Jump to content

Kai

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

1459
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kai got a reaction from NatsuGremory in Noblesse - Rise of Rai   
    Çok iyiler. Bleachla, naruto-sasuke can you feel me olanı özellikle sevdim. İtachi vs sasukeye crush şarkısı hafif kaldı diye düşünüyorum. Diğerleride iyi.ama mükemmel şeyler yapabilirsin elinde sağlık.
  2. Beğen
    Kai got a reaction from Sabah Sisi in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    "Kalbin sessizliğiyle konuşma"

3. Beğen
    Kai reacted to mustafalrsm in Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?   
    Bu arada 10+ olanlar bunu düzenli yapıyorlarsa ilginçmiş o da.
  4. Beğen
    Kai got a reaction from mustafalrsm in AMV Yapmakla İlgili İpuçları   
    Bende 2 şey söyleyeyim
    Lütfen savaş kan ölüm ayrılık gibi şeyleri içeren amvlere gidipte ergenin birinin manitasıyla bozuşup yaptığı şarkıyı koymayın, veya bi zencinin uçup, manitalarla olan aksiyonu için yaptığı şarkıyı koymayın... Bu shouneni seineni dramayı veya dövüşü DEĞERSİZLEŞTİRİR. şarkının ve konusunun uyumlu olmasına bakın.. Genelde metal, rock, alternatif rock, dubstep, glitch hop gibi şarkı türleri buna uyumludur, chillstepide uyduranlar vardır.

Şarkılarda inişler çıkışlar olur. Yani vurgular. Animelerdede duygusal veya düşündürücü anlar ve aksiyon dolu sahneler olur, yani aynı şekilde inişler çıkışlar, vurgular olur. Animedeki vurgularla şarkıdaki vurgular birbiriyle çelişmemeli. Mesela şarkıda adam yardırıyor, tempo 5-6 kat arttı, gidipte oraya duygusal düşündürücü sakin, konuşmalı anları koymayın, şarkının şiddetli ritmini çöpe çıkarmış olursunuz, animenin seside şarkı için kesilmişse, animede direk çöp olur. Yani animeninde şarkınında hiç uğraşılmamış hali bu durumdan daha iyidir. Veya tam tersi aksiyon, dövüş dolu sahneye şarkının inişli, vurguların azaldığı bölüm gelmemeli, bu öncekindende kötü oluyor.
    Tekrar yazıyım ;
    Animenin vurgularıyla, şarkının vurguları birbiriyle çelişmemeli. Buna şarkının konusu ve animenin konusuda dahil.
  5. Beğen
    Kai reacted to mustafalrsm in AMV'lerim   
    1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır.
    Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :)
    Az önce upload ettim.

2.AMV'm, 09.02.2015. Yaklaşık 3 haftadır falan uğraşıyordum, 30-40 saat falan oldu herhalde :D Umarım bunu da beğenirsiniz :) Spoiler yememeniz için aşağıya animeler ve hangi saniyeler arası olduklarıyla birlikte spoiler içerip içermediğini de ekliyorum:

3.AMV'm. Yine Akame Ga Kill, bunu yarışmalar için yaptım ama iyi olmamış olabilir bilemiyorum. Hayırlısı : :Dİyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :D Beğenirseniz youtubeda +1 çook güzel olur :)
    Edit:Türkanime yarışmasını kazandı, Ainio yarışmasında 202 AMV arasında 67'nci oldu.

4. AMV'm! İlk defa Akame Ga Kill kullanmadan AMV yapmış oldum :D Hunter x Hunter 2011 AMV'si, 20-25 saat uğraştım, eğer izleyip beğenirseniz en azından bir yorum, beğeni atarsanız çok mutlu olurum :) :)şekkürler!

16 Ocak 2016:Konuyu ilk açtığımdan beri 1 yıldan fazla zaman olmuş. Ne kadar da hızlı geçti.

Bakan, beğenen, beğenmeyen herkese gerçekten teşekkürler. İlk defa konuyu açarken hiç beklentim yoktu açıkçası ve bu konuyu açarak tanışmıştım forumla. Cevap geleceğini bile sanmazken bir sürü güzel tepki almıştım ve o motivasyonla diğer AMV'leri de yapmıştım. Artık pek vaktim olmadığı için büyük ihtimalle daha yapamam ama yazın eğer canım da çok isterse belki yaparım. Ama belki gören, bir efekt falan merak eden olursa sorabilir. Bir sürü arkadaşla da fikir alışverişinde bulunmuştuk forumdan zaten. Bu da son düzenlemesi olsun konunun :D
  6. Beğen
    Kai reacted to Ririchiyo_sama in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A:3

İ:3

S:3

sensin üç -.- lsdfjsdf :D

7. Beğen
    Kai got a reaction from Ririchiyo_sama in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A6
    İ2 [emoji38]
  8. Beğen
    Kai got a reaction from HolySpirit in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Hmm 12. Yaş zor geçer, ergenliğe girersin, orta okula geçersin, bıçaklanırsın falan..  *feels*
    Doğum günün kutlu olsun.  :D
  9. Beğen
    Kai got a reaction from Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Gerçektende bir işi beğenmemek için daha iyisini yapmış olmak gerekmez, daha iyilerinin mevcut olması beğenmemek için yeterlidir ki bunlar cover, yani orjinalleri var. ama bir işi çöpe çıkarmak için daha iyisini yapmış olman gayette gerekir, sonuçta emektir..
    Üzgünüm cansu, ben orjinallerini tercih edenlerdenim :D  ama dediğin gibi severek yaparsan, zamanla orjinallerinden iyisini yapabileceğini düşünüyorum yani takipteyim  :D
  10. Beğen
    Kai reacted to Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum okul aile birliğinden nefret ediyorum. O cüppeleri alsınlar yürüsün gitsinler. <_<
  11. Beğen
    Kai reacted to quincy in Bleach FC   
    Vandenreich edition hariç diğer ikisi güzel olmuş.Bunlarda benden :)

12. Beğen
    Kai got a reaction from quincy in Bleach FC   
    bu daha bi hip-hop sanırım :lol: (yada köküne kadar mı deseydim)

13. Beğen
    Stand up fc!

soundscape to ardor- metal coverde şöyle dursun.

14. Beğen
    Kai got a reaction from xpector in Bleach FC   
    bu daha bi hip-hop sanırım :lol: (yada köküne kadar mı deseydim)

15. Beğen
    Kai reacted to Kai in TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi   
    Luffynin kazanacağı 83904 anketten sadece bir başkası :D:D
  16. Beğen
    Kai reacted to Estable in Bul Getir!   
    Bir insandan esinlenmiş bayan anime karakteri alayım  :whistling:
  17. Beğen
    Kai got a reaction from AdminSlayer in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    kaptanına sadık olması, ondan daha çok güçlenmemesi gerektiği anlamına gelmez ki. sonuçta zoronun amacı en iyi kılıç ustası olmak. hatta usopp olayında luffyi neden savunduysa, bu handikapıda aynı sebepten verebilir. luffy nin kaptanlığının şüpheye açık olmaması için. bu açıdan mantıklı bence.
  18. Beğen
    Kai reacted to AdminSlayer in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Zoro büyük ihtimalle eğitimden sonra aşırı güçlendi ve kaptanından daha güçlü olduğunu düşündüğü için kendine böyle bir handikap verdi. Luffy'nin bariz bir şekilde daha üstün olduğunu gördüğü zaman gözünü açacaktır.
  19. Beğen
    Kai got a reaction from AdminSlayer in Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?   
    Bence bu zarakinin sadece tek elini kullanması gibi birşey. Yani bir handikap meselesi. En son ana kadar yıkılmayacak bir kural olduğunu düşünüyorum. 
  20. Beğen
    Azcık caps paylaşayım bari :P

21. Beğen
    Kai got a reaction from Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    happi birtday da, HANTA!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  22. Beğen
    Ekledim, hoş geldin. ^_^
  23. Beğen
    bir ben eksiğim :lol:
    add mee

24. Beğen
  25. Beğen
    Kai got a reaction from JunEzSe KJ in Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?   
    3 senedir izliyorum,32 tane.. bu 200-300 diyenler rüyasındada anime izliyor galiba :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.