Jump to content
  • Create New...

Zoro-Sama

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

2 Followers

About Zoro-Sama

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Bu arada önemli bir detayı sormayı unuttum, Bu detay o kadar önemli ki adeta seriyi baştan yazman gerekebilir. .Soruyorum.... Kendinizi hazırlaryın.... : Emir Nihat Hatipoğlu ndaki Hekır boy mu?
  2. belkide emir'in hafızasını quinn'e yerleştirirler böylece bu sefer quinn emir'e ev sahipliği yapar
  3. Oramagomaburamago

4. Adını okuyamadığım ama tahminimce Lucifer olan arkadaş: Şenin ne geniş bir hayal gücün vardır yaw
  5. 1 hafta okumaya üşendim ama sonra çok ekşınlı bir seri olduğunu farkettim. Cidden harika olmuş . Bir çizer bulsan mangasını da okurum. Bide 9. bölümde Kurumi imana mı geldi?
  6. Zoro-Sama

Roronoa Zoro FC

Benim yön duygumda o kadar kötü ki FF ararken buraya geldim. Yaz benide reyiz Bu arada yaşıda şimdi ben düzelttim. Wiki şimdi yeniden yapılanma halinde hele mugiwara tayfasının zaman aşımı fotolarını ben eklemiştim 2-3 ay önce o wikinin yeni admini benim tanıdığım olur (Tanıdığım derken wikiyi kurmakta sadece resimlerde ve giflerde ona yardım etme sözü vermiştim)
  7. Kishiye kalsa zaten bütün anime sasuke ama final fight olduğu için belki Naruto farklı bir P-UP alabilir ama Last Naruto filminin yayınlanan çizimlerine göre sasuke ölmeyecek

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.