Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Laetitia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 saat önce, jans09 yazdı:

Ne minnoş tipler onlar öyle... Acaba afişten mi diye PVsini izledim orada da böyleler... 

Göster

Tabii Op görünce gözlerim bayram ettii

Minnacık bir dizi olması da cabası :D

Oyunun açılışına ben de hastayım ya :bled1-onion-head-emoticon: Gönül isterdi mini bir seri olmasın ama böyle de güzel :crying2-onion-head-emoticon:

2. 1 saat önce, jans09 yazdı:

Evet Atsushi'ye karşı garip bir neden seni seçtiler de beni değillllll???? gibi manyak bi garezleri var... O.o Kardeş git seçene sor ondan ne istiyon değil mi ya? O boşluktaki kız da anladı Kyouka da ama bizim iki lale anlamadı o da ayrı mesele... Sanırım kötülük yapanların anlayabileceği bir aura salgılıyor adam :P 

Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D 

3. Ne bölümdü ya, Biba vallahi zeki adam ne istediyse yaptı, sevmiyorum kendisini ama güzel darbe yaptı :D Babasını öldürüşü çok hoştu, çocukluktan bir şeyler olduğu belliydi de, babasının onu bıçakladığı hiç aklıma gelmezdi...

Ikoma da saçını kesmeseydi keşke :D Mumei'yi kurtaramayacak gibime geliyor ama hadi bakalım :D Şarkılardaki kelebeliğin olayını da söylemeleri iyi oldu merak ediyordum, sondaki şarkı da çok güzeldi Aimer döktürmüş gene :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, finali dört gözle bekliyorum :admire2-onion-head-emoticon:

4. Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c

5. 4 dakika önce, jans09 yazdı:

Kız düşün... Dün gece çeviri bitti ben ööle kaldım.. Haftaya yok ki dedi içimden bi ses ve ööle kalmaya devam ettim..  Şu yeni gelen Mori Ogai'yi çok merak ediyorum..... Saf Kötü!!.. O.o Beraber çatlayalım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Evlat acısı gibi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D

Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok :boring-crazy-rabbit-emoticon::cry-milk-bottle-2-emoticon:

6. Bir oturuşta kaldığım yerden 11.bölüme kadar izleyince ne yazsam bilemedim ama herkes sevgi istiyor ya, gücü gücü yetene kızıyo, bizimkide az özgüven kazandı uçuyor kaçıyor artık kocaman oldu :D vallahi emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bu yaz ihtiyacım olan serilerden biriydi :admire2-onion-head-emoticon: Finali dört gözle bekliyorum :cheer1-onion-head-emoticon:

7. Daha 11. bölüm bile değil olanlara bak, mumei o kara bulutumsu şey olsun, takumi de gitti zaten ooh ne güzel ama ikoma ölmemiştir ya ölmez o ikoma ya o, ikoma neleri atlattı goçum benim, bunu da halleder birlikte pirinç yerler ben pozitif bakmak istiyorum :D

o değil de olan hep çocuklara oluyo sonra travma geçiriyolar yok 12 yaşında yok küçükken anne öldü yok kız kardeşi öldü, bibaya zaten ilk geldiği andan beri gıcık oluyordum şöyle bi kafasını kesseler de içim rahatlasa :D

8. On 29.03.2016 at 16:35, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Nones'un da dediği gibi sonunda "Fin" yani "Son" yazıyordu ve ilk sezonun son bölümü "12. Bölüm" olarak geçiyordu ancak bu sezonun son bölümünde "12. Bölüm" ya da "24. Bölüm" yerine "Son Bölüm" ifadesi geçiyordu. O yüzden benim de 3. sezona dair pek umudum yok açıkçası ama yeni sezon gelecekmiş gibi bitirdikleri konusunda haklısın. Gerçi Bones henüz resmi bir açıklama yapmadı serinin 3. sezonunun olup olmayacağına dair ama ben en iyi ihtimal OVA'yla sonuca bağlarlar diye düşünüyorum.

Shirayuki'nin "ay istiyor muyum acaba, ama o prens, ay ne yapsam ki, ay bilemedim bak şimdi" tarzı şizofrenik kararsızlığının bir sonuca bağlanmasını isterdim şahsen. Bulmuşsun Zen gibi adamı bu neyin kararsızlığı acaba derler adama yani! Sanırım Shirayuki'yi sevmeyen nadir insanlardan biriyim, şahsen onun yerine bol bol Mitsuhide, Kiki, Izana ve Zen'i izlemeyi tercih ederdim :)

Kesinlikle katılıyorum obi de tatlı falan ama şimdi Zen gibisini daha nerden bulacaksın ah ah değer kıymet bilmiyor kimse :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.