Jump to content
×
×
 • Create New...

fuyukoemi

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

About fuyukoemi

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/18/1996

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://fuyukoemi.tumblr.com/

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female
 • İlgi :
  Anime , manga , amatör yazar , insanlar .

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. lee ' nin kaşları favorim tabiki de :D ilginç bir paylaşım güzel olmuş :good-job-onion-head-emoticon:
 2. kapak fotoğrafı beni heyecanlandırdı :O takipdeyim .
 3. 2 sene önce dakota yı ilk kez izlediğimde derdi ne bu kızın demiştim ( :super-onion-head-emoticon: ) japonya da işe başlamasınada imrenmiştim ( :head-crazy-rabbit-emoticon: ). NHK world de bile haber yaptılar her ay popteen dergisinde çıkıyor , kız bir kere japonya yı etkisi altına almış ben buna şapka çıkartırım ( :hehe-onion-head-emoticon:)
 4. sevmek için çok uğraştım ama olmuyor kanım ısınamadı sakuraya .
 5. işte o kadın :D http://static.tumblr.com/04d9a09b18155d63b2c6e851f1e813e1/wmxmgil/3iKmj2fzc/tumblr_static_fma_brotherhood_ep45_moogledaime-3.png erkek ve ya kadın psikopat bir karakter istiyorum
 6. çok güzeldi yaoi tarzı hissettim biraz :confused-onion-head-emoticon: sonra olay kendini gösterdi sabırsızlıkla 2 . sezonu bekliyor olucam :crying1-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon:
 7. Hideaki Sorachi den bahsedince aklıma geldi Hiromu Arakawa da kendi bölümlerinde inek olarak kendisini çiziyor :)
 8. Anladığım kadarıyla ilk yazışın olucak konu fena değil fakat işlenmesi uğraşılması gerekiyor. Detay lazım yorumları okurken bir arkadaşımızın yüzükler efendisinden bahsettiğini gördüm sende bu tarz bir dünya kurmalısın bir krallıktan söz ediyoruz . Yorumlarını okudum karakter ler üzerinde durmak istiyorsan ilk önce kafanda bir taslak yap mini notlar alabilirsin düşün mesela prensesin ilginç , normal , hatta komik özelliklerini . Örneğin ( dayanamadım biraz karalarsak ) annesi yona nıyı hemen kucağına almıştı koşuşturma sesleri ve bağırışlardan anlaşılıyordu gittikçe yaklaştıkları nedimelerine kapıları kapatmaları için bağırdı elleri titriyordu yona ise hiç bir şeyin farkında değildi annesinin titreyen elleri ve nedimelerin korku dolu bakışları merak ediyordu neler oluyor du , ağzından '' anne titreme '' sözcükleri döküldü ve birden kapı ani bir çarpmayla açıldı ... ( hmm beğenmeyebilirsin öylesine yazdım kusura bakma , ama evet bende yazmayı severim umarım sende bırakmazsın şimdiden iyi şanslar ) :)
 9. İzaya tabiki ( ne psikopat ama ) :bled2-onion-head-emoticon:
 10. En sevdiğim aktör yamazaki kento oyunuyor olunca kendimi tutamayıp izleyeblirim :embarrassed4-onion-head-emotico :bled1-onion-head-emoticon: . Yinede manga ve animesi kadar etkili olucağını zannetmiyorum . :cool-onion-head-emoticon:
 11. Annemden para almaya çalışıyorum ( bir de bu saatte ikna etmek çok zor uykusu geldi eminim pes edicektir ) .
 12. İzlemedim :hehe-onion-head-emoticon: Alttaki üye '' aldnoah zero '' izlemiştir .

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.