Jump to content

Lucifèr

Üyeler
  • İçerik sayısı

1336
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Lucifèr kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Daha yenice odamda kalan çömü kantine yolladım eline 5 lira verdim bana bi Limonlu ice tea bide tost al gel diye çocuk aradı abi 11 gibi gelirim ben bekleyiver o zamana kadar arkadaşlarla langırt oynuyoruz dedi o anki ruh halim kızgın bi boğa gibiydi bii bağırdım telefonda çocuk tost ve icetea yi 2 dk geçmeden getirdi ben bile şaştım bu halime #_#

2. Baya baya önceleri bi arkadaşım demiştiki 'Uzaktan sevmek aşkların en güzeli' Şimdi burdan o kişiye sesleniyorumuzaktan sevmek aşkların en güzeli anladık peki o aşk seni bi gün terk ettiği zaman çektiğin acı neyin nesi olacak bana açıkla Beratcık -_-

3. Bu satırları öğle yemeğinden önceki son ders olan kimya dersindene yazıyorum Havanın -10 derece olmasına rağmen okulda ki kaloriferleri yakmayan kazancıya burdan bi selam çakmak istiyorum oram buram dondu resmen ve üstüne üstlük kurt gibi açığm -_-'

4. Burda cüzdan çalana hırsız diyolar.Taht çalana fatih.

5. Kötü zamanında yanında olmayan birisini iyi zamanında kim yanında ister ki!!

6. Skypeden attigim mesajlar gitmiyor gicik oldum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bu sefer takdir ettim. Tam benim kafadan. Çok sinsice. Ayakta alkışlıyorum. :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Sizin alkişinizi almak bi onurdur adminim :)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo iyi yag cekiyosun ajsjdnd

7. Canımın içi durumu kilitlemek çok hayince bişi biliosun dimi xd :D ayıp ettin aç bakim onu :D

8. Burda efkarl efkarlı durum paylaşmayalı uzun zaman oldu :3

9. Kill Bill

2. Lucifèr

Lucifèr

Oyşş ao no ex.. candır yav can bayılıorum ona :D Death Note izledin mi ? Oda cok süper hele kira cook kuuuuuuul +kuuuuuul :D

3. Barış

Barış

tarantinoooo. adamın müzik zevkine hayranım. özellikle pulp fiction dakilere.

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

death note'ın mangasını okudum da animesini bitirmedim daha :D ama kira kuullarun kuulu tabi ki:D evet pulp fiction favori tarantino filmim ^^ kanlı dizilerin bile kokusunu alır graylifee :D

10. Ufak bir tavsiye; karakterini geliştir..

11. Sitenin chatine gireyim dedim 10 dk boyunca yazdım yazdım yazdım bi kişide takmadı forum candır ya candır #_# chattekiler bencill hiç beni düşünmediler #_#

12. Zeynep ablanın ban atarken yazdığı şeyleri okumak için foruma girdim -,-

13. Sömestr görünümlü kar tatili hımm oda iyidir. Tatli yazsam tatil diye okursunuz zaten o derece -_-"

14. Arkadaşlarımdan birisi sordu facebook adresini versene dedi bende facebook kullanmıyorum dedim Twitter istedi oda yok dedim neyin var senin dediğin de ise Türkanime forumu var alır mısın bi dal dediğim zaman ne diyon sen bi bas git ya didi #_# çoh garip

2. Lucifèr

Lucifèr

Son cümle olan, sadece 1cm sen sonrası anlaşılır olmamış pek Mağdurun kafası saat başı 1cm sağa doğru döndürülecek acaba kaç saat te ölür

3. Lucifèr

Lucifèr

Bi bildirim görmüştüm #_#

15. Eski nicke burdan bi elveda çakıyorum yolun açık olsun -_-'

16. Bi sınıfta 10 kız 1 erkek olmak kendi haremimi kurdum hişt siz hayırdır "-"

2. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Berat moralim yerlerde :D sifreli sifreli konusma canimin ici -.-

3. BerqO

BerqO

ASdklşsdgklşasf iyi ya bana yazdıgın durumlara göz at :p

4. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

O.o bende diyorum ne diyor ama bildirim gelmedi ya oha hep forum yuzunden :D askiiiiiiiiiiiim lan <3 xd

17. http://i.hizliresim.com/n5NBEB.jpg saçlarımı dağıtım yattım uyudum saçmaladım da biraz bilekliklerim de iyice sıkmaya başladı beni elim desen hayvan gibi çıkmış
  18. Foruma hotspotsuz girilmiyor imdat kurtarın beni #_#

2. Lucifèr

Lucifèr

Bu da Berat'a gelsin -_-" o.Ö.o

3. Kaxell

Kaxell

ooo lol bensiz hem de.

nick: npor

öptüm

4. Lucifèr

Lucifèr

Hahah kdfk nasol eklicem beeeğ yurtta kalıyorum bilgisayar denen şeyi bırak Wifi bile yok her hafta 20 lira veriyorum net paketine#_#

19. Hani lanede ezersin ya adamı sonra sizin middekii adamda feedler ne gıcık bi durum yawf

2. Lucifèr

Lucifèr

Haaa dedinde 2 ws de 2 win geldi aklıma aşsldkfnfn

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Al işte onlar bilerek verilmiş winler .d

4. Lucifèr

Lucifèr

He ya he dkdkdk

20. GG 1 haftaya kadar saçlarımı kestiriyorum :(

2. Lucifèr

Lucifèr

Sonra Hacı Ayhan olcaksın :D gelen geçen sana hacı dicek asdasd

3. rek

rek

Benim kazandığım lise serbest kıyafet fakat forması olmasını tercih ederdim. Bencil bakmamak gerek bu durumlara. Parası olmayanların her gün yüzlerce tl değerinde farklı farklı kıyafetler giyenlerin yanında ezilmesini istemem şahsen. :D

4. Lucifèr

Lucifèr

(y) +1ini verdim

21. Defalarca defalarca ve defalarca Beyaz ve Candan Erçetin'in kavgalarını izlemek

2. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Ahhahahahahaha guzel fikir :D bunu bi dusunelim biz xdddd

3. Lucifèr

Lucifèr

Beyini çıkarıp içine taş koyalım -.- çivili koltuğa otursun üstünde tüm ortaçağ işkencelerini yapalım

4. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

Beyin falan cikmaz ondan -.- ndhhdhdhdhdhdhdhhdh kiyamam lan ona manyak evlat :D

22. Bana bi akıl verin +-+ eski telefonda sigara içerken çektiğim fotoğraflar varmış babamla annem de onları görmüş -,- ne demeliyim onlara +-+ içmediğimi sanmaları için ,+,

2. Lucifèr

Lucifèr

Jans senin dediğini dicem zaten biraz ciddi olurum bir de bağırım falan olmadı tutmayın beni derim ve çeker giderim -+-+ Şaka bi yana jans senin dediğini yapcam -+-

3. Barış

Barış

bıraktığını söylicen. bak bırakmışsın hakikaten bundan daha iyi söylicek şey var mı. üzerinden çok zaman geçmiş zaten artık içmiyorum dersin yatışırlar. daha çocuksunuz zaten harçlığınız ne kadar ki sigara içionuz ben insanları anlamıyorum ya :D

4. Lenny

Lenny

Ya bıraktım dicen yada photoshop yapmışlar dicen :)

ama bıraktım demek mantıklı öyle dersen inanmazlar ilk başta ama cebini karıştırır habire seni koklarlar :) eğer gerçekten biraktiysan sonunda inanırlar :)

ama bu azar yememene engel değil.

23. Admin abiler ablalar foruma girerken Hotspot kullanmak zorunda kaldim 2 dk oncesine kadar bisi yoktu sanki ip bani yemiş gibiyim

2. rek

rek

Modem resetleyince de ip değişiyor. :D

3. Amygirl

Amygirl

Yare yare senin bu olaylar hiç bitmeyecek mi :|

4. Lucifèr

Lucifèr

:ASDasd valla aradım taradım gizli bi düğme bulamadım çok sinsi bunlar :') modemi 1 kez resetledim :D valla Emel abla bende bilmiom bu olaylar bitmicek hiç :D

24. Şimdi bide 100 iletimi doldurcaz ya uğraşamam yawf :)

2. free word

free word

ben siiz naısl bozuyorum onu merak ediyorum asdfg

3. Lucifèr

Lucifèr

Oğlum kanımıza girion bizim bastır yap et süper olur karanliklarin arkasindaki gizli güç sensin :D

4. free word
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.