişimdir ve şimdiye kadar hiç sıkılmadım   :big-eye-onion-head-emoticon:  Sesleri çok tatlı geliyor ve inanmazsınız danslarını yapmak için canım çıktı ama yapabiliyorum :D::s o zamanlar beni görmek istemezdiniz  :ghost-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.