Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne ayanatsume kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkese iyi forumlar ^^ Uzun bir vize haftası atlattım. Bana şöyle bol bol güleceğim bir film önerebilir misiniz? Tek kriterim fazla açık seçik olmaması, diğer türlü her şeye açığım kore olur, hint olur, amerikan olur, japon olur her şey olur :D

2. kornealarım yandı nereden siyah temaya geçiyoruz 

3. Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti :yeah-crazy-rabbit-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::panda-77::greed-milk-bottle-emoticon::hell-yes-onion-head-emoticon::relax2-onion-head-emoticon::full-onion-head-emoticon:

4. Ve Berserk sahalara geri döner...

1. ayanatsume

ayanatsume

Olsun ya görüntü kötü mötü ama insan ona bile alışıyor, artık yadırgamıyorum :D

2. (See 2 other replies to this status update)

5. Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. ayanatsume

ayanatsume

Tamam bence de  bitmesi gerekiyordu ama insan yine de bi hüzenlenmiyor değil :(

2. (See 8 other replies to this status update)

6. Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler önerebilir misiniz minna ?

1. ayanatsume

ayanatsume

Hepinize değerli önerileriniz için teşekkür ederim. Hepsini inceleyeceğim mutlaka :D

2. (See 4 other replies to this status update)

7. Japon yapıştırıcısı kullanımına yaş sınırı getirilmeli bence. Çok tehlikeli :(

1. ayanatsume

ayanatsume

Direk deriyle birlikte çıkardım valla :D

Dudak mı ? :ghost-milk-bottle-emoticon:

2. (See 11 other replies to this status update)

8. Japon yapıştırıcısı kullanımına yaş sınırı getirilmeli bence. Çok tehlikeli :(

1. ayanatsume

ayanatsume

Bence dinletilmeli ya parmaklarım hala acıyor :( Ben bu yaşımda kullanamadıysam, küçük çocukların kullanabilmesi gerçekten sıkıntılı.

2. (See 11 other replies to this status update)

9. Cartoon network efsanelerinden Regular Show 4 gün önce finalini yaptı.Güzel yapmışlar :) adamların kafası yine uçuk anılarını blu-ray dvdye kayıt edip gömmek ASD:ASDAS sağ olun çocuklar güzel eğlendirdiniz bizi Morde&rig be78d0fd5c33050841193a914cb85f07.jpg

1. ayanatsume

ayanatsume

Bence Margaret'la olaydı daha iyiydi :D

Ama dediğin gibi de olabilir, karambole getirmiş resmen :D

2. (See 5 other replies to this status update)

10. Cartoon network efsanelerinden Regular Show 4 gün önce finalini yaptı.Güzel yapmışlar :) adamların kafası yine uçuk anılarını blu-ray dvdye kayıt edip gömmek ASD:ASDAS sağ olun çocuklar güzel eğlendirdiniz bizi Morde&rig be78d0fd5c33050841193a914cb85f07.jpg

1. ayanatsume

ayanatsume

Evet ya üzüldüm valla cartoon network çizgifilmlerinin en iyilerindendi.

Spoiler

O değil de Mordecai neden  Margaret'la değil de alakasız biriyle evlendi ? :D

11. Police Story <3

1. ayanatsume

ayanatsume

Yeni bende öyle tahmin ediyorum :D Ben kaç kere izlediğimi hatırlamıyorum resmen

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Police Story <3

1. ayanatsume

ayanatsume

@Singularity Sen bu filmi izlemedin mi ? :ghost-milk-bottle-emoticon:Jackie Chan'in filmi

13. Police Story <3

1. ayanatsume

ayanatsume

2004 yapımı "Geçmişin İntikamı" diye çevrilen.

14.  Disney'in yine güzel bir animasyonu geliyor yanında DreamWorks'tan 

Bu adamların filmlerini her sene izlemekten sıkıldım.

1. ayanatsume

ayanatsume

Patron bebek iyi görünüyor bence.

O ele şaplak hareketini ne zaman yapsa gülüyorum :D

2. (See 1 other reply to this status update)

15. Avatar:Son Hava bükücüyü 2. defa izlemeye başladım yine aynı tat aynı heyecan ne güzel seri yapmışınız nickleadoncular Aang'den sonra Korra gibi bir avatar getirmeseydiniz iyidi kız ergenliyle avatar çemberini bozdu be bu mudur efsanelik 

1. ayanatsume

ayanatsume

Gerçekten efsane seriydi çoluğuma çocuğuma bile izleticem :D

16. The Walking Dead 7-1 :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon::boohoo-crazy-rabbit-emoticon::panda-20:

1. ayanatsume

ayanatsume

Ümit sen çok geridesin ya git burdan spo yemeden :D

17. The Walking Dead 7-1 :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon::boohoo-crazy-rabbit-emoticon::panda-20:

1. ayanatsume

ayanatsume

7-2 yi izledim ben. Bende merak etmiyordum açıkçası ama izleyeyim dedim, sonuç olarak baya uzun bir süre TWD'ye ara vermeye karar verdim :D Bİr daha ne zaman izlerim bilmiyorum ve tamamen katılıyorum sana :D

18. Shinpachi'nin ilk öpücüğü :D :D :D Çok üzülüyorum bu çocuğa ya :D

1. ayanatsume

ayanatsume

Bu çocuğu çok eziyolar ama ya :D

19. Zaman ileri aksın desem de, okuldan mezun olduğum güne gelsek ? Olmaz mı ya ? :(

1. ayanatsume

ayanatsume

Ben mi ? Bence üzülmem :D Şu öğrencilik hayatım son bulsun istiyorum artık tüm kalbimle :admire2-onion-head-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

20. Zaman ileri aksın desem de, okuldan mezun olduğum güne gelsek ? Olmaz mı ya ? :(

1. ayanatsume

ayanatsume

Sorma sorma :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Hepimizi Allah kurtarsın.

2. (See 6 other replies to this status update)

21. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

1. ayanatsume

ayanatsume

Çok teşekkür ederim ikinizde çok çabaladınız ama olmuyor işte :( Umarım servis bir çözüm bulabilir.

2. (See 30 other replies to this status update)

22. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

1. ayanatsume

ayanatsume

Onu yüzlerce kez yaptım :D Realtek'in internetteki mevcut tüm sürümlerini yükleyip kaldırdım ama nafile

23. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

1. ayanatsume

ayanatsume

Onu zaten yaptım diyebiliriz recoveryle. Bilgisayar ilk aldığım günkü gibi oldu ama windows sonra yine otomatik ses driverını güncelleştirdi onu engelleyemiyorum. Zaten en sade halinin de sesi aşırı kısık kullanılacak gibi değil. Gerçekten sinir bozucu bir sorun yıldım diyebilirim, servise götürücem bu hafta.

24. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

1. ayanatsume

ayanatsume

Evet evet orayı sık sık kontrol ediyorum zaten başıma ne geldiyse bu windows 10 güncellemesinden geldi ya -.-

25. Bilgisarımda ses sürücümün (realteak) hiçbir sürümü sorunsuz çalışmıyor. Son sürümde ses cızırdıyor, diğerlerinde bilgisayar kulaklığı algılamıyor. Daha önce böyle problemlerle karşılaşan var mı ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.