Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. günümüzde Saruman rolüyle bilinen büyük üstad Cristopher Lee 93 yaşında bugün vefat etmiş.

2. Uzun süre sonra foruma girince garip hissettim. Neyse :D

1. Nayru

Nayru

oo hoşgeldin italya fedaisi (gerçi gittin mi emin değilim ama)

2. (See 9 other replies to this status update)

3. Vee tükendim... Ama şimdi gönül rahatlığıyla Romeo ve Julieti izleyebilirim.. Animesi süper..

4. Vee tükendim... Ama şimdi gönül rahatlığıyla Romeo ve Julieti izleyebilirim.. Animesi süper..

5. Glasslip izleyen var mı ?

1. Nayru

Nayru

çok garip ben de izlemedim ama bayağı iyi yorumlar aldım hatta ostlerini özellikle önerdiler

2. (See 11 other replies to this status update)

6. Prof. Oktay Sinanoğlu vefat etti... Allah rahmet eylesin... Umarım kitapları daha çok tanınmaya ve okunmaya fırsat bulur...

7. Ders mers çalışmayı bıraktım, İtalya gezisi planlamaya başladım, gitmezsen olmaz dediğiniz yerler var mıdır?

8. Ders mers çalışmayı bıraktım, İtalya gezisi planlamaya başladım, gitmezsen olmaz dediğiniz yerler var mıdır?

9. Japon tarihiyle ilgilenenler var mı acaba? Özellikle Pearl Harbor sonrası Amerikan toplama kampları.

10. Japon tarihiyle ilgilenenler var mı acaba? Özellikle Pearl Harbor sonrası Amerikan toplama kampları.

11. Hayat en fantastik hikaye bence,daha geçen beni Ygs sınavına götüren aynı şekilde oğlunuda bize dualer eden güler yüzlü kadın...arkadaşımın annesi...bu gün ani beyin kanaması yüzünden beyin ölümü gerçekleşiyor bu haberi alıyorsun...3 gün önce diyorsun bu kadın geldi sana güldü başarı diledi diyorsun...oğlu (arkadaşım) 4 senedir harıl harıl Ygs çalışıyor sonuçlar açıklanacağı günün bir önce ki günü annesi beyin kanaması geçiriyor...Yazık...Duruyorsun sonra öyle bakıyorsun düşünüyorsun sadece d...

12. Japon tarihiyle ilgilenenler var mı acaba? Özellikle Pearl Harbor sonrası Amerikan toplama kampları.

13. Japon tarihiyle ilgilenenler var mı acaba? Özellikle Pearl Harbor sonrası Amerikan toplama kampları.

14. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

15. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

@.:asci:. öyleymiş maalesef... :D biyoloji gg

2. (See 14 other replies to this status update)

16. "Soylemedim mi ogul. Tanzimat var, gavura gavur denmeyecek. " YGS' den bir alinti. Şok gecirdim o soruda. :D

17. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

18. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

19. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

müdür hiç hatırlamıyorum o sıralar süre sıkıntısıyla cikcikliyordum zaten

20. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

21. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

Ağ tabakadaki sinirlerin çıkarak beyne gittiği noktaya kör nokta diyor.**Ağ tabakadaki sarı benek foto reseptörleri toplar diyor.... hımıhımı yani seninki doğru gibi ama halen emin değilim

22. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

23. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

24. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

hııı ben kör nokta dedim ama emin değilim sistemlerden gözle alakalı bir soru gelmesi başlı başına şaşırtıcı zaten dönem içinde tek bir denemede bile gelmedi benzeri... ağ tabakada da olabilir miydi acaba?*

25. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

abiiiğğ yani bu koyar adama ne diyim başta ben de 22 yaptım sonradan dikkatlice baktım öyle farkettim :D dedim bu kadar kolay olamaz kesin bir ali-cengiz var burada diye... :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.