Jump to content

Phryne

Üyeler
  • İçerik sayısı

476
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Phryne kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İki saat girmedim bir baktım 30 ileti daha olmuş :D Slaine de bence aldnoah geni var bir şekilde ve evet inşallah prenses ve Inaho cidden kafadan yememiştir:D umarım yani :D Zaten slaine e sinir oldum ikinci sezon o ana karakter olursa gider stüdyoyu basarım çok ciddiyim :D prensesin yerini bilmediklerine göre yaşıyor ama orada ölmemiş bir saazbaum var, yaşatacak mı yoksa saazbaum da ölüyo mu yoksa slaine de mi bir şekilde kaçıp varlığını siliyo mu bilemiyorum tek umudum Inaho ve Prenses yaşıyo olsun en azından ikisinden biri yaşasın ve sonuç olarak aldnoah genini bence de suni teneffüs sırasında almıştır slaine e ama o zaman Inaho da suni teneffüs yaptı bunu ters yolla da alabilir sonuçta :d zaten prensesin hava yastığı açılmıştı o ölmemiştir de Inaho da bu şekilde kurtulabilir belki :D

edit: extreme ben de bilmiyorum dünden beri benim de kotam doldu kaldım öyle sanırım 24 saat içinde açılıyor :D

2. Öldürmeyen yönetmen öldürmez :D . Finalı böyle beklemiyordum. Haydı Hayırlısı :angry: Blu-rayı ne zaman çıkıyor ???

Blu-Ray setleri bölüm bölüm çıkıyor henüz internete düşmedi :D bazı sitelerde indirme linkleri oluyor ama daha değil. :D

O değil de acaba sarışın kont yaşıyor olabilir mi? Yoksa neden çalıştı kataphrakt'ı acaba? Eğer 2. sezonda "Slaine özel o yüzden çalıştırdı. Onun da Aldnoah'ı çalıştırabilme gücü var" gibi bir şey yaparlarsa atarım kendimi balkondan aşağıya.

Ben de sarışın kontun yaşadığını düşünüyorum :D

3. İlizyondur rüya falndır o :D Hem aldnoah var prensesin geri gelir sıkıntı olmaz : :D şaka mak :D cidden ölemi oldu  ya 

emrah mı vurdu yoksa .D bunlar bnm olmuycaksan kara toprağın ol misali :D 

Prensesi Kont vurdu, Kontu önceden Emrah kurtardı safın teki Emrah, Inaho yu da Emrah vurdu. :D zincirleme vurdular birbirlerini sonra Emrah kontu kevgir etti :D

Kurşunu bitti yoksa kendini de vururdu :D vursaydı iyiydi. :D

4. Son yıllarda mecha olarak Kakumeiki Valvrave ve Aldnoah.Zero çok başarılı bence. Suisei No Gargantia!da göresellik olarak baya başarılıydı.

OVA sı çıkacak Suiseni nin iki bölümlük :D mecha neredeyse ben de oradayım, en kısa zamanda çıkınca onu da çevirmeye çalışacağım :D ben beğeniyorum suisei yi konu ilk başlarda uçuk gibi gelmişti ama toparlamıştı bence kakumeiki benim favori mechalarımdandı sonu üzdü de neyse spoiler vermeyeyim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.