Jump to content

Mechiro

Üyeler
  • İçerik sayısı

221
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Mechiro kullanıcısının eklediği dosyalar

1. maoyuu maou yuusha nasıl bir anime izleyen ya da tavsiye eden varmı?

1. misas

misas

Adını bir türlü aklımda tutamadığım anime :D İlk bölümlerini izleyip bıraktım ama animenin kötü oluşundan değil, insanları ve iblisleri anlatılıyordu benim sevmediğim konular olduğu için. Spoilera girer mi bilmiyorum ama sahneleri çok kanlı o yönden güzel :)

2. Mechiro

Mechiro

Aynen adı banada biraz karışık geldi :D İlk bölmü güzelse gerisi gelir zaten ama sanırım bnde senin gibiyim :D Animeyi izlemeden direk spoilera daldım yani amv'sine biraz güzel geldi :)

3. misas

misas

En büyük hobimdir zaten spoiler yemek :p

2. Vakti olan izlesin :D Chobits :

3. Arkadaşlar aranızda hiç anime türkçe crack deneyen oldumu ?

4. İngilizcesi iyi olanlar ve Akame ga kill'i bilenler izlesin pişman olmucaksınız :D Spoiler:

1. AlleriyaSC

AlleriyaSC

Hahahh :D Gülmekten öldüm akşam akşam güzeldi gerçekten :D Akame'ye daha çok güldüm nedense :D

5. Tokyo Ghoul'un ilk bölmün parodisi . Gülmekten öldüm ya :D [MLG] Kaneki 360 quickscopes Ayato:

1. Mechiro

Mechiro

Kulaklığımda son sesteydi ya :D

2. historianWeeb

historianWeeb

buda iyiymiş :3
    3. Mechiro

Mechiro

Tokyo Ghoul Thug Life :D Bayada uymuş ama :D

6. Bu fotoğrafı hep haklı bulmuşumdur :D http://i.hizliresim.com/9RGbQr.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mechiro

Mechiro

Aynen ortadaki bir sağ alttaki herif beni gülmekten öldürdü yaw :D Sanki 5 gün karanlıkta kalmışta ondan sonra yüzüne flash ışık tutulmuş gibi :D

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Flash ışık benzetmesi iyiymiş :D ama sanki sol altta sadece kafası görünen siyah saçlı adama daha çok uyuyor gibi:D

4. Mechiro

Mechiro

Hahah Aynen :D Seridede zaten esprisi yapılmıştı bazı erkeklerin kıza dönüştüğünü öğrenmeleri :D ''Sen kız mıydın felan xD ''

7. Şu ana kadar izlediğim en karışık ve hareketli Amv :

8. Ne zaman tatlı ya da kurabiye yesem kendimi Kurome gibi hissediyorum :D http://i.hizliresim.com/2y8560.jpg

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Çok iyiymiş ya :D Et yerken Akame'yi unutma ama , gerçi Akame her şeyi yeme kapasitesine sahipti :P

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Yorumları okuyunca Kurome gibi hissetmek derken kimseye vermem demek istediğini fark etmek........ Hiçbir şey demiyorum kendime -_-

4. Mechiro

Mechiro

Hahah :D Aynen et diyince aklıma Akame geliyor zaten :P Birde onun yemekleri çabucak bitirişi :D

9. Son zamanlarda sürekli dinlediğim şarkı ,White Rabbit:

2. Mechiro

Mechiro

Bazende işte arkadaşlardan felan duyuyorum şarkının adını :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Aynen AMV dersem herkes aynı şeyi demiş olacak, demiyorum :P AMV güzelse link atabilirsin xD

10. Şu Esdeath'in sevgisi öldürcek beni ya :D ⇎_⇎ Spoiler: http://i.hizliresim.com/Pp6zb7.jpg

1. kata silvia

kata silvia

onunki sadist bir sevgi

2. Mechiro

Mechiro

Aynen :D Tatsumi'nin sapığı olmuş resmen :D

3. houston

houston

gerçekten seviyodu-.-

sadece kişiliği sevgisini farklı lanse ediyo-.-

11. Mirror's edge ile Dying Light oyunlarının birbirine benzediğini düşünen var mı ? Tabii zombileri felan saymazsak :D

2. AlleriyaSC

AlleriyaSC

Dying light'ı bilmem ama bir bayan olarak Mirror's edge oynamışlığım vardır :P İnş. ikincisi çıkar bu arada :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Burdan görünce canım çekti bir bakarım ben de :P

4. Mechiro

Mechiro

Mirror's edge ilk çıktığı anda yükleyip oynamıştım sanırım :D Hayranıydım hatta inş. 2.sezonu çıkar ama şimdi Dying Light'da sıra :P (Bu arada Dying Light'ı sevmemin nedeni Mirror's edge 'ten kaynaklanıyor :D )

12. Japonca 'mı daha zor yoksa Korece'mi ? Sizce hangisi ??

2. Kaxell

Kaxell

kanji caponların çinlilerden yürüttükleri alfabe- alfabe bile sayılmaz- abidik gubidik bir sürü şekil işte. bak gene sinirim bozuldu.

3. houston

houston

japonlar yürütmedi çinliler geldi 2tane dini metin şey etcez diye ülkeye yaydılar hep çinliler-.-

4. Witch

Witch

Euheuh abidik gubidik iyimis (y) bilgilendirme icin tesekkurler >< :d

13. Animasyon ile Amv yapımı :P Bayaa sabır istiyorlar :D

1. DropsXx

DropsXx

Aynen ama sn beceriyon bu işleri aga :)

2. Mechiro

Mechiro

Evt. :) Yaptığımada değiolar saolsunlar arkadaşlar felan yanlız bırakmıo :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.