Jump to content

Babbin

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Babbin kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bugün 160 soru çözerek kendimce rekorumu kırdım ^^ mutluyum, gururluyum.. "zirvede bıraksam mı ?" düşünceleri de olmasa iyi :T

1. Babbin

Babbin

zeka kelimesini görünce geldim 0_0 şaka o ya -_-

yıllarımı vermişim senin gibi bacaksıza türkçede yenilirsem kapatırım tükanı

2. (See 55 other replies to this status update)

2. Akame Ga Kill'i Chelsea geldikten sonra izleyemez oldum. Kalbim kaldırmıyor, mangasını okuduktan sonra tekrardan görmeye dayanamıyorum. :'(

3. bugün 160 soru çözerek kendimce rekorumu kırdım ^^ mutluyum, gururluyum.. "zirvede bıraksam mı ?" düşünceleri de olmasa iyi :T

1. Babbin

Babbin

Bırakçan illa zirvede ne işin var inmesi zor olur :T zirve tek kişiliktir ayrıca ittiririm seni aşağa :P

2. (See 55 other replies to this status update)

4. One Piece diye diye başımı şişirdiler başlıyorum artık

5. One Piece diye diye başımı şişirdiler başlıyorum artık

1. Babbin

Babbin

O arkadaşlık zımbırtısı her shounende var zaten :D

One piece kurgusuyla fark yaratır!! Biraz sabretmek lazım sadece

2. (See 11 other replies to this status update)

6. One Piece diye diye başımı şişirdiler başlıyorum artık

1. Babbin

Babbin

200.bölümden sonra düzeliyor çizimler :D

2. (See 11 other replies to this status update)

7. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

1. Babbin

Babbin

saçmaladımı iyi saçmalıyo bu beyin ya süper :D benimkine rahat uyum sağlar sığarsa.hepsini almazsa benim kafa zaten bırakıcam kalanını.

2. (See 26 other replies to this status update)

8. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

9. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

1. Babbin

Babbin

kampanya bile yapıyosun ya :D

kargoyu ben öderim hadi :/

10. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

1. Babbin

Babbin

azsa ben sana yollarım duygu ben kullanmıyorum :T milletin hıçkırarak ağladığı olaylara bile tepkisiz kalıyorum herhangi bi kıpırtıda yok uzun zamandır hiçbi olaya bildiğin mala bağladım :(

duygu-beyin takası yapalım diycem de sen üstüne para istersin :D

11. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

1. Babbin

Babbin

salağa yat kimse seni ciddiye almasın :D kaç senedir uyguluyorum çok rahatım :T

ha yollıycam diyosun beleş beyini kabul ederim :D adresi yollıycam dur :D

12. ders çalışmak hem psikolojimi hem fizyolojimi mahvediyo. bune abi ya bn aklımı kullanmak istemiyorum artık satıcam 20 senelik az kullanılmıs ftr kazandıracak kadar ortalama bi zekaya sahip beyin satyorum. çok parada istemiyorum. -_-

13. Neden bu kadar mutluyum?

14. of uyku ya zaten lazim oldugun zamanda bi gelmek bilmessin ...

15. The Flu...İzlediğim en iyi Kore filmi *.*

1. Babbin

Babbin

montage filmi de çok güzeldir tavsiye ederim

koreliler sinemadan anlıyor :D

2. (See 7 other replies to this status update)

16. Animelerde bile sınav görüyorum artık bi kurtulamadık gitti heryerde sınav var yaaaaaa deliricem az kaldı

17. Yarın Tarih sınavı var..

18. Bir senaryo yazdım, yazar senaryoyu yazarken tabagındaki cubuk krakerleri ikiser ikiser yiyor. Krakerler azaldıkça bu tabakta iki kraker mi tek kraker mi kalacak meraklanıyor. Yazarın kafasından fırtınalar kopuyor tek kalamaz onu da ikili yiyeceğim vs.. Sonra bir bakıyor iki kraker kalmış hemen bitmesin diye birini bir lokmada birini bir lokmada yiyor. Nasıl son ama? Düşük bütçeli sanatsal film.

19. şu fairy tail'in rezalet seneryosunu bile farkedemeyecek kadar fan olanlar varya işte en çok onlardan nefret ediyorum. sırf fariy tail öğeleri barındrıyor diye saçma sapan hazırlanmış bi seneryoya güzel bölümdü diyorlar yahu delirecem.

1. Babbin

Babbin

filler fikri saçma zaten mangayla aranda 100 bölüm var filler olmayan bölümlerde bile aralarda saçma manasız muhabbetler sokuyorsun sıradaki arc tartaros olmasa izlemem ben bi daha

2. (See 6 other replies to this status update)

20. şu fairy tail'in rezalet seneryosunu bile farkedemeyecek kadar fan olanlar varya işte en çok onlardan nefret ediyorum. sırf fariy tail öğeleri barındrıyor diye saçma sapan hazırlanmış bi seneryoya güzel bölümdü diyorlar yahu delirecem.

1. Babbin

Babbin

ben tek bölüm kaçırmamıştım şu rezalet yüzünden 2 haftadır sadece gelecek haftanın fragmanına bakıyorum

önümüzdeki bölüm bitme sinyalleri almıştım biter heralde

2. (See 6 other replies to this status update)

21. Babama diyorum ki "baba bak bu nesquiki ben alıyorum kasaya gidince bu neymiş bizim miymis falan deme" diyorum. Tamam oğlum ne istiyosan al diyo. Kasaya gidiyoruz nesquiki havaya kaldırıp bu neymis deterjan almadık ki biz diyo. Ulan baba.. :D

1. Babbin

Babbin

bide her genç kız gördüğünde ''bunlardan biriyle evlenirsin sende yakında'' diyen babanneler var -_-

2. (See 3 other replies to this status update)

22. Bu sene Üniversiteye hazırlanan var mı?

1. Babbin

Babbin

ben sınava hazırlanıyorum üniversite sonra :P

2. (See 25 other replies to this status update)

1. Babbin

Babbin

para televizyonda gözünü aç :P

pepeyi yapan kadın şarkılarını söylüyo yönetmenliğini yapıyo senaryoyu yazıyo tam amele işi

pepenin senaryosu da çok zor yazılır öle deme :O

2. (See 9 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.