Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. kax bana yzacaktın haka bekliyorum fırsat bulursan yaz bana sonbaharı...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

Ertuğrul olm bütün anime chartı saydın sen, ben izlemelik iyi olanlarını istiyordum :D

3. Kaxell

Kaxell

adsad bunlar benim izleyeceklerim, chartın 5 te biri falan :D öyleyse sadece Absolute Duo ve Kancolle izle yeter :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

tenk yu beybi !!!

2. gözlerime inanamadım amy foruma geri mi dönmüş yoksa ben hayal mi gördüm... :#

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bende gördüm gibi 'buralardayım' yazmıştı galiba bi iletisinde :D gözün aydııın xD

3. Bu hayatta insanlara karşı;iyi niyetli olursan"saf" bilgiliysen"ukala"kıskançsan"hastalıklı"ama umursamazsan ve değer vermezsen en kıymetli sen olursun...

2. Lucifèr

Lucifèr

İşte benim yaşadığım durum da bundan ibaretti

3. Rıse

Rıse

Bu yazdiklarımdan herkes kendine birseyler alabilir..genelde cok sık yasanan şeylerdir..

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Yani bir söze bu kadar katılabilirdim gerçekten dile getiremediğim bir süredir fark ettiğim bir düşünceydi bu, doğru tespit bence

4. Uyku sorunu,zeki insanların lanetidir...

5. Rıse

One Pice Anime Geyik

Usopp tayfanın en kıvrak zekasını temsil ediyor usopp un gelışim evresini takip edin anlarsınız... İlk usopp ile bu son usopp arasinda dağlar kadar fark var herkes usopp un zayıf halka olduğunü düşünuyor ama değil... Birde bu son arc harbı baydı bir an önce bitmesini diliyorum.. Animede dofu ilk gördüğümde acayip heycanlanmıştım çok esrarengiz bir karakterdi.. Ama bu arcla dofu resmen harcadı oda bence hep öyle kalmalıydı... Bu arc bitince birde samuray adası gelicek oda bu hızla devam ederse en az 2 yıl ana konuya gelemeyiz bence bir an önce ana konuya devam etmeli...en azından bir kaidoyu gorsek yeterli suan ada acayip karısık hic beklemediğim anda big mam geldi ne alakaysa evet luffy atar yaptı ama yeri değildi benim fikrim...
  6. Rıse

One Piece’in Nasıl Biteceği Açıklandı mı?

İşte bizim oda süprizlerle dolu kral adam adam gibi adam söylecek çok şey varda konu ile alakası olmadığından yazmıyorum... Beni ağlatan op de bazı sahneler aklıma geldı.. Gene fena oldum..:(
  7. Bilgi size güç verir; ancak saygıyı karakterinizle kazanırsınız...

1. LeornKayn

LeornKayn

Kısacası her yaşlıya yaşlı diye saygı göstermeyin demek :D gerçi aynı uzunlukta oldu :D

2. Rıse
    3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

LeornKayn vay bee nerden nereye xD :D

8. Bugün çok özel biriyle tanıştım ve gerçekten yaşadığımı hissettirdi ona sonsuz saygim var ... adına ne koyarsanız koyun bir daha onu görebiliceğimi sanmıyorum... :(

9. Rıse

Dragon Nest Türkiye - Açık Beta Başladı!

Oy oy oy herkes toplanmış dn oynuyorlar harbi kıskandım ha...:-) 25 inde eve geçicem gelirim ben skyp rc fark etmez...birde dn nin filmi varmış dun arakadasim atti videosu harbi bomba ama çince ing cevirisi yok olsa iyi olurdu ya...
  10. bana baba bir telefon önerisi yapar mısınız.... fiyat önemli degıl ama nedenlerinide yazarsanız sevinirim ...

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Uygulama Sayısı : Google Play

İşlemci : Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 Quad-core 2500MHz

İşlemcideki çekirdek sayısı : Dört Çekirdekli

Multitask : Var

Grafik İşlemci : Adreno 330

Radyo : Var

NFC Ödeme : Var

Assisted GPS : Assisted GPS

2G StandBy Süresi : 890 saate kadar

3G StandBy Süresi : 740 saate kadar

2G Konuşma Süresi : 14 saate kadar

3G Konuşma Süresi : 16 saate kadar

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bu kadar olur :O Cувєя ʰᵘˡʸᵃ'ᵐ -kopyalamadan yazamadım.s-

çarşaf çarşaf .p

4. Rıse

Rıse

Cyber baba büyüksün... :-) eyw saolun hepiniz...

11. Rıse

Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada

En iyisi pokemon....
  12. Rıse

Türkanime.tv RPG severler kulübü

Mabinogi benim de ilgimi cekti gece indirip bakicam...rc ye gelirim ama o saate kalan olursa...:-)
  13. Rıse

Aionun pvp si archagenin dunyasi cok guzel wownun herseyi guzel... Neverwinter oynadim ama begenmedim...wow da raid yapmak of of .... Arhcagede toprak alip guildce ekip biçmek ve okyanusda vsler paha bicilmez.. Ve benim 4 yil oynadigim aion pvpsi son cikan hic bir mmorpg bulunmayan sistemde bir sekilde yukseldi efsanelerin arasina girdi..kale savaslari tam aksiyon dolu bol strateji isteyen bir olay..
  14. Rıse

Masashi Kishimoto (Naruto) Röportajı

Oda ulasılamaz konum da :-) adam efsane birde narutonun yeri asla dolduralamaz.. Çok özleyeceyim seni Uzumaki Naruto ve Kakashi sensei :(
  15. Rıse

Ne yapardınız?

Hmm takip etkileyici şeyler bekliyorum :-) bende bir şey yok kusura bakma :-)
  16. Amy forumu bırakmış olamaz kim onu üzdü :( nedenleri ile yazarsa sevinirim... şuan çok üzgünüm:(

2. Rıse

Rıse

Hadi ya :( dertlestigim tek insandı şuan çok kötü oldum :(

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Milletin dertlerinden bıkmış o da, kendine zaman ayıramıyormuş

4. Rıse

Rıse

Onu çok iyi anlıyorum.. Kafa dinlesin zaten en son konuştuğumuzda yeni işe başlamıştı...

17. hastalik hastası olma yolunda gidiyorum.... bir psikolağa gitmem gerekecek ardinda da uzun bir dinlenme huzur bulmaya...

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aynen benim de gitmem gerek ama çıkamıyorum -çıkmıyorum- daha da ilerliyor durumum pff

2. Rıse

Rıse

Geçmiş olsun :(

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

sağol keşke geçse :( sana da geçmiş olsun

18. Rıse

Kingdom online var yeni geliyor suan betada onada baktim hosuma gitti ... Biraz videolarini izleyin bakalim hosunuza gidicek mi...
  19. Rıse

ben eu dayım hala uzun zaman oldu bırakmıstım şimdi yeni pacht geldi 70 level yenı bir sürü seyler falan bende tr den bir şey beklemiyorum açıkcası ıns yanılırım :) 80 level gelmış diyorlar ama :)
  20. Rıse

Oooo shiba baskanimda buradaymıs :-) yarın ilk firsatta rcye gelicem :-) bir kez daha soyluyorum dragon nest baslayin bayilacaksiniz :-)
  21. evdeyim sonunda uzerimden atlı arabalar gecti :(

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bu saatten sonra T-T bu da bir şeydir.p ben karşıyım çünkü kişisel insan zevkleri için hayvanlar acı çekiyor gelin biz size binelim nasıl olur sıcak soğuk dinlemeden yürüyün koşun işte özgürlük bu -verdiğim örnek hoş olmasa da daha fazla sadeleştiremedim yada istemedim.-

3. Rıse

Rıse

Harbi geçti:(

4. houston

houston

geçmiş olsunn.s -nasıl oldu ki olay-

22. Rıse

şimdi tam olarak hangi oyuna karar verildi... bir sürü oyun oynarız diyorsunuz kafam karıştı.. :)
  23. Rıse

Dragon nest bana göre tam bir mmorpg dir ne bi eksiği var nede ekstra artısı ama oynarken çok eğlenceli ben1.5yıl oynadım :-) bol aksiyonlu bol heycanlı tavsiye ederim..
  24. Rıse

Japonca Dersi

vay vay vay hayranlık duydum :) süper olmuş devamını da dilerim :)
  25. Rıse

Buraya yeni katıldım

gg olmuşsun ha ilk girişte :) hoş geldin ...anime izlemek ve izlettirmek çok eğlencelidir... ayrı bir kültürdür...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.