Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. nerede yeni çeviriler özledik ya :D yaz da geldi artık sana istediğin kadar şarkı yollayabilirim coverları da özledik :D
  2. bahamut akmaya devam ediyor sonunda yeni kral göründü oda hapis de şaka gibi 3lü savaş efso olmuş ama kısa kestiler  üzdü :(

3. Imagine Dragons kafası yaşamak istiyorum bu adamlar aşmış 

1. Rakuncuk

Rakuncuk

Valla yav yaşasın Imagine Dragons:panda-15:

4. ve #akkbilmecesi adamı dumur eder siz siz olun hiç bulaşmayın internete ara verin yoksa kol kadar fatura gelebilir Yeter artık btk işini düzgün yap dün bir yazı çıkardılar herkes okumalı

1. Heimatlos

Heimatlos

yok gelmez eski taahhütler devam :D yeniler cacık :D

2. Rıse

Rıse

bakalım zamanla düzene girer ama o zaman kadar deli eder yeniler düşünsün ama bu gidişle insanları deli etmeye yeter

5. Dün ile Bugün arasında o kadar uçurum var ki bir araya gelmeleri imkansız gibi Hayat devam ediyor geçmişe takılıp da yaşamamak en iyisi olabilir Yoksa yaşanmaz bir kısır döngüde hapsolmak var

6. Rıse

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Berserk 2016
  7. fantastik roman arıyordum ki öyle bir konuya denk geldim ki o roman serisi hakkında en ufak kötü eleştiri yok inanamadım ve araştırmaya devam ettim sonunda dehşet bir seri ile karşılaştım Adını veriyorum the while of time namı diyar zaman çarkı hatta dizini bile yapacaklarmış bizim tolkieni yanında çırak olurmuş diyorlar 

8. olmak yada olmamak işte tüm mesele bu 

9. Rıse

Miku^^ Burada

hoş geldin bu foruma iyi bak her zaman yanında olsun ..
  10. bu kadar güzel seri görmedim karakterler çok cool her biri liderliğe aday gibi.. çeviri için teşekkürler
  11. Son yılların en iyisi olabilir re-creators kesinkle izleyin derim 

1. Gallardo

Gallardo

Sırf şu yorumundan dolayı 2. bir şans vereceğim. Meraklandırdın beni.

12. Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırıyorum.. İstediğin bir şey varsa hemen al yada yapmak istediğin bir şey varsa bekleme hemen yap... Yarın geç olabilir..

13. Sonunda istediğim gibi oluyor her şey .. Bir gün kitap yazacağım .. Adı da Benim İlk Kavgam  olacak ...  

14. çok çalışmak ve yorulmak uzun zamandır bunu hissetmemiştim yeni bir duygu tatmak gibi .. siz siz olun yapacaklarınızı ertelemeyin sonra toplaması olmuyor..

15. Yeni bir gün doğuyor.. Yarınlara daha umutla bakabilmek için..Yeni bir gün doğuyor.. Aşk için sevgi için yeni yeşerecek filizler için..

Günün anlam ve önemi için yazdığım küçük bir şiir buradan tüm çiftlerin sevgililer gününü kutlar uzun sağlıklı yaşamlar dilerim ..

16. yeni efsanem Yuı- Rolling Star

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Rolling star 10 numara sarki. Yui de 10 numara tabii ki 

17. Rıse

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

sormayın ya özel mesajlarım yok :(
  18. Rıse

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Boku no Hero Academia Kuroshitsuji: Book of Murder Bungou Stray Dogs 2nd Season bunlar çok güzel izlemeyenlere tavsiye ederim iyi seyirler :D
  19. Kaç defa geldim gittim ama bir türlü bırakamıyorum beni içine çekiyor bir kara delik olsa anca bu kadar olur...

Hastalandım 2 gün acilde kaldım sanki öbür dünyaya gidicektim gibi hissettim .. Herşey temiz çıktı doktor sorun psikolojik dedi ..

Artık sorun değil huzur istiyorum ..Kavga değil sıcak samimi ortamlar istiyorum .. Şu 2 günlük dünya da herkes kardeşce yaşasın .. Ben değişmek için  bir adım attım .. Ya sen !

Aslında bunları buraya yazmamam gerekiyor ama sevgili yöneticiler her üyeye bu sayfayı vermiş kullanmamak olmaz ..

20. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. 

21. forum değişti çok güzel oldu lakin benim hesaba girmek için şifre değişimi hala devam ediyor biliyorum gereksiz bir konu ama :( ben alıştım :)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bir tane şifre yaz, birde ben deneyeyim. Şifre olarak onu kullan, birde istersen mail adresini değiştireyim. Belki panelden değiştşrince düzelir.

22. yaşlar giderek daha da küçülüyor japon kültürü bizi etkisi altına aldı ve asıl bizim kültürümüz yok olmanın eşiğine mi geldi ne bizden de bir şey çıkamalı diyorum
  23. Sürekli foruma şifre değişimi ile girebiliyorum bu neden böyle ya bir an önce çözüm bulmak gerek 

1. torotoro

torotoro

İstediğiniz şifreyi ö.m. den bana gönderin şifrenizi sıfırlayım. Bakakım öyle sorun yaşayacak mısınız :)

24. Tabii ki law gerisi gereksiz bence ileride anlarsınız..
  25. sonunda girebildim foruma şifre değişimi en son aklıma geldi olacak şey değil yani :D neyse forum çok güzel olmuş aynı değişikliği ana site de görmek istiyoruz bununla ilgili yoğun bir çalışma vardı hala ses yok ondan..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.