Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Lynx in Anime mi, Manga mı?   
    Ya keşke herkes senin gibi olsa. Diyorlar değişir falan filan da madem değişir böyle açıklayın kardeşim ya  :good-job-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from myoujouu in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Tebrikler katılan herkese ben hepsini beğenmiştim zaten :D Kazananlara bakamıyorum netim bittiğinden yavaşladı da. Kazananlara da hayırlı olsun :D
  3. Beğen
    mustafalrsm reacted to Lynx in Anime mi, Manga mı?   
    Ya ikisini de çok seviyorum ama hangisi öncelikli senin için derseniz tabii ki anime derim..
    Ama şöyle söyleyeyim, shoujo türü mangalar çok güzel oluyor, onları okumak ayrı bir zevk bence.. mangayı okurken Naruto türü şeyleri pek sevemiyorum anlaşılmıyor savaş sahneleri falan. Onlarda anime daha iyi.. Örneğin Gintama. Gintama'da ses olmayınca çok kötü oluyor çünkü onun komedisi zaten konuşma tarzında, Japon usulü şakalarında olduğu için çeviriler hoş olmuyor.. yani o komediyi mangada bulamadım ben.
  4. Beğen
    mustafalrsm reacted to OneAutmnLeaf in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Türk Anime'deki adını yazsana çok mu zor geldi ha haaa??? :D bu hangi anime diye arayacaktım az daha :D :D yazsana Kiseijuu diye :D

Shinrei Tantei Yakumo bitti 8/10 

Seiken no Blacksmith başlıyorum şimdi inş. tatmin olurum :)
  5. Beğen
    mustafalrsm reacted to myoujouu in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    ''Bir sorun olmazsa pazar günü açıklanabilir. '' Önceki iletimde böyle yazmıştım çünkü site yöneticimiz bana böyle demişti. Demek ki bir takım aksilikler veya gecikmeler oldu bilemiyorum, yöneticilerimiz değerlendirecek ve bir sürü çizim var arkadaşlar. Bir olasılıktan bahsetmişim, kesinlik yok. Ayrıca bunun üyelikle veya modlukla alakası da yok, konuları başka yere çekmeyin lütfen. Elbet açıklanacak sonuçlar.
  6. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from OneAutmnLeaf in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Basit bi üyelikle ne alakası var mevzunun? Burada admin-mod kim varsa bir zamanlar kayıtlı üyeydi zaten. Ayrıca senin mantığına göre yarışmalara katılım tarihini sonsuza kadar uzatalım o zaman biri 2 gün uzatsın biri 1 gün öteki 3 gün oh ne güzel. Ya gerçekten dediklerinizi iyi düşünüp söyleyin azcık da anlayışlı olun nolur. 2 gün geç açıklansa hiç kimse ölmez veya mod olmadı diye ban yemez. Lütfen uzatmayın açıklanacağı zaman zaten açıklanır. Eminim ki erken açıklamak için uğraşıyorlardır.
  7. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from myoujouu in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Sakin olun gençler anlıyorum heyecanlısınız ama maalesef elde olmayan sebeplerden dolayı gecikmeler yaşanabiliyor. Eminim ilgililer de farkında yarışmanın açıklanmadığının. Açıklanacağı zaman açıklanır zaten biraz sabredin lütfen
  8. Beğen
    Basit bi üyelikle ne alakası var mevzunun? Burada admin-mod kim varsa bir zamanlar kayıtlı üyeydi zaten. Ayrıca senin mantığına göre yarışmalara katılım tarihini sonsuza kadar uzatalım o zaman biri 2 gün uzatsın biri 1 gün öteki 3 gün oh ne güzel. Ya gerçekten dediklerinizi iyi düşünüp söyleyin azcık da anlayışlı olun nolur. 2 gün geç açıklansa hiç kimse ölmez veya mod olmadı diye ban yemez. Lütfen uzatmayın açıklanacağı zaman zaten açıklanır. Eminim ki erken açıklamak için uğraşıyorlardır.
  9. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Sabah Sisi in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
  10. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from イラル in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Sakin olun gençler anlıyorum heyecanlısınız ama maalesef elde olmayan sebeplerden dolayı gecikmeler yaşanabiliyor. Eminim ilgililer de farkında yarışmanın açıklanmadığının. Açıklanacağı zaman açıklanır zaten biraz sabredin lütfen
  11. Beğen
    mustafalrsm reacted to Raven-kun' in Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)   
    İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :)
    -Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla boyutlarını değiştir ve kaydet :D Genelde 800x600 iyi oluyor bence :P
  12. Beğen
    mustafalrsm reacted to OneAutmnLeaf in Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)   
    Merhaba arkadaşlar. Bunlar benim nacizane çalışmalarım resim boyutları tekrardan düzenlenip yeni resimler eklenmiştir :)

13. Beğen
    mustafalrsm reacted to asci in Shonen Jump-Naruto Cover Fan Art Yarışması Kazananları Açıklandı   
    Shonen Jump Cover Yarışması Sonuçlandı.İşte Kazananlar

Geçtiğimiz yıl kasım ayında Narutonun bitişi hayranlarını çok üzmüş,dergi abonelikleri iptali,devam kampanyaları gibi şeylerle bunu yayıncılara gösterme girişimleri olmuştu.
    Bunun üzerine Jump dergisi,dergi kapağı için hayranlara Cover Fan Art yarışması düzenlemişti.Jurinin bizzat Kishimoto-sensei olduğu yarışmanın kazananının eseri ise Jump Dergisinin 1 haftanın kapağı olacaktı.

Üzerinden uzun zaman geçse de yarışma sonuçlandı ve Kishimoto-sensei en çok beğendiği 10 Cover'ı açıkladı.

10-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu:Bunu üzerinde çok çalışmış olmalı,birçok karakter ve hepsi siyah beyaz.Müthiş bir kapak olmuş.

9-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu:Son bölümden sonra çekilen nihai fotoğraf.Merak ediyorum,bunu Kakashi mi çekti acaba?

8-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu:Büyüleyici olmuş,hafif renkler kalbimi ısıttı.

7-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: Harika,tıpkı bir final bölümü kapağı gibi olmuş.Bunun gibi bir şey mi çizsem acaba diye düşüncelerle çok uğraşmıştım.

6-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: Çok tatlı olmuş!Sanatı harika ve içimde böyle bebekler yapma isteği uyandırıyor.

5-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: Boşlukları gerçekten bu şekilde karıştırarak sarı ve mavi renklerle doldurmasını çok beğendim.

4-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: Eserdeki derleme gerçekten çok havalı olmuş.Bunu beğendim.Sanatı benzersiz ve parşomen çok iyi yapılmış.

3-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: İnanılmaz!Ne üst düzey bir illüstrasyon!

2-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu:Çizim ve renklendirme çok iyi.Naruto'nun büyürkenki hallerini ve ifadelerini tek parçada çok iyi temsil etmiş.

1-)

Kishimoto-sensei'nin yorumu: Bu resimde Narutonun  dünyanın her yerinde sevildiğini görmüş olmaktan dolayı çok mutlu oldum.Teşekkür ederim!

//Liste böyle arkadaşlar.Açıkçası 1. olan resmi Deviant Artta gördüğümde derece yapacağını anlamıştım(Sizin de yaptığınız gibi ilk işim Türk bayrağı aramak oldu :D 1 tane var bandananın sol tarafında alttan ikinci satır hemen başta :P ) Kishimoto-sensei'ye seslenebilecek bir resim olmasından dolayı ama İkinci olan da epey güzel yapmış.Peki sizin favorileriniz hangileri?

14. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Raven-kun' in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Aslında Akame 'Yok et' olsa daha doğru gibi :D 
  15. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from LucisTenebris in En Çok Hangi Karakter İçin Çalışmak İstersin?-Charapedia Anketi Yayınlandı!   
    Esdeath bence. Nasıl listeye girememiş ya :(
  16. Beğen
    mustafalrsm reacted to DragonSoul in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
    İyi tespit :D

Bu arada forumdan bu yarışmaya yetenekli çizimci ve senarist arkadaşların katılmalarını bekliyorum şahsen.

.:asci:., 02 May 2015 - 12:27 AM tarihinde, yazdı:
     Bi dakika ödül kısmı ben yazdıktan sonra eklendi değil mi? Kendimi şizofren gibi hissetmek istemiyorum  :D

edit: Ben de tam okumamışım :P
  17. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from typerion in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
    Bütün yazıda en çok ödül kelimesi geçmesine rağmen yanlış görmediysem ödülün ne olduğu yazmıyor :D
  18. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from DragonSoul in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
    Bütün yazıda en çok ödül kelimesi geçmesine rağmen yanlış görmediysem ödülün ne olduğu yazmıyor :D
  19. Beğen
    mustafalrsm reacted to asci in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
    japonya'ya gidiş-mangakalarla tanışma.Daha güzel ne olabilir ki:D
  20. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from asci in 9. Uluslararası MANGA Yarışması - 27 Nisan 2015 - 12 Haziran 2015   
  21. Beğen
    mustafalrsm reacted to kawaii kereste in Hanatan # Utaite - 1   
    eğer sadece osu!da takılıyorsa şunları dene: Options'tan FPS limitini 120 yap, DirectX kullan seçeneğini işaretle, çözünürlüğü masaüstüne eşitleyip fullscreen kutusunu boş bırak.

aklıma gelenleri saydım direkt dene kafana göre :D
  22. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Ftsuu in Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)   
    Adminim her fırsatta SNK'ye laf atıyorsunuz ama animeyi sevdiren animelerin başlarında bulunuyor Shingeki No Kyojin. Konusu, çizimleri, işleyişi vs. olarak da gayet kaliteli bence. Ben demiyorum ki Death Note kalitesizdir. Ama SNK gibi animeler olmasa ben dahil anime izleyenler şuankinin onda bir kadar olur muydu bilmem. Tabii ki sizin görüşünüz farklı olabilir saygı duyarım o ayrı.
  23. Beğen
    mustafalrsm reacted to FLMN in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Yarışmaya baya çizim katılmış ,bu sevindirici.Çok hoşuma giden 1-2 çalışmanın gazıyla bende üzerinde çalıştığım çalışmamı bitirdim.Shinkenki Kyojin -Blades.Referans kullanmadım.Yarışmaya daha önceden yüklemiş olduğum Kuchiki Byakuya çalışması yerine bu çalışmamla katılacağım.Umarım beğenirsiniz.Herkese kolay  gelsin.

Shinkenki Kyojin - Blades

24. Beğen
  25. Beğen
    mustafalrsm reacted to FLMN in FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)   
    Yapmış olduğum bazı çalışmalar.  

Naruto_Pain_Attack  

Naruto_Attack  

Jiraiya_Pain_Attack_  

Shino_Aburame  

Gaara_King_of_Sand  

Roronoa_Zoro_  

03-03-2015 Güncelleme   Mikasa    

Hinata Anbu    

Butterfly    

Sahmaran - Queen of Serpents    

Diablo III - Reaper of Soul    

Sakura Temalı Forum yarışması için yapmış olduğum çalışmalar.(29/04/2015)       Kuchiki Byakuya - Angel shikai    

Shinkenki Kyojin - Bloody Blades    

Eskilerden bir çalışmam.Hinata (07-05-2015)    

Tokyo Ghoul - Kaneki  (16/05/2015)    

Urahara Teams (22/05/2015)    

26/05/2015 Güncelleme       İtachi Anbu     

Sannin Fight    

Berserk Guts    

Claymore-Teresa fight  (01/06/2015)    

Shingeki No Kyojin - Levi Ackerman (05/06/2015)    

Minato Tobi Fight (10/06/2015)        

Tokyo Ghoul - Kaneki & Yakumo Oomori (20/06/2015)        

Shinkegi No Kyojin - Levi Ackerman (27/06/2015)        

Kuroku No Basket (23/05/2016)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.