Jump to content

Alers

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Alers hakkında

• Doğum günü 09/13/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

708 profil görütülenme

Alers üyemizin başarıları

1. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler. :D ​21. Bölümü yükledim.Ehliyet,üniversite kayıt derken bir aydır bölüm yükleyememiştim bu arada 21. bölüm biraz daha yan hikayemsi dünyada ki başka bir güç odağınıda tanıtmak istedim.
  2. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Bölüm 20 eklendi ama son bölümün iyi olup olmadığından emin değilim :D
  3. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler şimdi bitti Lys kafam rahat daha hızlı ve daha uzun yazarım artık ya :D
  4. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Tam şuan yeni bölüm geldi :D Geciktirdiğim için kusura bakmayın yarın LYS olmasaydı biraz daha uzun olabilirdi ama olmadı işte :(
  5. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,yazabilirsem inşallah en uzunuda olacak :D Teşekkürler,aslında bölümlerin içinde azar azar veriyorum ayrıntıları hepsini başta verseydim eğlenceli olmazdı öyle ya :D
  6. Alers

Kırmızı İblis[FF]

FF'a başladığımdan beri uzun bir arc yazamadım hep aklımdaydı o yüzden uzun bi arc için girişi biraz kısa tuttum ama diğer bölümler yine eski uzunluğunda olacak bu arada okuduğun için teşekkürler :D Çok teşekkür ederim,okunup okunmadığından biraz şüphe duyuyordum ama çok rahatlattı bu :D
  7. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,ilk 5-6 bölümü genel olarak kötü kısımları diye değerlendiriyodum daha önce ama iyi olduğunu duyunca sevindim :D
  8. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler,bende bölümlerin arasına fazla zaman koyduğum için okunmadığını sanıyordum artık mutlu oldum :D
  9. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Bölüm 18 geldi.Karanlık Elf'in Hazinesi en az beş bölüm sürer :D
  10. Alers

Kırmızı İblis[FF]

17.Bölüm geç olsada geldi :D
  11. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkür ederim :D Bu arada 16. bölüm geldi birazcık kısa ama :D
  12. Alers

Küçük Kardeşimin Yamyam Abisi | 3. Bölüm

Kelime seçimlerin ve anlatış tarzın çok hoş,açıkçası ben kurgulardaki ortamlarda tamamen karanlık bir havayı sevmiyorum ama anakarakterin alaycı cümlelerinin herbiri karanlıktan çıkıp bir anlığına aydınlığı tekrar görmeni sağlıyo o yüzden karanlık tamamen boğmadığı için sıkılmayıda engelliyo.Devamını bekliyorum :D
  13. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler birlik kurabilme sadece oyunculara özgü yani oyuncu hepsi :D
  14. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Kısa bir YGS arasından sonra 15. bölüm geldi :D
  15. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,hepimizin ortak rüyası tam bi sanal gerçeklik :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.