Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

typerion

Kayıtlı Üye
  • Content Count

489
  • Last visited

• Days Won

2

Reputation Activity

1. Beğen
    typerion got a reaction from Kraloma in Nickinizin anlamı?   
    Sanki süper kahraman hikayesi  :hell-yes-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    typerion got a reaction from Capuchuu in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

Abi cidden benziyor
  3. Harika
    typerion got a reaction from MCsama in İchiruki mi,İchihime mi?   
    İchiruki 'yu ramen sanıp gelen tek ben değilimdir inş
  4. Beğen
    typerion got a reaction from kamatsuritachi34 in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Bence karakterler için slogan uyduralım mesela choji nin sloganı olsaydı şu olurdu gibi ben de söyleyeyim bir tane
    Choji ''Açlığını Yok Et''
  5. Beğen
    typerion got a reaction from NyanCaps in NyanCaps - Türkiyenin Anime & Manga Resim Platformu   
    Adam bıkmamış hala paylaşıyor :D
  6. Beğen
    typerion reacted to Black Angel in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    Aynısını ben yazacaktım...Grisaia no Kajitsu gibi  bir serinin  puanının düşük olması üzüyor....
  7. Beğen
    typerion got a reaction from Black Angel in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    Grisaia no series (Güzel ama bilinmiyor)
    Highschool  of death (Konusu iyi ama o çizimler ne öyle insanın kusası geliyor kızları görünce
  8. Beğen
    typerion reacted to Ladybug in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Hoşbulmuşum gardaş witch 
  9. Beğen
    typerion reacted to UnderminE in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Çalışamıyorum ağlıyciğim
  10. Beğen
    typerion reacted to Barbarosa in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Buralar bulutlu. Montsuz gezmek bile zor :(

selam gençler
  11. Beğen
    typerion reacted to UnderminE in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Msi da Monster da gaming laptop diye geçer. Biri diğerinden iyidir kötüdür diyemem. İkisi de canavar gibi, aldığında pişman ettirmeyecek markalar. Erkek arkadaşım 2 yıldır msi kullanıyor, daha ne bir arızası var ne donması ne kasılması. Format bile atmadığı halde canavar gibi çalışıyor ki sürekli yüksek performansta oyunlar oynar. Monster'ın da benzer performans göstereceğini düşünüyorum.
    Yani burada tek bakacağın unsur bu 2 marka arasında fiyatı en uygun olanını almak. Malesef dolar 3 lirayı bulduğu için bilgisayar fiyatları birkaç yıl öncesine nazaran neredeyse 1,5 milyar zamlanmış oldu. Yerinde olsam bir an önce almaya bakarım, zira doların düşeceği falan yok bu saatten sonra.
  12. Beğen
    typerion got a reaction from Exia in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Yok ama almayı düşünüyorsan monster'a bir bak derim
  13. Beğen
    typerion reacted to Red-King in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Vasat meselesi değilde, izleme gereği duyuyorlar, şahsen bende izledim hepsini, klişe olarak görmediğim serileride o kısmın içine almıssın. Örneğin, "Akame ga Kill" o klişe vasat dediğimiz şeyleri yıkıp atmıştır T-T
    Zevkler tartışılmaz, şahsen ben hakedip diblerde olan bir çok anime gördüm, kitle olarak bir anime popi olur ve onu izlemeyenede yetim damgası vurulur. Dolayısı ile izleme gereği duyar. Ha bu onu seviyor anlamına gelmez. . . Ama şu aralar gerçekten, Harem,ecchi kategorisinde aynı şeyleri yapmaktan bıkmadıklarını fark ettim. . . *-* 4 büyük tartışmasını saymıyorum bile -,-
  14. Beğen
    typerion reacted to Singularity in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    bende şahsen sitede böyle konuları gereksiz buluyorum herkes aynı zımbırtıyı sevemez her insanın farklı zevki var. (yukarıda guilty crown a vasat demişsin ben izledim beğendim mesela ilk opening müziğinide severek dinlerim)
  15. Beğen
    typerion reacted to Amygirl in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Bence zevkler ve renkler tartışılmaz.. Benim bayılarak izlediğim bir seri başkasının ilgisini çekmeyebilir. Ya da tam tersi..

Ben ülkemizdeki animeseverler hakkında şu kesimden gıcık alıyorum: Topu topu güncel 5 anime izlemiştir. Chat ortamında anime önerisi isteyene:
    One Punch Man izle çok kral ya da Tokyo Ghoul izle çok kral diyen at gözlüklü kesim..

Bir de hiç bir edebi değeri olmayan eleştrilerde bulunan kesim mesela Naruto çöp at gitsin.. Dragon Ball One Piece yi döver.. Sidik yarışına giren saçma bir fanatizm örneği..

150 ileti dolmadığı için bu konu kurallara aykırı ancak güzel bir konu olduğu için açık bırakıyorum.
  16. Beğen
    typerion reacted to Luluna in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Çizimler yüzünden mi? O sebepleyse evet ben de çok rahatsız oldum en başta ama konu çok iyi, baya sardı beni. İlginç bir muhabbet Ajin olayı ve arkasındaki gerçeği çok merak ediyorum, izlettiriyor kendini.
  17. Beğen
    typerion got a reaction from Mayu in Moon Fansub   
    İnşallah ama büyük ihtimalle çıkmaz diye düşünüyorum
  18. Beğen
    typerion reacted to MugaiNo in İtiraf Köşesi   
    Soğuk havalarda ağzımdan duman çıkınca sigara içtiğimi sanıp Hava atardım 

:(
  19. Beğen
    typerion reacted to Barış D. Baryshx in Narutoda en güçlü teknik   
    tam en güçlü teknik bu diyoruz yeni bir teknik uyduruyor kishimoto :lol: spoiler açın > 

20. Beğen
    typerion got a reaction from Witch in Anime Karakterlerinin Yaşlarını ve Çekiciliklerini Sorduk   
    Nicolasa hot veriliyorsa Worick'a Godlike verilmesi lazım ?
  21. Beğen
    typerion got a reaction from JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 1.5

22. Beğen
    typerion got a reaction from HolySpirit in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A=10
    İ=10
  23. Beğen
    typerion got a reaction from JunEzSe KJ in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

Abi cidden benziyor
  24. Beğen
    typerion got a reaction from BodomNight in BodomNight amatör anime karakter çizimlerim (GÜNCELLENDİ)(08.02.2016)   
    Yagamide istemsizce hilalin yanında yıldız aradım
  25. Beğen
    typerion reacted to Lexi in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Özür dilerim, geceleri beynimi uyuttuğum için anlamamışım. :(
  • Create New...