Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. Dostum 8 keredir "bizi rakip olarak görmeyin" yazdığını görüp senin için üzüldüm, yazmana gerek yok bunu onu anlatmaya çalıştım :))
  2. Herkesin ellerine sağlık hepsini okumaya ve yorum yapmaya çalışacağım en kısa zamanda :)
  3. Kimse sizi rakip görmüyor.
  4. mustafalrsm

Merhaba

Merhaba ben de Mustafa, 23 yaşındayım ve çocukken olan Pokemon vs. saymazsak 7 yıldır anime izliyorum. Bleach'le başladım. Bir süredir soğumuştum animelerden (yaklaşık 4 yıldır) ama tekrar izlemeye başladım. Bunda re:Zero'nun etkisi fazla oldu. Memnun oldum ve hoş geldin :) Anime zevkin HxH, OP, Bleach'i gördüğüm için sanırım benimkine benziyor olabilir. Bu yüzden Promised Neverland, Neone Genesis Evangelion'u listeme alıyorum, teşekkürler :) İzlemediysen Akame Ga Kill, Shingeki No Kyojin, Re:Zero, Parasyte'i tavsiye ederim.
  5. Ya biz de stv'nin dizi isimlerini uzun sanıyorduk bu neee Teşekkürler
  6. mustafalrsm

AMV KANALIMA BAKARSANIZ SEVİNİRİM

2014'ün sonlarında nette görüp AMV yapmıştım ve insanların ne düşüneceğini çok merak etmiştim. Aklıma burası geldi ve üyeliğimi o zaman açmıştım :' Ben kimse cevap vermez diye beklerken 10 kişi falan çok güzel yorumlar yazmışlardı. Aklıma geldi duygulandım. Eline sağlık öncelikle güzel olmuşlar :) Tavsiye olarak öncelikle animeleri altyazısız editlemek daha güzel olabilir. Bir de belki sahne değişimlerini müziğin ritmine göre ayarlayabilirsen efsane olur. Biraz uzun bir tavsiye yazısı okumak istersen (istemezsin büyük ihtimalle), buralarda moderatörken uğraşıp tavsiye niteliğinde bir konu açmıştık, göz atabilirsin :p
  7. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Flört/İlişkilerimin tamamı Kastamonulu kızlarla oldu
  8. mustafalrsm

Ayıp olur mu?

xcvbnmömnvc pingu kanka alfadır
  9. mustafalrsm

Ayıp olur mu?

Önce bir güldüm sonra bir baktım Pingu reismiş daha çok güldüm Bir de konuşmadan ayrılmış hocam, büyük ihtimalle mesaj kutusu dolduğundan. Yazsan da görmez. Pingu usta arkadaşımdır lazım olursa ulaşabilirim 6 sene sonra da olsa :D Edit:Edit.
  10. Mesajım bulunsun, mutlaka bakacağım hikayelere. Bol bol yazmış arkadaşlar süper :)
  11. mustafalrsm

AMV yapanlar bakabilirmi

Merhaba yıllar önce yapmışlığım var, yaptığım son amv'nin linkini atayım beğenirsen kullandıklarımla ilgili yönlendirebilirim. Daha profesyonel bir şey istersen onunla ilgili de elimden geleni yaparım :)
  12. En sevdiğim animenin 2.sezonu 21 saat sonra başlıyor!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Re Zero, 1 gün sonra Yahari, 1 gün sonra Kanojo Okarishimasu. Güzel bir sezon olacak. Beni en çok hypelandıran Echidna'yı (sadece fragmandan biliyorum) Maaya Sakamoto'nun seslendirmesi.

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Shingeki No Kyojin de başlasa tam animeye geri dönmelik olacak 

4. pegasusejder

pegasusejder

Hocam sen baya seviyorsun bu Re:Zero'yu maşallah :) Bende Kingdom'ın tekrar yayına girmesini bekliyorum tam savaş başladı koranadan dolayı kesild :D

13. mustafalrsm

Merhabalar

Hoş geldin, iyi forumlar :)
  14. İlginçmiş. Maalesef burada çok fazla bildiğim anime yok. Keşke sevdiğim animeleri alsa :/ Anime konusunda çok yavaş ilerliyorlar
  15. Arkadaşlar buralara seyrek girdiğimden instadan eklerseniz güzel olur instam mustafaamsrl

16. Bu forumda bir animenin çevirisi var mı anlamanın basit yolu var mı? Mesela Parasyte'ın çevirisinin konusu var mı nasıl anlarım?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

en kolay yolu google'a "türkanime...anime ismi" yazabilirsin. ben orjinal sitede listeden aramakyerine direk ordan açıyorum.

3. 1456ha

1456ha

Bu listeyi kullanıyorum ben genelde 

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Heh ya liste varmış çok teşekkürler herkese çok iyi oldu bu  :)

17. Doğum günün kutlu olsun Amygirl abla :) Çook geç olsa da
  18. mustafalrsm

hier kommst die Sonne

Hoş geldin yaşıtım, malum forumumuz bir süredir ölmüş bulunduğundan cevap gelememiş :)
  19. Hoş geldin tanışma konularına mesaj gelmeyecek kadarr ölmüş forum bugünleri de mi görecektik
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.