Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne NaruHodo kullanıcısının eklediği dosyalar

1. özenerek yapsan futabayla kou iyiymiş biraz kirlettik mi sanki .ilk karakter tasarımın güzele benziyor ama saçını bağladığı yer yapmacık takma gibi olmuş

Sensei karalarken bulaştırdım biraz :D yenilerde elimin altına kağıt koyuyorum artık :) kıyafet ve aksesuar çizimlerinde de ilerleme kaydetmem lazım daha gerçekçi yapabilsem iyiydi çizmeye devam :)

2. çizgilerden oluşan bir şey ise izlediklerimiz çizgi dizi, çizgi film, animasyon diye isimlendirilmesi doğaldır..çizgi film denilince küçümsenmiş olmuyorsunuz ve her çizgi film sadece çocuklar için değildir..öyle söylediklerinde bunu izlediğiniz için farkında olmadan küçümseniyormuş hissine kapıldığınız için sinirleniyorsunuz.. aslında olay animeyi savunmak değil kaynağında.. animeyi savunmayada gerek yok..sen sadece keyif aldığın şeyi yapmaya devam et..burada sinirlenecek bir durum yok :) söylenmesi gereken evet bu çizgi film ama her yaş kesimine hitap eden türleri olan,(ki 40-50 yaş aralığında  animeseverlerin olduğuna şahit olmuşluğum vardır)  batı çizim tarzlarından farklı, daha duyguları ön plana çıkaran tekniklerin kullanıldığı çoğu etten kemikten insanların oynadığı film ve diziler ile kapışacak düzeyde senaryo ve kurguya sahip hatta beğenilen Tarantino'nun Kill Bill filminin,yine Matrix filminin ilham dahi aldığı  görsellerdir..ve anime,manga kendine has bir kültürdür..kendine has terimleri olan kuralları olan içerikleri olan..evet o bir çizgi film ve ben bunu izlemekten her zaman keyif alacağım bu keyiften uzak olanlar içinde hep üzüleceğim çünkü herkese hitap edecek bir animenin olduğunu ve bundan mahrum kaldığını bildiğim için  :)

3. Japon sitesi Goo 250’si erkek, 250’si bayan olmak üzere 500 kişiye en beğendikleri müzik animelerini sordu. Buna göre sonuçlar şu şekilde;

20) Bremen 4: Angels in Hell

19) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch 

18) Pretty Rhythm

17) Tari Tari

16) Shinkyoku Soukai Polyphonica 

15) Bakumatsu Rock

14) Kaikan Phrase 

13) Senki Zesshou Symphogear

12) The iDOLM@STER

11) Uta no Prince-sama 

10) Suite Precure

9) Shigatsu wa Kimi no Uso

8) Sakamichi no Apollon 

7) Piano Forest

6) Detroit Metal City 

5) La Corda D’oro 

4) Nana 

3) Macross Frontier 

2) K-On! 

1) Nodame Cantabile

04Rbq9.jpg

4. bir çok sağlam karakter vardır elbetteki anime ,manga dünyasında ama bana göre bu kültürün içinde barındırdığı en efsane karakterdir.tartışmasız 1.sıramdadır..adamım Zoro

5. resimler çok güzel eline sağlık bakarak çok iyi çizimlerin bence yeteneğini geliştirmelisin renklendirme konusunda ben elimdeki tüm renkli kalemleri kağıda bana örnek olması amacı ile işaretliyorum tek renk 2 renk 3 renk karışımlar resimi boyarken bana baya yardımcı oluyor 

yararlı bir tavsiye teşekkür ederim ;)

6. Yeni gelen ikiliden ağlayan kızı çok güzel yapmışsın aynısı olmuş sanırsam  :lol: Ellerine sağlık

evet onun benzeme oranı %98 :D

Alleriya teşekkürler daha geliştirmeye açığız :)

yok Charmer çok olmuyorsun yorumlarınla renk katıyorsun ;)

teşekkürler maxiventus ama hobi olarak kalmaya devam edecek :) bu arada takvim güzel olmuş eline sağlık 

7. iç güzellik olmazsa olmaz,dış güzellik göreceli bir kavram herkesin güzellik anlayışı farklı ama sonuçta insanlar karşı tarafın bir albenisi de olsun ister ve o albeni değişir kimin nasıl gördüğüne neyi gördüğüne bağlı psikolojine, arayışlarına  anlayacağınız çok karmaşık bir durum başlıktaki gibi o kadar sade değil :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.