Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum yanıtları bölümüne Luluna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nerelerdesin sen ? :confused-onion-head-emoticon:

1. Luluna

Luluna

@Kudaran duadan çok lanet gibi sanki. Kurbağa yağmuru, taş yağmuru, lulu yağmuru tarih boyu kavimlerin yok olmasına sebebiyet vermiş vakalardır :P

Geldim tamam ağlamayın 

5260a20d493d2e791e0fe3c4dcd84c344be971ab

2. (See 1 other reply to this status update)

2. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

FB_IMG_1485778534852.jpg

1. Luluna

Luluna

Bitmedin gittin Harley! Hani sanki harley çiziyormuş da son anda ccye karar vermiş gibi bir emanet duruş var kafada :'D ama başarılı bir çalışma olduğu kesin. 

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! Buradan lütfen : 

1. Luluna

Luluna

@xemerius  ama bak kostüm Yurio'nun tüylü kostümünü andırıyor, demedi deme :P  evet bir kaç farklı performans daha izledim ama bence bu orijinal.  Müzik ve konsept uyumu da söz konusu. Çok başarılı, yirün!!! *_*

2. (See 3 other replies to this status update)

4.  

şunu görmüş müydün? hahaaa

1. Luluna

Luluna

hadi yaa!! siteye mi gidip baktın? Bi tişört için fazla pahalıya geliyormuş tl hesabı. Bunun bir de lojistik parası var, onu ayrı alıyordur. Sıkıntı yok, kırmızı bir tank topa flat yazdırırız artık :P 

2. (See 6 other replies to this status update)

5.  

1. Luluna

Luluna

flat iyidir. Bombalı ve babe (minanınki) de favlarım. Ben alırım birer tane aslında ya. Bi bakayım bir ara. 

6.  

1. Luluna

Luluna

"flat " tank topu mu? :P yapma aliii :D 

7. Pek çok güzel serinin devamı yanı sıra, Gintama da geldiğine göre 2017 anime açısından şahane bir yıl olacak. :panda-77:

8. OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hissettim. Gözlerim buğulandı. 

1. Luluna

Luluna

evet, mangada kim bilir neler olmuştur, animede ancak oraya geldiler son bölümde. Çok iyiydi, başından beri pek sevmiştim mink kabilesini zaten T_T mink adamdır

2. (See 9 other replies to this status update)

9. OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hissettim. Gözlerim buğulandı. 

1. Luluna

Luluna

yapcan abilik araba, büyüksün sorumluluğun var :P

10. OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hissettim. Gözlerim buğulandı. 

1. Luluna

Luluna

10 yıldır izlediğin bir animeye olan hislerinle 3 günlük animenin ki karşılaştırılmaz diyorum ben de, başka bir şey demek istiyore ben :dunno-crazy-rabbit-emoticon: çok başka op un yeri bende, ondan başka animeleri sokamıyorum araya konu op olunca, sorry :lonely-onion-head-emoticon:görmezden gel :lonely-onion-head-emoticon:

11. OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hissettim. Gözlerim buğulandı. 

1. Luluna

Luluna

760 küsür bölümlük bir anime devinin dramatik geri dönüşüyle, kıçı kırık yeni yetme bir adet opm karşılaştırması yapmayalım pls :booger-crazy-rabbit-emoticon:

0410.jpg

12. Başkarakterin okçu olduğu anime veya manga arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

(Inu Yasha ve Tokyo Majin Gakuen dışında)

1. Luluna

Luluna

MNOTV ve Mononoke'yi Gallard söylemiş, Inuyasha ve TMG'yi de sen yazmışsın, geriye şunlar kalıyor: 

http://www.turkanime.tv/anime/akatsuki-no-yona

http://www.turkanime.tv/anime/isuca

Başka da vardır belki. Genelde kılıç kullanır baş roldekiler, okçular hep yan karakter :bitter-pink-cat-emoticon:

13. Şu son sezonda Tsukishima ne fena bir şey oldu öyle, amanın!! :D Bağırdığı sahnede şu koskoca halimle ben bile masayı yumruklayıp Tsukkiii diye cırladım.

R-6204349-1413658242-8109.jpeg.jpg

O değil de, bitişe son 2 kala Haikyuu :( çok özleyeceğim bu animeyi..

1. Luluna

Luluna

ablan kurban olsun albüm kapağı :P ablası kurban olsun tsukkiye tabi ki :P

14. Galiba Yuri on Ice'a shounen ai tagı koymayı unutmuş ekip  :P Neyse ki bizden kaçmaz :panda-29: Sözde sübliminal içerikle homojen karışımlar serpmişler seriye, fujoshiler baygınlık geçiriyor yorum sekmesinde :D Anında yakaladım ama günceli, çok minnoş bir seriymiş *_* 

1. Luluna

Luluna

fan servis işte Türkçede de kullanılıyor, servis aynı fan aynı, daha ne bekliyorsun Ali :D hayran kitlesine özel sıkıştırılmış zumlamalar ve temaslar. Sizin ecchilerde abuk bir şekilde havalanmadan duramayan, yer çekimsiz etekler var ya, o işte.

2. (See 8 other replies to this status update)

15. Galiba Yuri on Ice'a shounen ai tagı koymayı unutmuş ekip  :P Neyse ki bizden kaçmaz :panda-29: Sözde sübliminal içerikle homojen karışımlar serpmişler seriye, fujoshiler baygınlık geçiriyor yorum sekmesinde :D Anında yakaladım ama günceli, çok minnoş bir seriymiş *_* 

1. Luluna

Luluna

yok yaoi olması için hardcore bir durum olması lazım :D sadece bolca fanservis var, çok bonkör yapımcılarmış bunlar :P

16. Galiba Yuri on Ice'a shounen ai tagı koymayı unutmuş ekip  :P Neyse ki bizden kaçmaz :panda-29: Sözde sübliminal içerikle homojen karışımlar serpmişler seriye, fujoshiler baygınlık geçiriyor yorum sekmesinde :D Anında yakaladım ama günceli, çok minnoş bir seriymiş *_* 

1. Luluna

Luluna

Al senin olsun adamdan homoluk akıyor ne yapayım victoru :D o da seni bir şey yapmaz zaten :P yuri ile onlar çoktan oldu mmmhh :P

17. Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim

Spoiler

latest?cb=20140220063441

Allah seni bildiği gibi yapsın Ali  :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

1. Luluna

Luluna

yaw izledim :D mice in bayıldıktan sonra neresinden tutsa diye şaşıran çocuğa koptum :D şu beyaz saçlı çocukla ayane nin arası olsa artık onca şeyden sonra :D

18.  

1. Luluna

Luluna

ahahaha zavallı şamar oğlanı lancer :D gilgamesh oyy Allahına kurban :admire2-onion-head-emoticon:

1. Luluna

Luluna

İzledim ya görünce bi mutlu oldum ki sorma :D eve gidince bi daha iZlicem :D çok olay bitti ama :o

19.  

1. Luluna

Luluna

özlemişim  :D

1. Luluna

Luluna

Fotodaki çocuğun benden sevimli olduğunu görünce şu an destek verdim, banlasınlar evet, bizden güzel erkekleri istemiyoruz :P f887ccca4c35d3f1d4db5e3abb3ace0b.jpg

Şaka bir yana, biraz seksist bir yaklaşım olmuş. O zaman female to male de banlanmalı, aynı mantık. Ya etkinliğe gider de husbando buldum sanırken traplanırsam ha ? ha ? haaaaaaa??!! kim verecek hesabını :expulsion-onion-head-emoticon:

2. (See 1 other reply to this status update)

20. GITS filminin ilk frgamanını yayınlamışlar çoktan, buyurun: 

Scarlet'i gördükçe sinirim hopladı. Ön yargılıyım,evet, bu filmin başarılı olacağını düşünmüyorum. Böyle Motoko mu olur... ! :bsod-onion-head-emoticon: Trailer çok kötü. Scarlet'in beceriksizce yansıtamadığı robot ifadesi çok kötü. Etli kolları ve vücudu rolü taşımıyor. tumblr_lvrba2Tayv1qibz0jo1_400.png

1. Luluna

Luluna

Dragon ball kadar kötü değildir tabi ama insan sinir olmadan edemiyor. Neyse bi çıksın, izleyelim bakalım sonra söveriz. Bu arada di mi trailer çok rezalet :D 10 liraya çekmişler sanki

2. (See 5 other replies to this status update)

21. Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim

Spoiler

latest?cb=20140220063441

1. Luluna

Luluna

yok yani umutsuz derken psikolojik açıdan değil, izleyecek iyi bir şey olmamasının umutsuzluğu diye şey ettim :D hangi dram yahu :jgm-pink-cat-emoticon:

22. Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim

Spoiler

latest?cb=20140220063441

1. Luluna

Luluna

Bakarım sonra aşırı boş bir zamanda hani izleyecek bir şey yoksa ve umutsuz bir durumdaysam :P

23. Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim

Spoiler

latest?cb=20140220063441

1. Luluna

Luluna

yani güldürdü de bir noktadan sonra cozutmuşlar, 2 bölüm izledim sadece. Sözlü ecchi hahahahaa çok abartmışlar ama ya, ucuzlaştırmış biraz konuyu. Daha yerinde tutmayı başarsalarmış olabilirmiş.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.