Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    typerion reacted to Barış in Karakterler için Slogan uyduralım   
    daha şimdi buldum 

natsu-ölümüne kankayız.(bütün anime şu düşünceden ibaret) :D 
  2. Beğen
  3. Beğen
    typerion got a reaction from kamatsuritachi34 in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Bence karakterler için slogan uyduralım mesela choji nin sloganı olsaydı şu olurdu gibi ben de söyleyeyim bir tane
    Choji ''Açlığını Yok Et''
  4. Beğen
    typerion got a reaction from quincy in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Bence karakterler için slogan uyduralım mesela choji nin sloganı olsaydı şu olurdu gibi ben de söyleyeyim bir tane
    Choji ''Açlığını Yok Et''
  5. Beğen
    typerion got a reaction from Cao Cao in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    Bence en güzeli Takatoshi ve Kalamur idi
  6. Beğen
    typerion reacted to mustafalrsm in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
    Bütün yazıda en çok ödül kelimesi geçmesine rağmen yanlış görmediysem ödülün ne olduğu yazmıyor :D
  7. Beğen
    typerion got a reaction from Burakesan in Yurtdışından anime ürünleri nasıl alınır? - Rehber (video eklendi)   
    Sağol yardımcı olduğun için 1 , 2 hafta sonra almayı düşünüyordum çok faydalı oldu
  8. Beğen
    typerion got a reaction from historianWeeb in Komik Japon Haberleri   
    Herkes yiyemez farkımız tarzımız
  9. Beğen
    typerion got a reaction from Burakesan in Yandere Simulator - Modifiye Yandere-chan! - 11. Bölüm   
    İlk başta sıra sizede gelecekkkkk aklıma geldi direk ilk okuldaki kızları temizliyecem derken sen
  10. Beğen
    typerion reacted to Kaxell in Japonya'daki Okuma Yazma Oranı   
    Tarihsel açıklamasını veriyorum:

Atılan atom bombasından sonra, Japonya teslim olduğunda Amerika'nın koruması altına alındı. 
    Buda onların tam 70 boyunca orduya fazla harcama yapmamalarıyla sonuçlandı. 
    Japonlar zeki insanlar, savaşa para gitmeyince önce durumlarını düzelttiler ve eğitime aşırı derecede ağırlık verdiler. 
    Sonuçta bir kaç tahtalarını kaybetmiş olsalar bile şu an teknoloji açısından en iyiler arasında yer alıyorlar. 
  11. Beğen
    typerion reacted to Barış in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    burası manga sayfası burda yazabilirsin geçmiş mangalar ile ilgili. bu manga daha türkçeye çevrilmedi o yüzden 424 ile ilgili görüşüm spoiler'da

12. Beğen
    typerion reacted to 3n4bL3 in Lütfen Okuyunuz!!!   
    Merhaba Arkadaşlar,
    Herkesin bildiği gibi sitemizde uzun süreli bir güncelleme yapılmakta ve bu güncellemelerin ne şekilde, nasıl sürdüğünü elbette merak etmektesiniz.
    Sitemizde ki animeleri güncelleyen arkadaşlar burda yükledikleri sitelerin isimleri üzerinden konu açarak hangi animeyi yüklediklerini nerde kaldıklarını görebileceksiniz.
    Bu şekilde bitmiş olan anime serilerini rahat bir şekilde izleyebilir, beklemekte olduğunuz animelere ne kadar kaldığını görebiliriniz.
    Yorum olarak şu anime bozuk, bu animede sorun var gibi şikayetlerde bulunmayınız.
    Güncellemiş olduğumuz animelerde sorun görüyorsanız özel mesaj olarak bildirerek sorunun hemen giderilmesini sağlayabilirsiniz.
    Ekipteki bütün Arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
  13. Beğen
    typerion reacted to omer584 in Ansatsu Kyoishitsu Karakter Popülarite Sıralaması   
    Hâlâ Nagisa'nın erkek olduğuna inanamıyorum. Daha doğrusu inanmak istemiyorum. Ne zaman görsem kız olduğunu sanıyorum :S

Bir karakter bu kadar mı kafa karıştırıcı çizilir.
  14. Beğen
    typerion reacted to rek in Japonya ulusal milli marşı "Kimigayo" (Senin Devrin)   
    %10 marş %90 aaaoğğao
  15. Beğen
    typerion got a reaction from readingnew in Dünya'nın En İlginç 10 Yasağı   
    Bana ordan bi cigara uzatsana maymun kardeş.
  16. Beğen
    typerion got a reaction from Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Güzel olmuş 
  17. Beğen
    typerion got a reaction from Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Sen bayağı iyi çiziyormuşsun be ben bunun tırnaığını yapamam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.