Jump to content

Lizardon

Üyeler
  • İçerik sayısı

433
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Lizardon kullanıcısının son zaferi 23 Ekim 2017

Lizardon en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

Lizardon hakkında

• Doğum günü 06/03/1993

Kişisel Bilgiler

• Outlook
  • Web Sitesi
    http://www.turkanime.tv/kullanici/lizardon

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Galatasaray - Hip Hop & Rap - Anime & Manga

Son profil ziyaretçileri

26384 profil görütülenme

Lizardon üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Lizardon

1. Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son zamanlarda Japon anketlerinde "en beğenilen animeler"de hep ön planda görünüyor. Cidden iyiydi ona sözüm yok. Ama bu seriyi ne yurt dışında ne bizde bu kadar beğenen var. Eleştirildiğini bile gördüm. Karakterleri birbirine benziyor, çizimi tuhaf vb. Konuya bakmayan, sadece çizime bakan kitle artmış. Üzücü.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende izledim de öyle aklımda bir şey kalmadı. Casusluk üzerine olduğunu hatırlıyorum bir, birde bastonlu şeflerini, yaman adamdı :)

2. FeeLing7d

FeeLing7d

Konuların birbirinden ayrık olması ve açık uçlu biteceğini düşündürmesi pek sevilen bir şey değil. O sebepten sevilmemiş olabilir. 

3. jans09

jans09

Karakterin ayrı ayrı bölümlerde ayrı ayrı geçmiş maceraları içinde tanıtılması olmadı üstelik konular gayet iyi. Ama işte insan beraber bir iki bölüm bari macera yaşayıp ve hatta bir kaçının ölmesi vb gibi bir son beklentisi içine giriyor. Sanki 12 bölümlük bir OVA gibi falan oldu. Dogs: Bullet & Carnage'in 4 bölümlük OVAsı gibiydi animedeki hava. Filmi var (live action) tanıtma olayına derinlemesine girmeyip bir maceralarını anlatıp bitiyor... En azından baştan sona bir macera filmi izlemiş oluyor insan.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.