Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. Ah be dünyɑ! Sen dönüyorsun onu ɑnlɑdık dɑ bu insɑnlɑr senden dɑhɑ hızlı dönüyor, hemde ortɑdɑ hiçbir yörünge yokken

2. Kaybettiğim birini arıyorum

3. Dostlarla Blade&Soul oynama keyfi paha biçilemez..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

İyi :D haftaya günceleyip oynarım o zaman

3. HolySpirit

HolySpirit

force master öneririm @Singularity :P

4. Singularity

Singularity

bileğine silah takanmı ?? ateş buz vs büyüsü yapıyor ben onun insan halini seçtim

4. Geri dönüş.. Forum ahalisini özledik..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hoş geldin :D Ben sessiz takılıyordum :P

5. Rıse

Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi

Ben de yeni başladım güzel bir tim kuralım ..
  6. Blade &Soul keyfi hiç bir şeye değişmem.. Onca sene sonra ya ağlamak istiyorm..

1. HolySpirit

HolySpirit

Key geldi sanırsamm ^^

2. Kai

Kai

bekliyordum onu ama bu saatten sonra oynamam ki...

7. Üşüyorum Reis.. Zamanla donmak..

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Çok mu eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ı izledin. Anı o Nasıl bir dizidir çok iyi arada bakıyorum

8. İnsan ancak anladığı şeyleri duyar..

1. Kai

Kai

zeynep admin :)

9. Rıse

Masaüstü Resim Arşivi (HD)

madara reis olsun bende isterim :D
  10. Rıse

Masaüstü Resim Arşivi (HD)

bunlar ne ya süper süper süper tek kelime .. üstad helal sana .. :LTkJN9u:
  11. Rıse

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Black Desert öneririm . 12 ekimde rusyada open beta olacak . Şuan aktif tr forum var tüm bilgileri oradan alırsın büyük bir oluşum ve ts adresleri mevcut.. Benim pc ofsayt da düşmeseydi indirecektim biraz zahmetli yarı ing yarı ru ama oynayanlar mevcut .. 2016 da gelecek tam sürüm .. Bir ArchAge vakası olmaz umarım ama bir incele..
  12. Rıse

benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin onca ay bekle yeni patch sonrada pc bozulsun .. üstüne birde format cd si kayıp olsun gp basmıştım boşa gidiyor ya ona yanıyorum .. yeni görselleri ekleyin de bakalım neler olmuş oyunda.. aklıma geldikçe sinirleniyorum ya uzun süre pc ye kavuşamayacağım .. sanırım.. bu arada templara oyunun op si dediniz ama değil .. şimdi bir glad ful setli 10 kişi arasına girse kaç kişiyi alır .. templar ikinci sırada :D üçüncü sırada sorc var :D dört gunner ve ranger oyun ilk çıktığında asassinler çok op idi nerf yiyince oturdu karakter tabii glad da yedi.. stigma skilleri 6 ya düştü bir o kadar skiller de normal skill oldu bence en iyisi bu oldu .. :LTkJN9u:
  13. Rıse

İzmirli Cosplayer'lar Hazır mı?

Ah ya dota 2 turnuvası olsa uçarak gelirdim.. Gidenlere iyi eğlenceler..
  14. Ve kax üstad son noktası koyar ve der ki çerezlik bir anime .. Zaman geçirmece .. der Benim görüşüm şu bu anime çok duygusal bir o kadar kötü yazılmış hikaye .. Ovaları gelirse onları izleriz 2. Sezonu gelmez sanırım ..
  15. Rıse

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Neler olmuş manga büyük şok ya inanmıyorum donanma ha okumuyorum mangasını ama dayanamadım .. Okadar olaylar oldu hala bizim sanji gözükmedi mi ya :( Bigmom kesin meze yapmıştır :P
  16. Rıse

30 eylülde 4.8 gelecek.. adamlar tüm sw ları eşit bir şekilde birleştirecekler tam tarihi belli değil.. Zubaba -Nexus- Parento bu üçlü birleşecek diğerlerini tam bilmiyorum.. resmi sitelerde bunun videosu vardı oradan incelersiniz.. dediğim gibi oyun evrim geçirmeye devam ediyor bakalım daha neler göreceğiz.. yeni setler gelebilir .. mistik silah yapmak için çok uğraşıyorum :D great general olmak içinde :D
  17. Rıse

bu oyunu oynuyorum lakin siz asmo olmuşsunuz ben elyos 65 glad pvp de ağlatıyoruz kale savaşları fena :D çok kalabalık sw lar birleşince oyunu bırakmayın da :D elyoslar çok güçlü geliyor :D
  18. Rıse

( 13 / 13) K: Return of Kings

kolay gelsin başarılar..
  19. One piece nin neden bir tane oynatıcısı var hani diğer seçekleri bekliyoruz ...

20. hep kutladım ama birde buradan da yazıyım doğum günün kutlu olsun Anka kuşu ..
  21. bizim küçük madarayı çağırırım gel la buraya derim şunları tekmele :D
  22. Ana sitede niye yönlendirme var bir yere tıklıyorum saçma sapan bir siteler açılıyor..

1. historianWeeb

historianWeeb

Ayni sorunu bendr yaşıyorum

23. su uyur.. düşmanlar ise seni izler..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.